5

חם בטוסקנה

המלצת WINNER לליגה האיטלקית השנייה: הדרבי של האזור הטוסקני בין אמפולי לליבורנו יהיה הפעם חם מתמיד, כאשר השתיים נאבקות בתחתית הליגה. לליבורנו עוד יש קצת אוויר לנשימה, אך אמפולי חייבת נקודות ומהר

שבת 03 מרץ 2012
מערכת TELESPORT

במסגרת המחזור ה-29 בליגת המשנה באיטליה, המשחק המרכזי ללא ספק יהיה הדרבי של טוסקנה בין אמפולי שתארח את ליבורנו.

כאמור, מדובר בדרבי החם של האזור הטוסקני, כששתי הקבוצות חייבות להשיג את הנקודות, כדי להימנע מירידה. בסך הכל ב-20 המשחקים האחרונۙם בליגה האיטלקית שהן ערכו, כלומר 10 המשחקים האחרונים של כל אחת, הושגו 3 ניצחונות בלבד - שניים של ליבורנו וניצחון בודד של אמפולי ב-10 המשחקים האחרונים - כשגם ניצחון זה הושג לפני שלושה חודשים בדיוק.

אמפולי פיטרה את מאמנה קרבוני באמצע פברואר, ובכך הוߐ הפך למאמן השלישי שלה שהולך הביתה השנה. המאמן אלג'יטי שפוטר באוקטובר חזר לקבוצה, והוא יודע שאסור לו לטעות אם הוא רוצה להאריך ימים בתפקיד. המשחק הזה יהיה השני של אמפולי תחתיו בקדנציה זו, ובמשחק הקודם הקבוצה השיגה תיקו חוץ של 1-1 מול פדובה החזקה.

ליߑורנו אחרי הפסד לבארי ותיקו מול ויצ'נזה, שניהם בבית. לשני משחקים אלה קדם ניצחון מוץ מול יובה סטאביה. ליבורנו במקום טוב יותר בטבלה, היא במקום ה-14 עם 30 נקודות ויש לה יותר אורך נשימה מאשר לאמפולי, שנמצאת מתחת לקו האדום - במקום ה-20 עם 24 נקודות, מרחק נקודה מהמקום המוביל לפלייאוף התחתון. נראה כי לאמפולי יש יותר מוטיבציה להשיג פה ניצחון והיא תבוא להילחם חזק יותר על הנקודות ותיקח אותם. אבל זהירות, זהו דרבי ולו כידוע חוקים משלו.

משחק 104: אמפולי - ליבורנו. ההימור: 1<ɢr/>
צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק