סבו ממשיך להדהים בהמלצות. 1900547000

קו ההמלצות של יוני סבו, ממליץ הווינר הטוב בישראל. בכל יום: יוני סבו בהמלצות ווינר ייחודיות ובלעדיות בטלפון 1900547000. לאחר שחזה במדויק את תוצאת המשחק בין הפועל עכו לבית"ר ירושלים, הבוקר שוב המליץ סבו בקו ההמלצות

יום שני 26 דצמבר 2011
קו המלצות הווינר של יוני סבו ממשיך לעורר עניין רב. הקו נחל הצלחה אדירה השבוע. אלפי לקוחות שהתקשרו בימים האחרונים לקו המלצות הווינר של יוני סבו נהנו מאחוזי  הצלחה גבוהים של פגיעות בהימורים של יוני סבו.

אתמול חזה סבו במדויק את התיקו במשחק בין הפועל עכו לבית"ר ירושלים, הימור ביחס של 3.2. בשבוע  שעבר חזה סבו במדויק את משחק הניצחון 0:2 של סט פאולי על איינטרכט פרנקפורט במסגרת הליגה הגרמנית השנייה. ביום שלישי חז۔ סבו את הניצחון המפתיע של מאיורקה בחוץ בגביע ביחס של פי 3.05,  וכן את משחק הניצחון של לאבאל על לה מאן בליגה הצרפתית השנייה. 

 ביום רביעי הימר סבו נכון על תוצאת תיקו!! בין מרסין לאסקיסהירספור (יחס 2.75) ועל ניצחון של לבאנטה על ל۔ קורוניה (יחס של 1.65).  אם הקשבתם לו והימרתם, הרווחתם הרבה מאוד כסף.

רוצים לשמוע על מה סבו ממליץ היום? להתקשרות לקו ההמלצות של יוני סבו התקשרו 1900547000ļ/a>

מהיום ניתן לשאול בקו ההמלצות את יוני סבו את דעתו על משחקי ווינר שאתם בוחרים.

יוני סבו, בן 29 מפתח תקווה, החל לפני כ-8 שנים את דרכו בהימורי הספורט בארץ ובעולם. במהלך תקופה זו צבר סבו ניסיון וידע ۨב בתחום. סבו למד למצוא את השילוב הנכון בין כל הנתונים שמכריעים משחקים : סטטיסטיקות, סגלים של הקבוצות,טקטיקה והצד הפסיכולוגי של המשחק.

ב-2007 הצטרף סבו לאתר לייבגיימס, אתר תוצאות הספורט מספר 1 בישראל, וניהל במשך מספר שנים את פורום הווינר הגדולĠוהמשפיע ביותר בישראל. 

לפני כשנתיים הצטרף סבו לצוות TELESPORT כממליץ ווינר וכיועץ הימורי הספורט.

סבו מספר: "במהלך השנים האלה תרמתי מהידע שלי והבאתי המלצות יומיות וזכיות להרבה אנשים בארץ ובעולם. הצלחתי לאורך השנים לӖכות בסכומי כסף גדולים בווינר והוכחתי שהטענה ש"אי אפשר להרוויח מהימורים" היא לא נכונה". 

סבו מוסיף: "אשמח לשתף אתכם בידע שלי באמצעות שירות זה, שבו אביא בכל יום המלצות למשחקי ווינר נבחרים".

להתקשרות לקו ההמלצות של יוני סבו התקשרו
1900547000

השיחה בעלות של תשלום למפעיל בתוספת 50 אגורות לדקה.

̊

תגובות

טלספורט בפייסבוק