ווינר 16

ווינר 16 - מספר מחזור : 240801

ישראל - ליגת העל ישראל

1. 24/02 20:00
מכבי תל אביב
-
הפועל באר שבע
2. 24/02 15:00
מכבי פתח תקווה
-
הפועל תל אביב
3. 24/02 17:30
הפועל חיפה
-
בני סכנין
4. 24/02 18:30
הפועל חדרה
-
הפועל ירושלים
5. 24/02 19:30
בית"ר ירושלים
-
מכבי נתניה
6. 26/02 20:00
מכבי בני ריינה
-
הפועל פתח תקווה

ישראל - ליגה לאומית

7. 26/02 19:00
מ.ס. כפר קאסם
-
הפועל כפר סבא
8. 26/02 19:00
הפועל ניר רמת השרון
-
הפועל רמת גן

ספרד - לה ליגה

9. 24/02 15:00
גרנאדה
-
ולנסיה
10. 25/02 15:00
קאדיס
-
סלטה ויגו
11. 25/02 17:15
בטיס
-
אתלטיק בילבאו
12. 25/02 19:30
לאס פלמאס
-
אוסאסונה

איטליה - סרייה א'

13. 24/02 19:00
סאלרניטנה
-
מונזה
14. 24/02 21:45
גנואה
-
אודינזה
15. 25/02 21:45
מילאן
-
אטאלנטה

גרמניה - בונדסליגה

16. 25/02 20:30
אוגסבורג
-
פרייבורג

ווינר מחצית - מספר מחזור : 240801

ישראל - ליגת העל ישראל

1. 24/02 20:00
מכבי תל אביב
-
הפועל באר שבע
2. 24/02 15:00
מכבי פתח תקווה
-
הפועל תל אביב
3. 24/02 17:30
הפועל חיפה
-
בני סכנין
4. 24/02 18:30
הפועל חדרה
-
הפועל ירושלים
5. 24/02 19:30
בית"ר ירושלים
-
מכבי נתניה
6. 26/02 20:00
מכבי בני ריינה
-
הפועל פתח תקווה

ישראל - ליגה לאומית

7. 26/02 19:00
מ.ס. כפר קאסם
-
הפועל כפר סבא
8. 26/02 19:00
הפועל ניר רמת השרון
-
הפועל רמת גן

ספרד - לה ליגה

9. 24/02 15:00
גרנאדה
-
ולנסיה
10. 25/02 15:00
קאדיס
-
סלטה ויגו
11. 25/02 17:15
בטיס
-
אתלטיק בילבאו
12. 25/02 19:30
לאס פלמאס
-
אוסאסונה

איטליה - סרייה א'

13. 24/02 19:00
סאלרניטנה
-
מונזה
14. 24/02 21:45
גנואה
-
אודינזה

ווינר עולמי - מספר מחזור : 240804

ישראל - ליגת העל ישראל

1. 24/02 20:00
מכבי תל אביב
-
הפועל באר שבע
2. 24/02 19:30
בית"ר ירושלים
-
מכבי נתניה

אנגליה - פרמייר ליג

3. 24/02 17:00
אסטון וילה
-
נוטינגהאם
4. 24/02 17:00
ברייטון
-
אברטון
5. 24/02 17:00
מנצ'סטר יונייטד
-
פולהאם
6. 24/02 17:00
קריסטל פאלאס
-
ברנלי
7. 24/02 19:30
בורנמות'
-
מנצ'סטר סיטי
8. 24/02 22:00
ארסנל
-
ניוקאסל

ספרד - לה ליגה

9. 24/02 17:15
ברצלונה
-
חטאפה
10. 24/02 19:30
אלאבס
-
מאיורקה
11. 24/02 22:00
אלמריה
-
אתלטיקו מדריד

איטליה - סרייה א'

12. 24/02 16:00
ססואולו
-
אמפולי
13. 24/02 19:00
סאלרניטנה
-
מונזה
14. 24/02 21:45
גנואה
-
אודינזה

גרמניה - בונדסליגה

15. 24/02 19:30
באיירן מינכן
-
ר.ב לייפציג