5

שובו של דרק רוז

המלצת WINNER ל-NBA: שיקגו בולס אמנם אחרי 2 הפסדים רצופים, אבל העיר על הרגליים - דרק רוז החלים מפציעה, והוא צפוי לשוב הלילה לפרקט למשחק מול בוסטון סלטיקס

יום חמישי 05 אפריל 2012
מערכת ŔELESPORT

 אחרי שני הפסדים רצופים, שיקגו מקבלת חדשות טובות - דרק רוז, כוכבה הגדול, יתלבש הלילה למשחק הביתי מול בוסטון סלטיקס ואף ייתכן שישחק מעט, אחרי פציעה ארוכה. אם הבולס חיפשו משהו שירים אותם מההפסדים לאוקלהומה ובעיקר מההפסד הביתי ליוסӘון, זהו המענה הטוב ביותר.

שיקגו שיחקה השנה 21 משחקים ללא רוז, כולל ה-11 האחרונים. למרות היעדרותו הממושכת, הבולס במאזן מצוין של 12:43, ובמאזן חיובי של 4:7 במשחקים האחרונים ללא רוז. שני ההפסדים האחרונים היו הפעם הראשונה העונה שהקבוצה מפסידה פעמיים ברציפות.

דרק רוז שערך אתמול אימון מלא לראשונה מזה זמן רב אמר: "ההרגשה מצוויינת. ישבתי בחוץ מספיק זמן ואני מרגיש טוב. אני לא יודע כמה זמן אשחק היום אם בכלל, זה תלוי בהרבה דברים".

שיקגו הפסידה ביום ې' לאוקלהומה, ולמחרת הפסידה בבית ליוסטון 99-93 אחרי ששמטה הובלה של 13 נק' ברבע השלישי. לואל דנג קלע 24 לבולס וקרלוס בוזר הוסיף 16 נק' ו-13 ריב'. הבולס שממוקמים שני משחקים לפני מיאמי בפסגת המזרח, איבדו 19 כדורים במשחק ואיפשרו ליוסטון לקלוע ב-55.8 אחוז במחצי۪ השניה.

בוסטון במאזן חיובי של 23:30, מפגרת 2-1 בסדרה מול שיקגו השנה, כשבשני המשחקים האחרונים רוז לא שיחק וכל קבוצה ניצחה משחק אחד. שלושת המשחקים התאפיינו בהגנה אגרסיבית כשבוסטון רושמת 84.9 נק' ושיקגו קולעת 87.4 במשחקים הללו.

̊אמש מול סן אנטוניו בוסטון הפסידה בפעם הראשונה אחרי חמישה ניצחונות רצופים- 87-86. בפעם האחרונה ששיקגו אירחה את בוסטון זה הסתיים בניצחון מקומי ב-9 נק' הפרש, ועם חזרתו של רוז אנו צופים כי גם הפעם ידה של שיקגו תהיה על העליונה.

משחק 216: שߙקגו בולס - בוסטון סלטיקס (7+). ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק