היוונים ייסעו קרוב לאיסטנבול

המלצת WINNER ליורוליג: אולימפיאקוס תארח הערב (שישי) את סיינה במשחק הרביעי ביניהן בשלב רבע הגמר. היוונים יעפילו לפיינל פור במקרה של נצחון. סיינה תיאבק על לחזור לאיטליה למשחק חמישי בסארה

יום שישי 30 מרץ 2012
מערכת TELESPORT
אולימפיאקוס תארח הערב (שישי) את סיינה במשחק הרביעי ביניהן בהצלבה. משחק של חיים וממות בזירה האירופאית לסיינה שחייבת נצחון אם היא רוצה פיינל פור. לאחר התצוגה במשחק האחרון,יהיה לה קשה מאוד

אולימפיאקוס מובילה 1-2 בסדרה, אחרי שניצחה בצורה משכנעת 75:95 במשחק השלישי. אם היוונים ינצחו הערב הם יעלו לפיינל פור השלישי שלהם בארבע השנים האחרונות. 

הפסד יגזול מהם את יתרון הביתיות שהם נטלו מסיינה כשניצחו אותם בשבוע שעבר באיטליה. סיәנה חייבת לנצח כדי לשמור על סיכוייה להעפיל בפעם השניה ברציפות לפיינל פור.

אולימפיאקוס בסגל מלא למשחק להוציא את פאנוס וסילופולוס, שלא משחק כל השנה. סיינה תשחק שוב ללא רימאס קאוקינאס. רכז סיינה בו מקאלב עדיף על אבנגלוס מנצריס של היוונים. הפורוורד של אולימפיאקוס פרו אנטיץ' עדיף על שון סטונרוק של סיינה. מתחת לסלים יהיה קרב ענקים בין ג'וי דורסי של היוונים לדייויד אנדרסון של האיטלקים.

פרו אנטיץ' מאולימפיאקוס אמר: "עברה עלינו עונה קשה ביורוליג השנה, ואם נעלה לפיינל פߕר זה יהיה סיום מתוק לעונה שלנו". דייויד מוס מסיינה אמר: "אנחנו עם הגב אל הקיר אבל כמו שהם ניצחו אותנו באיטליה ככה אנחנו יכולים לגנוב מהם משחק ביוון".

התחזית - אולימפיאקוס תנצל את הביתיות ותנצח כדי לעלות לפיינל פור. Ȼ 

משחק מספר 55. אולימפיאקוס-סיינה 6+. ההימור-1

תגובות

טלספורט בפייסבוק