סטטוס קוו

נאפולי יודעת שהפער בצמרת גדל ולכן היא חייבת לחזור מהביקור בברגאמו עם שלוש נקודות. האם אטאלנטה תצליח להפתיע אותה?

יום שני 03 דצמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 193 בטופס בין אטאלנטה לנאפולי במסגרת המחזור ה-14 בליגה האיטלקית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון אתלטי אזורי. (שעת סגירה 21:29).

אטאלנטה מדורגת במקום ה-10 בטבלה עם 18 נקודות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שהפסידה במחזור האחרון 3:2 בחוץ מול אמפולי זאת אחרי רצף של ארבעה ניצחונות במהלכן כבשה לא פחות מ-13 שערים. לפני ההפסד באמפולי הביסה אטאלנטה בביתה 1:4 את אינטר במשחק מעולה.

יריבתה במשחק הזה תהיה נאפולי אשר מדורגת במקום השני בטבלה עם 29 נקודות, מרחק 11 מהמוליכה יובנטוס. היא מגיעה למשחק הזה לאחר ניצחון בליגת האלופות 1:3 מול הכוכב האדום כשבליגה היא אחרי תיקו בבית מול קייבו ועם רצף של שישה משחקים ללא הפסד מאז ההפסד ביובנטוס 3:1.

בעונה שעברה ניצחה נאפולי פעמיים בליגה - 0:1 ו-1:3 כשבגביע ניצחה אטאלנטה בחוץ. למעשה, אטאלנטה ניצחה את נאפולי בשלושה מששת המפגשים האחרונים בין השתיים (פעמיים בחוץ). נתון מעניין נוסף מראה לנו שכל שבעת המפגשים האחרונים בין השתיים הוכרעו, ארבעה מהם לטובת נאפולי.

זה לא הולך להיות קל עבור האורחת למרות שהיא קבוצה איכותית יותר. אטאלנטה במגרשה הביתי תמיד משחקת טוב וקשה מאוד לנצח אותה. אנחנו חושבים שהיחס לתיקו שווה את ההימור כזה כשתוצאה כזאת לא תפתיע רבים.

ההימור שלנו X ביחס של 3.05.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק