דרך אחרת

קריסטל פאלאס לא ספגה בשני המחזורים האחרונים ונראה שחזרה טוב מהפגרה. במחזור הזה היא תתארח אצל ברייטון שמגיעה גם כן אחרי שני משחקים לא רעים. מי תנצח?

יום שלישי 04 דצמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 253 בטופס בין ברייטון לקריסטל פאלאס במסגרת המחזור ה-15 בליגה האנגלית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון אמריקן אקספרס. (שעת סגירה 21:44).

ברייטון מדורגת במקום ה-11 בטבלה עם 18 נקודות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שניצחה 2:1 בחוץ את האדרספילד זאת אחרי תיקו מול לסטר ושני הפסדים רצופים מול קרדיף ואברטון בחוץ. בביתה היא השיגה תיקו ושני ניצחונות עם הפסד בודד בחמשת המשחקים האחרונים שלה לעיני הקהל המקומי. היא תחסר למשחק הזה את דייל סטפאנס המושעה כאשר דויד בוטון ואלירזה ג'האנבאקש פצועים.

יריבתה במשחק הזה תהיה קריסטל פאלאס אשר נמצאת במקום ה-14 עם 12 נקודות, יתרון שלוש מעל לקו האדום. היא מגיעה למשחק הזה לאחר ניצחון ביתי מול ברנלי שהגיע אחרי תיקו מרשים אצל מנצ'סטר יונייטד. אותו ניצחון בשבת היה הראשון בתשעת המשחקים האחרונים שלה. הקבוצה תחסר למשחק הזה את סקוט דאן, כריסטיאן בנטקה וקונור וויקהאם הפצועים.

בעונה שעברה ניצחה ברייטון בבית 1:2 בגביע כשבליגה זה נגמר בתיקו ללא שערים. במשחק החוץ בסלהארסט פארק ניצחה קריסטל, בתוצאה 2:3.

צפוי לנו משחק שקול לדעתנו. ברייטון נראית מעט יותר טוב בחלק הזה של העונה ויתרון הביתיות יכול להיות משמעותי כאן. אנחנו נלך עם המארחת אך כדאי לחזק בתיקו.

ההימור שלנו 1 ביחס של 2.45.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק