4

צעד בדרך לפרס הניחומים

המלצת WINNER לליגה האירופית: הן פורטו והן מנצ׳סטר סיטי חשבו שיהיו בשלב הנוק אאוט של ליגת האלופות, אבל יסתפקו בשלב המקביל של המפעל השני בחשיבותו. הערב הן יתמודדו במפגש הראשון ביניהן בפורטוגל

יום חמישי 16 פברואר 2012
מערכת TELESPORT
פורטו תארח הלילה (חמישי) את מנצ׳סטר סיטי למשחק הראשון מבין שניים על הכרטיס לשמינית גמר הליגה האירופית. שתי הקבוצות חשבו שיהיו בשלב הנוק אאוט של ליגת האלופות, אבל יסתפקו בשלב המקביל בליגה האירופית.

פורטו נפלה לבית קשה הכולל את זניט, שחטאר דונייצק ואפואל ניקוסיה, וסיימה אותו במקום השלישי. במשחק האחרון שלה בשלב הבתים, מול זניט, פורטו היתה חייבת לנצח כדי להעפיל, אבל למרות שליטתה במגרש היא לא ניצחה.

בליגה המקומית, פורטו שולטת ומקדימה את בנפיקה בחמש נקודות. הקבוצה אחרי שני ניצחונות בית משכנעים על ויטוריה סטובל ואוניאנו דה ליריה. מארק יאנקו, שהצטרף לאחרונה, לא יכול לשחק, גם קלבר ואימידיו רפאל בחוץ. 

ספק אם מנצ׳סטר סיטי רואה בליגה האירופית מפעל שצריך להשקיע בו. הקבוצה של רוברטו מאנצ׳יני התאוששה מסדרה לא טובה של משחקים עם ניצחונות על פולהאם ואסטון וילה.

מוליכת הפרמייר-ליג לא תשחק בסוף השבוע הקרוב, ולכן נראה כי תופיע למשחק בהרכב החזק ביותӨ, כשהאחים יאיה וקולו טורה חזרו מאליפות אפריקה ויפתחו במשחק. דויד פיזרו יערוך בכורה בקבוצה.

משחק מס' 199: פורטו - מנצ׳סטר סיטי. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק