המשחק לו פלומיננזה חיכתה

המלצת WIŎNER לליגה הברזילאית: אחרי שבמחזור הפתיחה ניצחה את קורינתיאנס בחוץ, פלומיננזה דעכה וסיימה את שלושת משחקיה האחרונים בתיקו. הלילה (בין שבת לראשון) היא מארחת את פורטוגזה במטרה לחזור למסלול הניצחונות

שבת 16 יוני 2012
מערכת TELESPORT

את עונת הברזיליירוȠהאחרונה ב-2011 סיימה פלומיננזה במקום השלישי, ובכך נפרדה מתואר האליפות. את עונת 2012 סימנה הקבוצה כשנה בה עליה להשיב את התואר הביתה, אולם על קבוצתו של אבל בראגה להתעורר במהרה, אחרת הליגה תברח סופית. הערב מול פורטוגזה זו בהחלט ההזדמנות לכך.

č פלומיננזה אחרי ארבעה מחזורים בליגה הברזילאית נמצאת במקום התשיעי לאחר שסיימה 3 פעמים בתוצאת תיקו וניצחה במחזור הפתיחה את קורינתיאנס בחוץ, במשחק שנטלו בו חלק בעיקר המחליפים בעקבות רבע גמר גביע הליברטדורס שנערך באותו השבוע. מהצד נשני, מגיעה&nŢsp;האורחת פורטוגזה עם ניצחון, תיקו ושני הפסדים שמספיקים למקום ה-12. פלומיננזה כבר השיגה את כמות התיקו שהיתה לה בשנה שעברה, ואנחנו רק בפתיחת העונה בברזיל.

במשחק האחרון פלומיננזה עשתה 0-0 עם אינטרנסיונל, כאשר דקו ופרד שוב בכושרֿ, זאת כאשר פורטוӒזה ממול הבקיעה עד עכשיו רק שלושה שערים העונה, כאשר ברור שהיא ספגה יותר מאשר מה שכבשה, ונראה כי לפלומיננזה לא תהיה בעיה לנצח אותה בהפרש גבוה.

פלומיננזה ניצחה בכל שלושת משחקיה האחרונים מול פורטוגזה, בהפרש שערים של 3-1, 1-0 ו-3-2. הבעיה ששני המשחקים Ӕאחרונים ביניהן היה בשנת 2010 הרחוקה. גיגיניו יחסר היום בפלומיננזה בעוד מרסלו קורדרו יחסר בפוטוגזה.  

משחק 237: פלומיננזה - פורטוגזה. ההימור: 1


צילום: האתר הרשמי של פלומיננזה

תגובות

טלספורט בפייסבוק