סט. פאולי תמשיך בריצה?

המלצת WINNER לבונדסליגה ב': כשהיא אחרי שני ניצחונות רצופים ובמרחק נגיעה מהמקום הראשון בטבלה, סט. פאולי תארח את בראונשוויג

יום ראשון 26 פברואר 2012
מערכת TELESPORT
סט. פאולי תארח ביום ראשון בצהריים את בראו۠שוויג למשחק במסגרת המחזור ה-23 בליגה הגרמנית השנייה. ערב המשחק ביניהן, סט. פאולי במקום השני בטבלת הבונדסליגה ב׳ ואילו בראונשוויג במקום השמיני.

סט. פאולי תשחק בהרכב שניצח את דואיסבורג בשבוע שעבר, כאשר דניס הרבר ונריוס ארבר בספק. מרסל קוראה וסטӤן בוהל ייעדרו בשורותיה של בראונשוויג.

הניצחון של סט. פאולי על דואיסבורג הגיע אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון, כאשר פביאן בול, שהגיע בהשאלה בחלון ההעברות מפלוריאן, הבקיע את שער הניצחון מול בראונשוויג בכדור חופשי.

סט. פאולי חלפה על דוߐיסבורג ופורת׳ והגיעה למקום השני, עם נקודה פחות מהמוליכה פרנקפורט. עם ארבעה ניצחונות מחמשת משחקי הבית שלהם, הם מועמדים בטוחים לקחת עוד שלוש נקודות.

בראונשוויג לא ניצחה בחמשת המשחקים האחרונים ולא בפורמה מאז פגרת הכריסמס. ביום שני סיימה הקבוצה בȭ1-1 מול אוהה משער מבעיטה חופשית של נורמן טורקף.

שתי הקבוצות נפגשו תשע פעמים בעבר בליגה השנייה. פאולי ניצחה בחמישה ובראונשוויג בשלושה, כאשר בסיבוב הקודם בראונשוויג ניצחה 0-1.

משחק מס' 34: סט. פאולי - בראונשוויג. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק