שידורי ספורט

ערוץ
שעה
משחק
ספורט 5+ לייב
01:00
כדורסל : אורלנדו מג'יק - פילדלפיה 76
ספורט3
01:50
טניס : פרנסיס טיאפו - דויד פרר
ספורט3
02:40
טניס : סטפאנוס טסיציפאס - לאונרדו מאייר
ספורט 2
04:30
טניס : קרולינה פליסקובה - יוליה פוטינצבה
ספורט 2
04:40
טניס : מרקטה וונדרוסובה - טטיאנה מריה
ספורט 5
19:00
כדורסל : אלבה פהרוואר - הפועל חולון
ספורט 1
19:00
כדורגל : ארמניה - פינלנד
ספורט3
21:00
כדורגל : מרוקו - ארגנטינה
ספורט 1
21:34
חגיגה אירופית: מוקדמות יורו 2020
ספורט 2
21:45
כדורגל : מלטה - ספרד
ספורט4
21:45
כדורגל : צ'כיה - ברזיל
5 גולד
21:45
כדורגל : גיברלטר - אסטוניה
5 סטארס
21:45
כדורגל : בוסניה-הרצגובינה - יוון
ספורט 5
21:45
כדורגל : איטליה - ליכטנשטיין
ספורט 1
21:45
כדורגל : שוויץ - דנמרק
ספורט 5+
21:45
כדורגל : נורבגיה - שבדיה
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 5
01:00
כדורסל : שארלוט הורנטס - סן אנטוניו ספרס
5 סטארס
02:00
כדורסל : מילווקי באקס - יוסטון רוקטס
5 סטארס
18:00
כדורסל : ניז'ני נובגורוד - אנטוורפן ג'יאנטס
ספורט 5
20:30
כדורסל : הפועל ירושלים - איברוסטאר טנריפה
ספורט 5+
21:00
כדורסל : באמברג - א.א.ק. אתונה
5 סטארס
21:30
כדורסל : נאנטר - וירטוס בולוניה
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 5+ לייב
02:00
כדורסל : ממפיס גריזליס - גולדן סטייט ווריירס
ספורט4
02:30
כדורגל : קרוזיירו - דפורטיבו לארה
ספורט 2
20:00
כדוריד : לייפציג - פוצ'ה ברלין
5 סטארס
21:00
כדורסל : פנאתינאיקוס - ריאל מדריד
ספורט 5
21:05
כדורסל : מכבי תל אביב - גראן קנאריה
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 5+ לייב
03:00
כדורסל : יוסטון רוקטס - דנבר נאגטס
ספורט 5
03:30
כדורסל : סן אנטוניו ספרס - קליבלנד קאבלירס
ספורט 1
14:35
כדורגל : טיאנג'ין טדה - גוואנגז'ו R&F
5 סטארס
16:00
כדורגל : הפועל קטמון ירושלים - הפועל נצרת עילית
ספורט 5+ לייב
19:10
מוטו GP : ארגנטינה
ספורט 5
20:00
כדורסל : חימקי מוסקבה - צסק"א מוסקבה
5 סטארס
20:15
כדורסל : דרושאפאקה - באיירן מינכן
ספורט 1
20:30
כדורגל : סט. פאולי - דואיסבורג
ספורט 1
22:30
כדורגל : הופנהיים - באייר לברקוזן
ONE2
22:30
כדורגל : קייבו - קליארי
ספורט3
22:30
כדורגל : סטנדרד ליאז' - אנטוורפן
ספורט 5+ לייב
22:30
כדורסל : באסקוניה - אנאדולו אפס
5 סטארס
22:30
כדורסל : אולימפיאקוס - ז'לגיריס קובנה
ספורט 5
22:45
כדורגל : ראן - ליון
ספורט 2
23:00
כדורגל : ווסט ברומיץ' - בירמינגהאם
ONE
23:00
כדורגל : ג'ירונה - אתלטיק בילבאו
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 5
02:00
כדורסל : בוסטון סלטיקס - אינדיאנה פייסרס
ספורט 2
03:10
כדורגל : בוקה ג'וניורס - באנפילד
ספורט 5+ לייב
04:00
כדורסל : יוטה ג'אז - וושינגטון וויזארדס
ספורט 2
10:30
כדורגל : דליאן ייפאנג - גוואנגז'ו אברגרנדה
ספורט 5
12:00
כדורגל : מכבי תל אביב - הפועל באר שבע
ספורט 2
13:00
כדורסל : באצ'שהיר קולג'י - גזיאנטפ בי. בי
ONE
15:00
כדורגל : חטאפה - לגאנס
ספורט 2
15:15
כדורסל : אפיון בלדייספור - בנביטספור
ספורט 1
15:30
כדורגל : פולהאם - מנצ'סטר סיטי
ספורט4
16:00
כדורגל : הפועל חדרה - הפועל באר שבע
ONE2
17:00
כדורגל : אודינזה - גנואה
ספורט 1
18:00
כדורגל : ברייטון - סאות'המפטון
ספורט 2
18:00
כדורגל : מנצ'סטר יונייטד - ווטפורד
ספורט 5+ לייב
18:00
כדורגל : מ.ס אשדוד - הפועל קרית שמונה
ONE
18:15
כדורגל : ברצלונה - אספניול
ספורט4
18:30
כדורגל : בני יהודה תל אביב - מכבי נתניה
ONE2
20:00
כדורגל : יובנטוס - אמפולי
ספורט 1
20:30
כדורגל : ווסטהאם - אברטון
ONE
20:30
כדורגל : סלטה ויגו - ויאריאל
ספורט 5
21:00
כדורגל : מכבי תל אביב - מכבי חיפה
ספורט 5+
21:30
כדורסל : עירוני נהריה - הפועל ירושלים
ספורט 1
22:30
כדורסל : גראן קנאריה - ולנסיה
ONE2
22:30
כדורגל : סמפדוריה - מילאן
ONE
22:45
כדורגל : אלאבס - אתלטיקו מדריד
ספורט 2
23:05
כדורגל : שטרסבורג - גנגאן
ערוץ
שעה
משחק
5 סטארס
01:00
כדורסל : יוסטון רוקטס - סקרמנטו קינגס
ספורט 5
02:00
כדורסל : אינדיאנה פייסרס - אורלנדו מג'יק
ONE
13:00
כדורגל : לבאנטה - אייבר
ONE2
13:30
כדורגל : פארמה - אטאלנטה
ONE
15:00
כדורגל : ראיו ואייקאנו - בטיס
ONE2
16:00
כדורגל : רומא - נאפולי
ONE
17:15
כדורגל : סביליה - ולנסיה
ONE2
19:00
כדורגל : בולוניה - ססואולו
ספורט 5+
19:00
כדורגל : מכבי פתח תקווה - הפועל רעננה
ONE
19:30
כדורגל : ויאדוליד - ריאל סוסיאדד
ספורט 1
20:30
כדורגל : בית"ר ירושלים - בני סכנין
ONE2
21:30
כדורגל : אינטר - לאציו
ONE
21:45
כדורגל : ריאל מדריד - הואסקה
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 1
20:30
כדורגל : הפועל חיפה - הפועל תל אביב