טורינו תכבוש אש הפסגה

המלצת WINNER לסרייה B: כשהיא תארח הערב את סמפדוריה, טורינו צפויה להמשיך ביכולת המצוינת שלה בביתה ולרשום 3 נקודות יקרות שיעניקו לה את המקום הראשון בטבלה

יום שני 20 פברואר 2012
מערכת TELESPORT
טורינו תארח הערב (שני) את סמפדוריה למשחק במסגרת הסרייה B. ערב המשחק ביניהן, המארחת מېיישת את המקום ה-3 בטבלת הליגה האיטלקית השנייה עם 53 נקודות במאזנה, רק נקודה פחות מהמוליכה ססואלו (משחק עודף) ומסגניתה ורונה (שני משחקים עודפים). האורחת, מנגד, מדורגת במקום ה-10 ולה 37 נקודות.

מלבד המוטיבציה של טורינו לנצח את המשחק ולהעפיۜ למקום הראשון בטבלה, היא גם קבוצה ביתית מצויינת ומאזנה עומד על תשעה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו וללא אף הפסד ביתי. בחמשת משחקיהם האחרונים, המארחים רשמו שלושה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו.

מן העבר השני, סמפדוריה אינה מציגה כדורגל טוב במיוחד העונה.Ġבמאזנה ניתן לראות שמונה ניצחונות, 13 תוצאות תיקו וחמישה הפסדים. במשחקי החוץ שלה העונה היא ליקטה 21 נקודות מתוך 39 אפשריות.

טורינו תחסר הערב רק את השוער הראשון שלה קופולה, ומעבר לכך היא תהנה מסגל מלא למשחק. בעוד שהאורחת תחסר לא מעט שחקניםȭ המגן קסטליני, הקשרים סמיולי ופאדאלינו הפצועים ואשר מצטרפים אל החלוצים אדר ופלה.

התחזית- ניצחון ביתי לטורינו, שצפויה לכבוש את פסגת הטבלה.

משחק מס' 36: טורינו - סמפדוריה. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק