קרב קשה בין קבוצות שקולות

המלצת ווינר לליגת הבייסבול MLB: סן דייגו פאדרס תארח הערב את מילווקי ברוארס .שתי הקבוצות עד כה במאזן ߩלישי

יום שני 30 אפריל 2012

 סן דייגו פאדרס תארח הערב את  מילווקי ברוארס במסגרת ליגת הבייסבול של ארצות Ӕברית. סן דייגו במאזן שלילי של 16-7, ואילו מילווקי במאזן שלילי של 12-10. בעשרת המשחקים האחרונים שלהן שתי הקבוצות במאזן שלילי זהה של ארבעה ניצחונות ושישה הפסדים.

המשחק הלילה יהיה הפעם הראשונה שבה הקבוצות הללו פוגשות זו את זו, אולם בשנה שעברה סן דייےו שלטה במפגשים בניהן עם מאזן 3-6 בכל המפגשים, מתוך זה מאזן חיובי של 2-4 במפגשי הבית.

במילווקי פצועים: כריס נברסון ומאט גמל. בסן דייגו פצועים: קרלוס קוונטין, טים סטאופר, ג'רמי הרמידה וחזוס גוזמן. המשחק הלילה הוא גם דו קרב בין החובטים רנדי וולף ממיӜווקי וג'ו ווילנד מסן דייגו. בהופעתו האחרונה של ווילנד, מול וושינגטון, היו לו שש חבטות מוצלחות לעומת שני פספוסים, במשחק בו הקבוצה הפסידה. במשחקו האחרון של וולף מול יוסטון היו לו שש חבטות מדויקות לעומת 2 פספוסים, במשחק שהסתיים בניצחון קבוצתו.

וולף אӞר: "זהו קרב קשה בין שתי קבוצות שקולות. נבוא להילחם כדי להשיג את הניצחון". ווילנד הגיב: "אנחנו רוצים מאוד להיכנס למומנטום חיובי ולנצח, אבל ממול יש יריבה שצריך לתת לה את כל הכבוד המגיע לה". 

משחק מסםפר 96: סן דייגו פאדרס - מילווקי ברוארס . ההימור: 1

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק