4

ווינר 16

ווינר 16 - מספר מחזור : 242101

ספרד - לה ליגה

1. 26/05 22:00
סביליה
-
ברצלונה
2. 25/05 17:15
ריאל סוסיאדד
-
אתלטיקו מדריד
3. 25/05 19:30
אלמריה
-
קאדיס
4. 26/05 15:00
חטאפה
-
מאיורקה
5. 26/05 17:15
לאס פלמאס
-
אלאבס
6. 25/05 19:30
ראיו ואייקאנו
-
אתלטיק בילבאו
7. 26/05 17:15
סלטה ויגו
-
ולנסיה

בלגיה - ליגה בלגית, פלייאוף ליגה אירופית, בית א'

8. 25/05 21:30
לובן
-
ווסטרלו

איטליה - סרייה א'

9. 26/05 21:45
פרוסינונה
-
אודינזה
10. 26/05 21:45
אמפולי
-
רומא

בלגיה - ליגה בלגית, פלייאוף אליפות

11. 26/05 19:30
אנטוורפן
-
אנדרלכט

אנגליה - צ'מפיונשיפ - פלייאוף

12. 26/05 17:00
לידס
-
סאות'המפטון

פורטוגל - גביע פורטוגלי

13. 26/05 19:15
פורטו
-
ספורטינג ליסבון

ספרד - ספרדית שנייה

14. 26/05 19:30
ספורטינג גיחון
-
אייבר
15. 26/05 19:30
קרטחנה
-
הואסקה
16. 26/05 19:30
פרול
-
לגאנס

ווינר מחצית - מספר מחזור : 242101

ספרד - לה ליגה

1. 26/05 22:00
סביליה
-
ברצלונה
2. 25/05 17:15
ריאל סוסיאדד
-
אתלטיקו מדריד
3. 25/05 19:30
אלמריה
-
קאדיס
4. 26/05 15:00
חטאפה
-
מאיורקה
5. 26/05 17:15
לאס פלמאס
-
אלאבס
6. 25/05 19:30
ראיו ואייקאנו
-
אתלטיק בילבאו
7. 26/05 17:15
סלטה ויגו
-
ולנסיה

בלגיה - ליגה בלגית, פלייאוף ליגה אירופית, בית א'

8. 25/05 21:30
לובן
-
ווסטרלו

איטליה - סרייה א'

9. 26/05 21:45
פרוסינונה
-
אודינזה
10. 26/05 21:45
אמפולי
-
רומא

בלגיה - ליגה בלגית, פלייאוף אליפות

11. 26/05 19:30
אנטוורפן
-
אנדרלכט

אנגליה - צ'מפיונשיפ - פלייאוף

12. 26/05 17:00
לידס
-
סאות'המפטון

פורטוגל - גביע פורטוגלי

13. 26/05 19:15
פורטו
-
ספורטינג ליסבון

ספרד - ספרדית שנייה

14. 26/05 19:30
ספורטינג גיחון
-
אייבר

ווינר עולמי - מספר מחזור : 242102

ליגה אירופית, שלבי הכרעה

1. 22/05 22:00
אטאלנטה
-
באייר לברקוזן

ישראל - ליגת העל - פלייאוף עליון

2. 21/05 20:30
הפועל באר שבע
-
מכבי חיפה
3. 21/05 20:30
הפועל חיפה
-
מכבי תל אביב
4. 21/05 20:30
מכבי בני ריינה
-
בני סכנין

צרפת - ליגה צרפתית, פלייאוף עלייה/ירידה

5. 21/05 21:30
רודה אביירון
-
פריס

הולנד - הולנד - פלייאוף עלייה/ירידה

6. 21/05 21:00
נאק ברדה
-
אמן

שוויץ - ליגה שווייצרית, פלייאוף תחתון

7. 21/05 21:30
באזל
-
איברדון
8. 21/05 21:30
לוזאן
-
גראסהופרס
9. 21/05 21:30
לוצרן
-
סטאד לוזאן אושי

איטליה - סרייה ב' - פלייאוף עלייה

10. 21/05 21:30
קטנזארו
-
קרמונזה

איסלנד - ליגה איסלנדית

11. 21/05 22:15
בריידבליק
-
סטיארנן
12. 21/05 22:15
פראם רייקיאוויק
-
אקרנס
13. 21/05 22:15
אייץ'. קיי קופאווגור
-
ואלור

ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית

14. 22/05 02:00
ולז סארספילד
-
ניואלס אולד בויס

פינלנד - ליגה פינית

15. 22/05 20:00
אילבס
-
אינטר טורקו