כריס פול מגיע לנצח את האקסית

המלצת WINNER ל-NBA: פול היה הפנים של ניו אורלינס ב-6 השנים האחרונות. הלילה חוזר ߔכוכב לאולם שהאיר לו פנים, אבל הוא חייב לשים בצד את האמוציות כשקבוצתו, הקליפרס, רוצה להימנע משיא שלילי עונתי של שלושה הפסדים רצופים

יום חמישי 22 מרץ 2012
מערכת TELESPORT

ניו אורלינס הורנטס תארח הלילה (בין חמישי לשישי) את לוס אנג'לס קליפרס למשחק במסגרת ליגת ה-NBA.

כריס פߕל היה הפנים של ניו אורלינס במשך שש השנים האחרונות. הלילה חוזר הכוכב לאולם שהאיר לו פנים, אבל הוא חייב לשים בצד את האמוציות כשקבוצתו, הקליפרס, רוצה להימנע משיא שלילי עונתי של שלושה הפסדים רצופים.

פול הוביל את ההורנטס לשלוש עונות פלייאוף, אבל רק פעם אחת הקבוצה עברה את הסיבוב הראשון. בשנה שעברה אחרי שהקבוצה נכנעה בסיבוב הראשון בשישה משחקים ללייקרס, הוא הודיע שלא ימשיך, ובדצמבר האחרון ארז את הפקלאות ועבר לקליפרס.

"ניו אורלינס היתה לי בית חם מהיום הראשון", אמר פול הנרגߩ. "אבל בכדורסל מקצועני יש טוויסטים בעלילה ושחקנים עוברים קבוצות. יהיה מפגש מרגש, אבל אני בא הנה לנצח".

הקליפרס כאמור הפסידו בשני המשחקים האחרונים, וכן בשבעה מ-11 המשחקים האחרונים שלהם. הקבוצה, שבמאזן חיובי של 20-26 הפסידה ביום שלישי 114-91 לאוקלהומה, במשחק השמיני ברציפות שבו היא לא מגיעה למאה נקודות.

ניו אורלינס במאזן רע של 35-13, הפסידה בחמשת משחקי הבית האחרונים שלה, כולל שלשום- 101-92 לגולדן סטייט. ג'רט ג'ק הוביל את ההורנטס עם 17 נק', 11 אס' ו-10 ריב' בטריפל דבאל הראשון בהיסטורי۔ שלו שלא הספיק לכלום.

התחזית - ניצחון לקליפרס. 

משחק מס' 238: ניו אורלינס הורנטס - לוס אנג'לס קליפרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק