2

רוזנבורג תישאר לא מנוצחת

המלצת WINNER ל-NBA: כשבמאזנה שלושה ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו, רוזנבורג לא אמורה להוסיף נתון לעמודת ההפסדים כשתארח את נועלת הטבלה, סטאבק

יום שישי 04 מאי 2012
מערכת TELESPORT
רוזנבורג וסטאבק רוזנבורג יתמודדו ביניהן בשישי בערב במשחק במסגרת המחזור השביעי בליגה הנורבגית. ערב המחזור, רוזנבורג נמצאת במקום השלישי בטבלה עם 12 נקודות במאזנה, ואילו סטאבק במקום ה-16 והאחרון ולה נקודה אחת. 

רוזנבורג אחרי תיקו 2-2 מול אלסונד בשבוע שעבר. ולמרות שאלסונד משתפרת לאחרונה, רוזנבורג פספסה פה ניצחון. מתנה שהעניקה הגנת רוזנבורג למקומיים בדקות האחרונות נוצלה להשגת שער שיוויון. 

רוזנבורג לא מנוצחת העונה, אבל כבר יש לה שלושה תיקו בשישה משחקים. תוצאות התיקו הללו הושגו מול יריבות חלשות כמו לילסטרום, סוגנדאל ואלסונד, כאמור. 

סטפן אייברסן, אגדה נורבגית, הגיע העונה לקבוצה במטרה להשיב לה את האליפות. בשבוע שעבר הוא הבקיע מול אלסונד. רוזנۑורג היא קבוצת בית חזקה, שלא הפסידה פה 14 משחקים. 

סטאבק בעונה גרועה עד כה ואחרי הפסד 2-0 לאוד גרינלנד. הגול הראשון במשחק הזה חשף מחדלים מביכים בהגנת הקבוצה, כשגם ההתקפה וירטואלית. 

הקבוצה אחרי חמישה הפסדים רצופים, והיא Ӑחת משתי הקבוצות היחידות שעוד לא ניצחו השנה. הם הבקיעו רק שני שערים בשישה משחקים עד כה, וספגו 12. שני השערים שהבקיעו היו במשחקי חוץ, אבל אחד מהם היה שער מצמק במשחק מול פרדריקסטאד שנגמר ב- 5-1. 

ג׳ון צ׳יבוקי בספק ברוזנבורג ואילו טרוסטן אנדߨסון בספק בסטאבק. 

התחזית - ניצחון לרוזנבורג.


משחק מס' 13: רוזנבורג - סטאבק. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק