הגרלה שערורייתית

מאמן נבחרת צרפת, ריימונד דומיעק, לא אהב את העובדה שאלופת העולם, איטליה, לא דורגה בקבוצת האיכות הראשנה. מאמן הולנד, ואן באסטן : "הגרלה עברה בצורה הוגנת"

יום ראשון 02 דצמבר 2007
אלכס נירנבורג

מאמן נבחרת צרפת, ריימונד דומינק, לא מרוצה מהגרלת הבתים של יורו 2008 שזימנה לנבחרת הטריקולור מפגש מול אלופת העולם איטליה, הולנד ורומניה

"ההגרלה הזאת היא פשוט שערורייתית", אמר דומינק לאחר שנשלפו הכדורים, "לא ייתכן שאלופת העוߜם לא תהייה בקבוצת הדירוג הראשונה. אני מאוד מאוכזב כי לא להגרלה הזאת פיללתי". 

כזכור, אלופת העולם, איטליה, שובצה לקבוצת האיכות השנייה לקראת ההגרלה. 

דומיק הוסיף עוד: "אני בטוח שיש מאמנים ששמחים עכשיו בגלל כל הנבחרות שהתקבצו בבית שלנו. אני לא מרוצה כי הייתי מעדיף להימנע ממפגשים מול כל הקבוצות שהוגרלו נגדנו". 

גם בנוגע למיקום המשחקים יש לדומינק תלונות. "היה הרבה יותר נוח אם היינו משחקים באוסטריה ולא בשוויץ". &nbͳp;

ואון באסטן: "ההגרלה עברה בצורה הוגנת" 

מאמן נבחרת הולנד, מארקו ואן באסטן, נשמע מאופק יותר. ואן באסטן: "מה אפשר להגיד? ההגרלה הייתה ספורטיבית והוגנת. בעבר כבר הוגרלנו מספר פעמים לבתי מוות. נӦטרך לעבוד קשה כדי לנצח את שתי הפינאליסטיות של המונדיאל האחרון". 

ואן באסטן זכה בגביע אירופה לאומות כשחקן בשנת 1988 לאחר ניצחון בגמר על ברית המועצות (0:2) בו הבקיע ההולנדי שער בלתי נשכח לרשתו של רינאט דסאייב. 

̼strong>דונאדוני: "הרגשתי שזה מה שיהיה" 

אנשי אלופת העולם, איטליה, קיבלו בשוויון נפש את ההגרלה. המאמן רוברטו דונאדוני אמר לאחר ההגרלה: "הייתה לי תחושה שזה מה שיהיה. אמרתי לואן באסטן לפני ההגרלה שיש לי תחושה שנשחק זӔ נגד זה וזה מה שהיה. לא היה לנו מזל עם ההגרלה. אבל זה מה יש".

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק