אז מי תצא מהמשבר?

המלצת WINNER לליגה הגרמנית השנייה: אוניון ברלין השיגה ניצחון בודד בששת המשחקים האחרונים, דואיסבורג לא השיגה נקודת ליגה מאז אמצע חודש דצמבר. אנו מאמינים כי אחת מהן תזכה לחגוג הערב

יום שישי 09 מרץ 2012
מערכת TELESPORT
משחק נוסף שייערך הערב (19:00) במסגרת המחזור ה-25 בליגת המשנה בגרמניה יפגיש את אוניון ברלין שבמקום השמיני אל מול דואיסבורג שבמקום ה-16, מקום המוביל בסיום העונה למבחנים על הישארות או נשירה לליגה השלישית.

טרוסטן מצ׳וקה, קפטן ברלין, התאושש מפציעתו ושיחק בתיקו 3-3 במחזור הליגה האחרון בשבוע שעבר מול אינגולסטד. ג׳ון מוסקארה, כוכב הקבוצה, עבר לשחק בליגה הסינית. בצד השני,  פלמור קסטרטי יעדר בשורות דואיסבורג, כאשר מӨקוס בולמן בספק למשחק ולא ברור אם הוא יכלל בסגל למשחק.

אוניון מתקשה להציג את היכולת הטובה שלה מלפני הפגרה. הקבוצה ניצחה משחק אחד בלבד מתוך ששת המשחקים האחרונים שערכה, כאשר לפני ששת משחקים אלו היא רשמה 3 ניצחונות רצופים, אך לאחר שספגה חמישייה מӕל מוליכת הטבלה פירט, החלה הצניחה מטה.

מאמן דואיסבורג, אוליבר רק, חושש לעתידו בקבוצה. אחרי חמישה הפסדים רצופים וההפסד האחרון מול פירט, 2-0 ששם את הקבוצה מתחת לקו האדום. עם זאת, פירט הבקיעה את שני השערים ב-12 הדקות האחרונות ובקבוצה מתנחמים ב-78 הדקות הראשונות שעברו בשלום מול המוליכה, בתקווה שיכולת שכזו במשחקים הבאים תוביל לצבירת נקודות משמעותית.
.
אנו בהחלט מעריכים כי ברלין תרשום כאן ניצחון בית. בשבעת המשחקים האחרונים בין הקבוצות כל צד ניצח שלוש פעמים. המשחק ביניהן בסיבוב הקודם נגמר ߑ-1-1. כעת ברלין תשוב לנצח.

משחק 10: אוניון ברלין - דואיסבורג. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק