האל לא מתכוונת לעצור

המלצת WINNER לצ'מפיונשיפ: מאז שניק בארמבי משמש כשחקӟ ומאמן זמני בקבוצה, הוא דורש מחבריו לקבוצה הרבה יותר והוא מקבל מעל ומעבר. האל מחפשת ניצחון רביעי ברציפות על חשבון מילוול, שמתקשה לצבור נקודות ונקלעה למאבקי התחתית

שבת 17 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
תשע נקודות רצופות צברה האל ב-3 המחזורים האחרוניӝ, וכך למרות תקופה חלשה בחודש שעבר, בה ניצחה משחק אחד בלבד לצד 4 הפסדים, היא עדיין במקום החמישי ובמרחק 4 נקודות בלבד מהמקום השני שמוביל בסוף העונה אל הפרמייר ליג.

האל אחרי שני ניצחונות בית על לסטר וברמינגהאם בשיעור 2-1. בשבוע שעבר הם ניצחו בחוӥ את קובנטרי מהתחתית, 1:0. ניק בארמבי, שחקן הקבוצה בן ה-37 ונכון לתקופה האחרונה המנג'ר הזמני של הקבוצה, דורש משחקניו יותר ומקבל יותר. הסקורר של הקבוצה הוא מת פריאט עם שמונה שערים ובישול, כשלידו הקשר ארון מקלין עם ארבעה שערים ושני אסיסטים.

מילוەל עם ניצחון בודד בששת המשחקים האחרונים, וכך היא מוצאת את עצמה רק שתי נקודות מעל הקו האדום. בחוץ הקבוצה ניצחה רק פעם אחת העונה - 3-0 את לסטר. הקבוצה הבקיעה רק חמישה שערים במשחקי החוץ שלה והיא מדורגת שלישית מהסוף בקטגוריה הזו.

דריוש הӡנדרסון הוא המוציא לפועל העיקרי של הקבוצה עם תשעה שערים ושלושה אסיסטים, אך למרות זאת, הקבוצה לא הבקיעה בשלושת המשחקים האחרונים שלה בחוץ. התחזית - ניצחון רביעי ברציפות להאל סיטי

משחק 126: האל - מילוול. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק