בירנבוים: סۙכוי טוב שנגיע לגמר

מאמן ראשון לציון נשמע אופטימי לקראת חצי הגמר מול אשדוד. טפירו: ״רוצים לפגוש את מכבי בגמר״

יום שלישי 22 מאי 2012
מערכת TELESPORT
מכבי ראשון לציון ומכבי אשדוד השלימו אמש את ההכנות לקראת חצי גמר הפיינל פור ביניהן הערב (שלישי). 

מאמן ראשל״צ אפי בירנבוים אמר: ״יש לנו סיכוי טוב להגיע לגמר. שתי הקבוצות הן הפתעות נעימות, ועצם העובדה שהן בפיינל פור מפתיעה רבים, מה גם שאנחנו במעמד הזה כבר שנה שניה ברציפות. בשנה שעברה הובסנו מול מכבי, השנה יש לנו סיכוי טוב להגיע לגמר ויהיה חבל לפספס את זה״. 

ראשון תשחק ללא הסקורר הפצוע שלה ג׳ו קרופורד, עניין שפוגע בקבוצה, אם כי גם בלעדיו היא עברה את אשקלון בשלב רבע הגמר.  דרווין קיצ׳ן שיחליף את קרופורד אמר: ״כל הקבוצה צריכה לעשות אפ גרייד ביכולת בשביל לחפות ߢל חסרונו של קרופורד. לדעתי אנחנו נהיה בגמר״. 

אשדוד, מנגד, עשתה השנה היסטוריה כשהעפילה לראשונה לפיינל פור. מאז שחרורו של ראמל בראדלי הצליחה הקבוצה להתייצב ובסופו של דבר הגיעה לארבע האחרונות.  

מאמן אשדוד עופר ברקוביץ׳ אמר: ״יש התרגשות עצומה באשדוד, שהיא עיר של ספורט. אם נעלה לגמר זה בכלל ייתן דחיפה עצומה לכל העסק. אני חושב שהכוחות די שקולים ובמשחק אחד ברור שאנחנו יכולים לנצח, להעפיל לגמר ולהפוך את העונה הזו לבלתי נשכחת״. 

מאיר טפירו סיכם: ״בגילי אנߙ לא יודע מתי תהיה לי הזדמנות נוספת להגיע לגמר. אם יהיה שחזור של הגמר ביני לבין מכבי אני מקווה הפעם להיות בצד המנצח, ולא כמו שקרה אז עם סמי בכר. תואר האליפות חסר לי בארון ואני מקווה להתקרב אליו אם ננצח היום״.

תגובות

טלספורט בפייסבוק