4

ללייקרס אסור להפסיד

המלצת WINNER ל-NBA: הפסד הלילה לאוקלהומה סיטי יעמיד את לוס אנג'לס בפיגור 2-0 בסדרה- ממנו רק 2 מ-17 קבוצות חזרו וߠיצחו בסדרה

יום רביעי 16 מאי 2012
מערכת TELESPORT

אוקלהומה סיטי תארח הלילה (בין רביעי לחמישי) את לוס אנג'לס לייקרס למשחק במסגרת פלייאוף ה-NBA. הלייקרס אחרי תבוסה שנייה בחמישה ימים, האחרונה לפני יומיים מול אוקלהומה בפתיחת משחקי חצי גמר הפלייאוף בצד המערבי, במשחק שנגמר ב-29 נקודות הפרש.

"קרה לנו כבר כמה פעמים השנה שחטפנו תבוסות ולמדנו לקום מהן", אמר כוכב הלייקרס קובי בראיינט. "גם הפעם אנחנו נדע להתאושש ולבוא מפוקסים למשחק השני, שלא יהיה דומה למשחۧ הראשון".

ואכן, לוס אנג'לס ספגה חמישה הפסדים העונה שהסתיימו בפער של 15 נקודות ויותר. במשחק השישי מול דנבר בסיבוב הראשון של הפלייאוף הם הפסידו ב-26 נקודות הפרש. ביום שני האחרון גם השיא הזה נשבר אחרי שהפסידו לאוקלהומה במשחק הראשון של חצי הגמר 1ı9-90.

אם הלייקרס מפסידה הלילה היא נופלת לתוך סטטיסטיקה לפיה רק 2 מ-17 קבוצות חזרו מפיגור של 2-0 וניצחו בסדרה. אבל בראיינט, שכבר לקח 5 אליפויות ב-16 שנות קריירה, אמר: "הכול ניתן לתיקון. זה כדורסל ואנחנו מכירים את המקצוע שלנו".

הלייקרס חייבת למצוא פיתרון לפיק אנד רול הקטלני של אוקלהומה שחתך בהגנה שלהם, על ידי שני כוכבי העל של אוקלהומה קווין דוראנט וראסל ווסטברוק שמצאו את עצמם זורקים באין מפריע לסל וקולעים ב-18 מ-31 ניסיונות - 58 אחוז!

"חייבים להיות̠עם הרגליים על הקרקע", אמר דוראנט. "זה הלייקרס שמשחקים מולנו, יש להם טונות ניסיון וטונות של מונטין, לצד שחקנים מצויינים, ואם נרים את הראש ונחשוב שניצחנו את הסדרה אנחנו נפסיד הלילה ונפספס את יתרון הביתיות".

התחזי۪ ניצחון לאוקלהומה. 

משחק מס' 159: אוקלהומה סיטי - לוס אנג'לס לייקרס (8+). ההימור: 1


צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק