4

אין כמו בבית

המלצת WINNER לליגת הצ'מפיונשיפ: המאבק על כרטיס לפלייאוף העליון נמשך, והערב תארח ברייטון החמישית את מידלסברו השישית לקרב בו המפסידה עלולה להישאר ללא סיכוי להעפיל לפרמייר-ליג

שבת 31 מרץ 2012
מערכת TELESPORT
המחזור ה-40 בליגת הצ'מפיונשיפ האנגלית ייצא היום (שבת) לדרך, ואי אפשר לומר שכמות המשחקים הרבה שנערכה עוזרת להכריע. ככל שאנחנו הולכים ומתקדמים אל עבר קו הסיום, כך המאבק על הכרטיסים האחרונים לפלייאוף העליון, ממנו תעפיל נציגה נוספת אל הפרמייר-ליג, נהיה צמוד יותר.

את המאבק המתמיד על מקומות הפלייאוף\ מקומות שלוש עד שש, מייצגות ברייטון שכרגע במקום הרביעי, אבל רחוקים 11 נקודות מרידינג שנמצאת במקום ממנו מעפילים אוטומאטית, ומצד שני רחוקה רק 4 נۧודות מלסטר שבמקום ה-11, כשכל היריבות מתחתיה ינסו לקחת ממנה את המקום בפלייאוף. ברייטון תארח הערב את מידלסברו שניצבת מיד אחריה במקום השישי, כאשר לשתיים ניקוד זהה - 62 נקודות לכ"א.

המאזן הביתי של ברייטון הוא 11 ניצחונות, 5 תיקו ו-3 הפסדים, כשהם כבשו 32 וספגו 16.
הקבוצה הפסידה רק משחק אחד מ-15 משחקים מאז תחילת השנה, להוציא את ההפסד לליברפול בגביע. בבית הקבוצה ניצחה בשלושה מארבעת המשחקים האחרונים. הקבוצה הבקיעה שניים לפחות בשבעה משמונת המשחקים האחרונים בבית.

אצל מידלסברە, מאזן החוץ עומד על תשעה ניצחונות, חמישה תיקו וחמישה הפסדים, לצד יחס שערים חיובי העומד על 26-25. בחמשת המשחקים האחרונים הם לא ניצחו ולאחרונה סיימו בשלושה תיקו בשלושה משחקים. הקבוצה הבקיעה רק שניים בשלושת משחקי החוץ האחרונים שלה. 

ללא ספק, נוכל המאזן המרשים של ברייטון בבית, היא רשום ניצחון נוסף שיקדים אותה משמעותית אל עבר כרטיס לפלייאוף העליון.

משחק 142: ברייטון - מידלסברו. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק