מחפשת ניצחון

ורדר ברמן לא רשמה ניצחון ליגה כבר יותר מחודש. במחזור הזה היא תארח את פורטונה דיסלדורף אשר סוחבת את כל הליגה על גבה. איך זה יסתיים?

יום שישי 07 דצמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 149 בטופס בין ורדר ברמן לפורטונה דיסלדורף במסגרת המחזור ה-14 בליגה הגרמנית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך בוזרסטדיון. (שעת סגירה 21:29).

ורדר ברמן מדורגת במקום התשיעי בטבלה עם 18 נקודות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה כשהיא ניצחה פעם אחת במהלך השישה האחרונים. היא תשחק הערב בסגל חסר מאוד כאשר ניקלאס מויסאנדר מושעה ומלבדו, מיכאל זטראר, יויה אוסאקו, קלאודיו פיזארו, אולה קאופר, מילוש וייקוביץ, ארון יוהאנסון, פיליפ ברגרפרד ופין בארטלס פצועים ולא ישחקו. הקבוצה עם שלושה הפסדי בית רצופי במהלכם ספגה אחד עשר שערים.

יריבתה במשחק הזה תהיה סוגרת הטבלה, פורטונה דיסלדורף, אשר במאזנה רק תשע נקודות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר הפסד ביתי למיינץ כשלפני כן נפרדה בתיקו 3:3 מפתיע מול באיירן מינכן והביסה 1:4 את הרטה ברלין. היא תחסר למשחק הזה את דייגו קונטנטו, מרסל סובוטקה וקיין פרוסה הפצועים. שימו לב שדיסלדורף חלשה מאוד העונה, במיוחד בחוץ, כשהיא ספגה 16 שערים בארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה.

הקבוצות נפגשו לאחרונה רק בעונת 12/13 אז המשחק בברמן הסתיים עם 1:2 ביתי ובדיסלדורף נפרדו הקבוצות בתיקו 2:2.

ברמן לדעתנו תתאושש מול הקבוצה החלשה בליגה זאת למרות חיסוריה הרבים. יש לה הזדמנות טובה לחזור לעצמה ואנחנו מאמינים שהיא תעשה זאת.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.55.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק