למה שזה יקרה דווקא הלילה?

המלצת WINNER ל-MLB: סן דייגו ניצחה הלילה את לוס אנג'לס דודג'רס; אם היא תעשה זאת הלילה פעם נוספת, היא תרשום ניצחון 3 ברציפות לראשונה מאז חודש ספטמבר. אבל האורחת לא מתכוונת לוותר

יום חמישי 17 מאי 2012
מערכת TELESPORT
סן דייגו פאדרס לא הצליחה לנצח 3 משחקים ברציפות מאז ספטמבר, אז גברה בסוויפ על קולורדו. הלילה יש לה בבית הזדמנות לרשום ניצחון שלישי ברציפות, כשהיא תפגוש את לוס אנג'לס דודג'רס, אותה Ӕיא כבר ניצחה אמש בבית - 2:4.

סן דייגו העונה במאזן שלילי של 24:14, אבל הניצחון אמש היה משמעותי מאוד ולא רק מאחר והיה השלישי ברצף - אלא הרביעי בלבד ב-20 המפגשים האחרונים מול הדודג'רס, שממשיכים לשחק ללא מט קמפ הפצוע. 

מנג'ר הדוۓג'רס, דון מטינגלי אמר לאחר המשחק שנערך ביניהן אתמול: "לא מעניין אותי מה המאזן שלנו ומה המאזן שלהם. לא היינו מספיק טובים וככה אנחנו לא יכולים לנצח". 

הדודג'רס במאזן חיובי העונה של 13:24 והם אחרי 2 הפסדים רצופים, כשלפני המפגש מולĠסן דייגו הם נוצחו על-ידי אריזונה. מתוך 10 המשחקים האחרונים, 8 משחקים ערכה לוס אנג'לס בביתה. את שני משחקי החוץ בעשרת משחקים אלו היא הפסידה, אבל אנו מאמינים שהלילה היא תגבור על סן דייגו - ממנה היא טובה בהפרש ניכר.

משחק 251: סן דייגו פאדרס - לוס אנג'לס דודג'רס. ההימור: 2

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק