4

צ'לסי חזק בכל המפעלים

המלצת WINNER לליגה האנגלית: פולהאם תארח הערב (שני) את צ'לסי במסגרת המחזור ה-33. למרות העונה החלשה יחסית, צ'לסי עדיין נמצאת בכל המפעלים הגדולים ובליגה הקשה רוצה להבטיח מקום הליגת האלופות גם בעונה הבאה

יום שני 09 אפריל 2012
מערכת TELE͓PORT
פולהאם תארח הערב (שני) את צ'לסי במסגרת המחזור ה-33 בליגה האנגלית. צ'לסי הולכת חӖק בכל המפעלים ובליגה רוצה להבטיח את ליגת האלופות מול פולהאם שדי סיימה עניין.

זהו הדרבי של מערב לונדון. צ'לסי ניצחה בקושי במשחקה האחרון 1:2 את וויגאן ב"סטמפורד ברידג'" ואילו פולהאם רשמה ניצחון אלגנטי 0:3 על בולטון. 
צ'לסי במאבק מול טוטנהאם וארסנל על המקום הרביעי בליגה המוביל לליגת האלופות.

לצ'לסי מחכה משחק חצי גמר גביע ביום שבת מול טוטנהאם, ומשחק ליגה מול ארסנל שיהיה בין שני משחקיה מול ברצלונה בליגת האלופות. 

פולהאם ניצחה בשבעה מעשרת מ۩חקי הבית האחרונים שלה, סיימה משחק אחד בתיקו והפסידה שניים. 

פולהאם במקום בטוח במרכז הטבלה, ואם תסיים את הליגה בצורה המיטבית היא תוכל מקסימום להגיע למקום השביעי שלא מוביל למעשה לאף מקום.

צ'לסי הפסידה רק משחק חוץ אחד מעשרת האחרונים, 2:1 מול מנצ'סטר סיטי. 

במשחק החוץ האחרון גברו 2:4 על אסטון וילה, שהגיע אחרי שלושה הפסדי חוץ ברציפות שלהם. מאזן החוץ שלהם העונה עומד על שישה ניצחונות, חמישה תיקו וחמישה הפסדים. 

בארבעה משחקים שמרו על רשת נקיה ӕבחמישה לא הבקיעו.

שתי הקבוצות סיימו ב-1:1 ב"סטמפורד ברידג'" בבוקסינג דיי, ואילו בקרלינג קאפ באותו מגרש צ'לסי הבקיעה בפנדל בתוספת הזמן אחרי 0:0 ב-90 דקות. 

בשנה שעברה בפולהאם המשחק ביניהן נגמר ב-0:0, כאשר פולהאם לא ניצחהĠאת צ'לסי ב-12 משחקי הבית האחרונים שלה מולה. מחצית מהמשחקים הללו הסתיימו בתיקו. 

התחזית - תיקו.  

משחק מספר 96. פולהאם-צ'לסי. ההימור-X

תגובות

טלספורט בפייסבוק