ולז מחפשת נקמה

המלצת WINNER לקלאוסורה: בתשעת המשחקים האחרונים בין טיגרה לולז, ניצחה משחק אחד, במאי בשנה שעברה, במשחק שמנע מולז אליפות. הלילה הן ייפגשו שוב

שבת 16 יוני 2012
מערכת TELESPORT

ולז סארספילד תארח הלילה (בין שבת לראשון את טיגרה למשחק במסגרת הקלאוסורה. ולז  מדורגת במקום החמישי בארגנטינה ואילו טיגרה במקום השני. 

טיגרה הרשימה בשבוע שעבר כשניצחה את סן לורנצו הנאבקת נגד הירידה. ולז עם שמונה ניצחונות, ששה תיקו ושלושה הפסדים, כשלטיגרה תשעה ניצחונות, חמישה תיקו ושלושה הפסדים, והיא רחוקה רק נקודה מהמוליכה בוקה ג׳וניורס. 

לטיגרה ההגנה השניה הכי טובה בליגה, ומקום שני בליגה בהתקפה. כל שלושת ההפסדים של ולז היו בבית, בעוד טיגרה סיימה בתיקו במחצית משמונת משחקי החוץ שלה. בששת המשחקים האחרונים טיגרה ניצחה שלושה וסיימה בשלושה תיקו בעוד ולז ניצחה שלושה, עשתה תיקו אחד והפסידה שניים. 

טיגרה לא ניצחה בחוץ בחמשת המשחקים האחרונים שלה, אבל הניצחון בשבוע שעבר יקפיץ להם את הביטחון. נראה כי המשחק הזה ייגמר בתיקו או שטיגרה תנצח בו. 

בתשעת המשחקים האחרונים ביניהן טיגרה ניצחה משחק אחד, במאי בשנה שעברה, במשחק שמנע מולז אליפות. ולז ניצחה בשישה מהמשחקים הללו כולל באחרון̠שבהם בדצמבר 2011 ושניים נגמרו בתיקו. פרננדו טוביו מולז הוא הפצוע היחיד בשני הסגלים.

משחק מס' 226: ולז סארספילד - טיגרה. ההימור: 2


צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק