דרבי בראשלצ. המלצה בקו מומחי הווינר

המלצת WINNER לכדוריד: מכבי והפועל תתמודדנה בדרבי היוקרתי של העיר ראשון-לציון. מלבד היוקרה, למשחק חשיבות רבה בכל הנוגע למיקום הסופי של הקבוצות לקראת הפלייאוף

יום שישי 30 מרץ 2012
מערכת TELESPORT

הדרבי של ראשון לציӕן יעמדו במוקד משחקי המחזור ה-20 בליגת הכדוריד, ולקראת הפלייאוף המתקרב המאבק בין שתי הקבוצות הולך ומתחמם, לאור החשיבות הרבה שיש למיקום של שתי הקבוצות בתום 22 מחזורים של הליגה הסדירה.

לשתי הקבוצות סגלים מלאים לקרא ההתמודדות החשובה. דודי פלאחȼ/strong>, יו"ר הפועל ראשל"צ אמר: "אין צורך להכביר במלים על חשיבות הדרבי שהוא מעל הכול בשביל האוהדים, השחקנים והמועדונים. אני מקווה שנספק חוויה ספרטיבית לקהל האוהדים, שיהיה משחק הוגן ושננצח". 

יוסי גב
עĬ יו"ר מכבי ראשל"צ, הוסיף: "דרבי בראשון זו תמיד חגיגה, הלכת כמה וכמה שהמשחק מכריע לשתי הקבוצות בגלל המיקום הסופי לקראת הפלייאוף. אני חושב שיחסי הכוחות די שקולים והכל יכול להיות".

לפי שעה מכבי ראשון לציון תופסת את המקום השני בטבלӔ ואילו הפועל ראשון לציון שלישית עם 30 נקודות. ב-20 לינואר התקיים הדרבי הראשון של העונה ומכבי ראשון הדהימה את הפועל במגרשה הבייתי עם תבוסה 32-22. ב-24 בפברואר התקיים דרבי ברבע גמר הגביע, והפעם ידה של הפועל היתה על העליונה, כשניצחה 30-26.

מכבי ראשון מגיעה למשחק בתנופה אחרי שבעה ניצחונות רצופים, האחרון שבהם ביום שני האחרון 33-24 בחולון. הפועל ראשון אחרי הפסד בייתי ביום שני מול מובילת הטבלה אס"א ת"א 23-27.

 משחק מס' 8: מכבי ראשון לציון - הפועל ראשון לציון. 
ȍ
למשחק זה יש המלצה בקו מומחי הווינר מאת דורון ברגר שפגע ב-20 מתוך 24 המלצות הכדוריד האחרונות שלו. לשמיעת ההמלצה התקשרו 1900-54-7000 שלוחה 19.

תגובות

טלספורט בפייסבוק