לא רוצים לקלקל את המאזן

המלצת WINNER ליורוליג: צסק"א מוסקבה תתארח הערב בספߨד אצל מלאגה, ותנסה לשמור על המאזן המושלם אחרי שכבר הבטיחה לעצמה את ראשות הבית בתום השלב. המארחים, מצידם, חייבים ניצחון

יום רביעי 21 דצמבר 2011
שלמה חסיד
המחזור העשירי בבית ב' של היורוליג יפגיש הערב (רביעי) את מלאגה וצסק&quoɴ;א מוסקבה.  במאזנם של הספרדים ארבעה ניצחונות וחמישה הפסדים, כאשר צסק"א במאזן מושלם הכולל תשעה ניצחונות. 

צסק"א כבר הבטיחה את המקום הראשון בבית, אבל תרצה להמשיך להיות הקבוצה היחידה שבלתי מנוצחת במפעל. רק ארבע קבוצߕת סיימו את השלב הראשון ללא הפסד עד כה, ובצסק"א ישמחו להיות הקבוצה החמישית שעושה זאת. מנגד, מלאגה צריכה לנצח כדי להבטיח את המקום השלישי.

עד כה, באמברג הגרמנית היא הקבוצה היחידה שהשלימה ניצחון כפול על מלאגה, ונראה כי צסק"א תהיה השניה. במשחק בין מלאגה לצסק"א במוסקבה ניצחה המארחת 66-77, והקהל במלאגה כבר חטף את כל הכרטיסים כדי לעודד את קבוצתו לנסות להחזיר.

טרמל דארדן יחסר במלאגה, אנדרי קירילינקו בספק בצסק"א. המאצ' אפים המעניינים במשחק יהיו בין אי.ג'יי רולאנד הרכז של מלאגה לבין מילוש תאודוסיץ' מצסק"א. בעמדת הפורוורד בין רמונאס שישקאוסקאס מצסק"א להרווצ'ה פריץ' ממלאגה, ובעמדת הסנטר בין ג'ואל פרילנד ממלאגה לבין ננאד קריסטיץ' מצסק"א שנראה כי תנצח.

תאודוסיץ' מצסק"א אמר: "לא רוצߙם לקלקל את המאזן שלנו. מלאגה קבוצה ביתית ביותר, אבל הכול תלוי בנו". פרילנד ממלאגה אמר: "יהיה קרב קשה ביותר, אני צופה משחק צמוד. הם קבוצה מושלמת אבל אולי נפתיע".

משחק מס' 113: מלאגה  4+ - צסק"אȠמוסקבה. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק