גויאניינסה מחפשת ניצחון בכורה

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: אחרי 180 דקות בליגת הברזיליירו, גויאניינסה מקבלת הזדמנות שניה לשחק במגרשה הביתי ולרשום ניצחון ליגה ראשון העונה. גרמיו שנכנעה במחזור הפתיחה לואשקו מקווה להשיג ניצחון חוץ

יום רביעי 06 יוני 2012
מערכת TELESPORT
שני מחזורים נערכו עד כה בברזיליירו, ואתלטיקו גויאניינסה עדיין מחפשת את ניצחון הבכורה. גויېניינסה פתחה את העונה עם שתי תוצאות תיקו בקרוייזרו ובבית מול פונטה פרטה, והלילה היא מקווה לרשום 3 נקודות ליגה לראשונה העונה כשהיא תארח את גרמיו.

 גרמיו פתחה את העונה עם הפסד 2:1 מול ואשקו דה גמא וניצחה במחזור השני 0:1 בבית את פל۞ייראס, כשבין לבין היא הספיקה לנצח גם בגביע את באהיה עם 0:2 בבית. גויאניינסה שיחקה בגביע הגויאנו בתחילת העונה, היא הגיעה עד לגמר אחרי שהדיחה את קרא בקלות עם 12:1 בסיכום שני המשחקים, אך הפסידה בגמר מול גויאש בגלל שערי חוץ שספגה.

המפגשȠהאחרון בין השתיים היה לפני חצי שנה בגרמיו, אז הן נפרדו בתיקו 2:2. גרמיו הפסידה פעמיים במהלך שלושת הביקורים האחרונים שלה בגויאניינסה ולמעשה ניצחה אותה רק פעם אחת במהלך שישה משחקים שהיו בין השתיים. למרות זאת, גרמיו טובה יותר על הנייר ולהערכתנו שווה לקחת כאן̠סיכון ולהמר שהפעם היא תעשה את זה. אנחנו הולכים עם גרמיו.

משחק 131: אתלטיקו גויאניינסה - גרמיו. ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק