3

האתגר החדש של נובו מסטו

המלצת ווינר ליורוקאפ: אחרי שבשנה שעברה זכתה ביורוצ'לנג', גביע האתגר. תארח נובו מסטו הערב בביתהȠאת ריטאס וילנה

יום שלישי 15 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק נוסף שייערך הערב במסגרת המחזור הראשון של היורוקאפ יהיה בביߪ 6 בין נובו מסטו, שחוזרת למפעל לראשונה מאז שנת 2003, אחרי שבשנה שעברה זכתה ביורוצ'לנג'. היא תארח הערב בביתה את ריטאס וילנה, קבוצה שזכורה לנו בעיקר ממפעל היורוליג- אך היא נכשלה השנה במוקדמות המפעל ולכן מצאה את מקומה דווקא בגביע היורוקאפ הנחוߪ בחשיבותו, אך בו היא רשמה הישגים משמעותיים בשנים האחרונות כשזכתה בו ב-2009 ו-2007. 

אלכסנדר דז'יקיץ', מאמן ריטאס, פוגש במשחק הזה את האקסית שלו בשנתיים האחרונות, אותה הוא מכיר מצוין. בשנתיים האחרונהות הוא לקח את הקבוצה לשתי אליפויות בסלובߠיה וביורוצ'לנג'.

ריטאס חזקה מאוד בצבע, עם לורנס רוברטס ויונאס ולנסיונאס. בנובו מסטו ינסו לתת להם גוף ג'ור בלזיץ' וג'רמון ג'ורדן. טייריס רייז, הגארד של נובו מסטו, נחשב למוח של הקבוצה, אבל תהיה לו תחרות קשה מול קרטיס סטינסון מוילנה. נובו מסטו קבוצתית מאוד ואילו רייטאס מצטיינת בספסל עמוק. ההערכה היא שוילנה תנצח.

ננאד טראקוביץ', מאמן נובו מסטו, שמשחקת בליגה האדריאטית עם מכבי תל אביב, אמר: "אנחנו פוגשים היום קבוצת יורוליג לכל דבר. יהיה קשה מאוד מולם, אבל כאן אצלנו בבית אנחנו חיבים לשאוף לניߦחון אם אנחנו רוצים כרטיס לשלב הטופ 16 של המפעל". אלכסנדר דז'יקיץ' מאמן נובו מסטו אמר: "אין בשלבים האלה משחקים קלים. מי שלא בא לתת עבודה כל שניה על המגרש מסתכן באיבוד המקום שלו".  

משחק מספר 64: נובו מסטו‎ ̨+7) ‎ - ריטאס וילנה . ההימור: 1

צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

תגובות

טלספורט בפייסבוק