סן לורנצו מתחילה להתעורר

המלצת WINNER לליגת הקלאוסורה: סן לורנצו מדשדשת בתחתית בשנים האחרונות לאכזבת ההנהלה והאוהדים. תוצאות השבועות האחרונים מראות על מגמת שיפור, אבל הלילה בסנטה פה זה לא יהיה להם קל

שבת 19 מאי 2012
מערכת TELESPORT

סן לורנצו הסתבכה בתחתית הליגה הארגנטינאית במאזן המצטבר. כעת, כשהמועדון עם הגב אל הקיר, ניתן לראות את השיפור בעונת הקלאוסורה - אך גם זה אינו מספק ובוודאי שרחוק מהציפיות עבור מועדון כמו סן לורנצו. הלילה (בין שבת לראשון) תתארח הקבוצה בסנטה פה מול אוניון המקומית למשחק בין מקומו۪ 11 ו-12 בקלאוסורה.

חואן פאבלו אבנדנו הורחק בשורות אוניון בהפסד 3-1 לניואלס אולד בויס במחזור המשחקים האחרון והוא ולא ישחק הלילה נגד סן לורנצו. בנוסף, הקשר מתיאס דונט נפצע בשריר הדו ראשי באותו משחק וככל הנראה ייעדר גם הוא.

אוניון סנטה פה נמצאת באמצע טבלת הקלאוסורה 2012 עם ארבעה ניצחונەת, שש תוצאות תיקו וארבעה הפסדים עד כה (18 נק'). סן לורנצו צמודה אליה בטבלה עם אותו מספר נקודות .

אוניון סנטה פה עדין לא הפסידה בביתה - היא עם שני ניצחונות וארבעה תוצאות תיקו. מאזן החוץ של סן לורנצו הוא סביר ולא מעבר. היא הөיגה שני ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים.

בששת המחזורים האחרונים, הכושר של סן לורנצו הוא הטוב מבין השתיים. כאמור, סן לורנצו השיגה שני ניצחונות וארבעת תוצאות תיקו ללא הפסד בעוד אוניון סנטה פה השיגה שני ניצחונות, תיקו אחד ושלושה הפסדәם. אוניון סנטה פה לא הפסידה שישה משחקי בית רצופים, בזמן שסן לורנצו סיימה בתיקו בשלושת מארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה .

אוניון סנטה פה נמצאת בסכנה להסתבך במאבקי התחתית. מצבה של סן לורנצו טוב יותר וניצחון של האורחת בהחלט עלול לסבך את המקומיים כהוגן.̼/p>

אוניון סנטה פה לא הייתה בליגה הבכירה בחמשת העונות האחרונות, ועל כן עשרת המפגשים האחרונים בין שתי הקבוצות מזכירים נשכחות. סן לורנצו ניצחה שישה מפגשים כשאוניון סנטה פה מנצחת בשלושה וכשפעם אחת הקבוצות נפרדו בתוצאת תיקו. בשנה שעברה באפרטורה ניצחהĠאוניון סנטה פה בתוצאה 0-1.

משחק 210: אוניון סנטה פה - סן לורנצו. ההימור: X

צילום: האתר הרשמי של אוניון

תגובות

טלספורט בפייסבוק