2

ריאל במומנטום, אתלטיקו נעצרה

הדרבי הגדול של מדריד יהיה המשחק המרכזי של יום השבת בספרד. שתי הקבוצות קרובות בטבלה ורוצות לשמור על הסיכוי לתואר האליפות. מי תנצח?

שבת 09 פברואר 2019
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 147 בטופס בין אתלטיקו מדריד לריאל מדריד במסגרת המחזור ה-23 בליגה הספרדית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון וונדה מטרופוליטנו. (שעת סגירה 17:14).

אתלטיקו מדריד שנייה בטבלה עם 44 נקודות, מרחק שש מהמוליכה ברצלונה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר הפסד מפתיע 1:0 בבטיס זאת אחרי רצף של שלושה ניצחונות בליגה ורצף ארוך מאוד של 19 משחקים ללא הפסד. הקבוצה תחסר למשחק היום את סטפו סאביץ', דייגו קוסטה, קוקה, דייגו גודין וסאול הפצועים.

יריבתה במשחק הזה תהיה ריאל מדריד אשר נמצאת מקום אחד מתחתיה עם שתי נקודות פחות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו 1:1 בקלאסיקו מול ברצלונה במשחק הראשון של חצי הגמר הגביע כשלפני כ ניצחה בחמישה משחקים רצופים. גארת' בייל חזר לסגל של הבלאנקוס והפיח רוח חיים חדשה והחזירה אותה ליכולת המוכרת. הקבוצה תחסר למשחק היום את לוקה זידאן וחסוס ואייחו הפצועים.

בסיבוב הראשון, נפרדו השתיים בתיקו מאכזב ללא שערים כשריאל לא ניצחה את אתלטיקו במסגרת הליגה מאז 2016. שימו לב שארבעה משחקי ליגה רצופים בין השתיים הסתיימו בתוצאות תיקו.

ההימור שלנו X ביחס של 2.95.

תגובות

טלספורט בפייסבוק