חזק בקרב על אירופה

בני סכנין ניצחה את קרית שמונה 1:0 בחוץ משער של יבוריאן והשוותה את מספר הנקודות שלה לזה של קרית שמונה

שבת 15 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
בני סכנין ניצחה את קרית שמונה 1:0 בקרב על הדירוג בטבלת ליגת העל המוביל לגביע אופ"א, סכנין השוות את מספר הנקודות לזה של קרית שמונה אבל נשארה עדיין במקום הרביעי בגלל הפרש שערים טוב יותר של קרית שמונה.

סכנין היתה טובה יותר לאורך כל המשחק, כבר בדקה ה-14 קיבל יבוריאן כדור מצוין מבוגדאן אפוסטו ומהאויר בעט כדור מדהים חזק פנימה לרשתו של דני עמוס, שוערה השני של קרית שמונה.

בהמשך המשחק הגיעו חניכיו של אלישע לוי למספר הזדמנויות טובו۪ אבל הרוח שהיתה במקום מנעה מסכנין לכבוש שענרים נוספים. גם ק"ש התקשתה לשחק עם הרוח החזקה ששררה באצטדיון הצפוני וגם במצבים המועטים שהגיעו החמיצו.

מחצית ראשונה:

דקה 14, יבוריאן העלה את סכנין ל1:0: 
יבורәאן קיבל כדור מצויין מאפוסטו, ומהאויר בעט חד וחזק אל שערו של דני עמוס. 

לאחר 30 דקות שחקניו של אלישע לוי שהיו טובים יותר הגיעו למספר מצבים, בדקה ה-23: יבוריאן שהצטיין העביר כדור רוחב לבוזגלו שמ-10 מטרים בۢט מעל השער, ו-4 דקות לאחר מכן, בדקה ה-27, בוזגלו החזיר ליבוריאן שבעט גם הוא מעל השער, חסארמה השתלט על הריבאונד ובעט לחוץ.

בדקה ה37, שוב פעם סכנין, עבד ראבח העביר כדור מצויין למאור בוזגלו שנשאר לבדו מול דני עמוס, שוערה המחליף של ק"ש, וגילגל את הכדור לחוץ.

מחצית שניה:

בדקה ה-62, הזדמנות לקרית שמונה, ברק בכר פרץ באגף הימני, חלף על פני באסם גנאים ובעט לשער, מאיר כהן היה במקום והדף מצוין, ארבע דקەת לאחר מכן, בדקה ה-66, עבאס סואן השאיר כדור מצוין, לגיא צרפתי שבעט חזק וטוב מ-25 מטרים, כהן היה במקום.

בדקה ה-85,
שוב פעם מאור בוזגלו ויבוריאן, בוזגלו העביר כדור מצויין ליבוריאן שמתוך החרבה גילגל את הכדור ס&qŵot;מ מהשער.

הרכבים:

קרית שמונה:
דני עמוס; ברק בכר, סלאח חסרמה, יניב לביא, עמיר נוסבאום; עבאס סוואן, ג'ואל צ'ירסאווה, גיא צרפתי, עמנואל אמאנגואה; ירו בלו, יובל אבידור

בני סכנין: מאיר כהן; עבד רבאח, פטי יאיה, ליאונרד קרופניק, באסם גנאים; ג'ון קולמה, לוקאש סורמה, חאלד חליילה, בוגדן אפוסטו; מאור בוזגלו, איליה יבוריאן.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק