חדר בריחה

באייר לברקוזן לא זוכרת מתי החלה עונה בצורה כל כך רעה. היא קרובה מאוד לקו האדום ותתארח במחזור הזה אצל נירנברג החלשה. איך זה יסתיים?

יום שני 03 דצמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 210 בטופס בין נירנברג לבאייר לברקוזן במסגרת המחזור ה-13 בליגה הגרמנית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון מקס מורלוק. (שעת סגירה 21:29).

נירנברג מדורגת במקום ה-16 בטבלה עם 10 נקודות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שני הפסדים רצופים - 2:0 בבית מול שטוטגרט ו-5:2 בחוץ מול שאלקה. היא תחסר למשחק הזה את רוברט באוור המושע כאשר אדואר לואן ואנריקו ולאנטיני פצועים. שימו לב שהקבוצה עם שלושה משחקי בית רצופים ללא ניצחון.

יריבתה במשחק הזה תהיה באייר לברקוזן שמדורגת במקום ה-12 בטבלה עם 14 נקודות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו מול לודוגורץ רזגארד הבולגרית בליגה האירופית זאת אחרי שבליגה היא ניצחה בבית 0:2 את שטוטגרט והפסידה בלייפציג 3:0. היא תחסר למשחק הזה את פנגיוטוס רטסוס ויוהל פוהינפאלו הפצועים. שימו לב שהקבוצה הפסידה במשחק החוץ האחרון שלה בלייפציג דווקא אחרי שני ניצחונות ותיקו בחוץ במסגרת הליגה.

בעונה שעברה ניצחה לברקוזן 1:4 את נירנברג בחוץ ולמעשה גברה עליה בכל חמשת המפגשים האחרונים בין השתיים ודי בקלות.

גם הערב אנחנו מהמרים שלברקוזן תעשה את זה. היא אמנם לא חזקה במיוחד העונה, אך בנירנברג היא חייבת לקחת שלוש נקודות. הסגל שלה עדיף בהרבה על זה של יריבתה בערב הזה.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.60.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק