5

קרלייל רוצה מקום בפלייאוף

המלצת WINNER לליגה הראשונה באנגליה: ברנטפורד וקרלייל יתמודדו ביניהן הערב/ המארחת תנסה להישאר בלתי מנוצחת בביתה מזה שישה משחקים, בעוד האורחת מחפשת מקום בטופ 6

יום שני 20 פברואר 2012
מערכת TELESPORT
ברנטפורד וקרלייל יתמודדו ביניהן הערב (שני) במשחק במסגרת הליגה הראשונה באנגליה. רגע לפני שהן נאבקות על 3 נקודות יקרות, ברנטפורד מדורגת במקום ה-10, עם מאזן ביתי של חמישה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו וחמיߩה הפסדים. 

ברנטפורד עם ניצחון בודד מתשעת משחקי הליגה האחרונים שלה, כשהיה זה 2-5 על וויקומב, נועלת הטבלה. בבית היא בלתי מנוצחת בחמשת המשחקים האחרונים, כאשר בסדרה זו היא ניצחה את הארטלפול ו-וויקומב ורשמה תיקו מול בורנמונת׳ ומילטון קייߠס דונס. 

חלוץ מילוול לשעבר, גארי אלכסנדר, מוביל את מבקיעי הקבוצה עם 12 גולים. ברנטפורד חסרת יציבות ועובדה זו תקשה עליה לעמוד בחלום הפלייאוף העליון - טופ 6.

מן העבר השני, קרלייל במקום ה-7 בטבלה, עם מאזן חוץ של חמישה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו וארבעה הפסדים, הקבוצה הפסידה רק פעם אחת ב-11 המשחקים האחרונים- להארטלפול, וניצחה את קולצ׳סטר, סקאנתורפ', שפילד, לייטון וצ׳סטרפילד.

בחוץ, קרלייל סיימה ב-1-1 מול האדרספילד, וגם היא נחשבת לחסרת יציבות במשחקי הߗוץ. מלך השערים שלה הוא זוקו עם תשעה שערים ושני בישולים.

משחק מס' 39: ברנטפורד - קרלייל. ההימור: X

תגובות

טלספורט בפייסבוק