5

שידורי ספורט

ערוץ
שעה
משחק
5 סטארס
01:40
בייסבול : פיטסבורג פיראטס - מילווקי ברוארס
ספורט 5+
02:00
הוקי קרח : בוסטון ברויינס - טורונטו מייפל ליפס
ספורט 5+ לייב
02:30
כדורסל : ניו יורק ניקס - פילדלפיה 76
5 סטארס
04:45
בייסבול : סן פרנסיסקו ג'איינטס - ניו יורק מטס
ספורט 5+ לייב
05:00
הוקי קרח : אדמונטון אוילרס - לוס אנג'לס קינגס
ספורט 5
05:00
כדורסל : דנבר נאגטס - לוס אנג'לס לייקרס
ספורט 5
20:30
כדורסל : פנאתינאיקוס - מכבי תל אביב
ספורט 3
21:00
כדורגל : אל הילאל - אל-עין
ספורט 1
22:00
כדורגל : ארסנל - צ'לסי
ספורט 2
22:00
כדורגל : לסטר - סאות'המפטון
ספורט 4
22:00
כדורגל : לאציו - יובנטוס
ספורט 5+ לייב
22:00
כדורסל : ריאל מדריד - באסקוניה
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 2
01:00
כדורגל : אסטודיאנטס לה פלטה - גרמיו
ספורט 4
01:00
כדורגל : אוניון לה קאלרה - קרוזיירו
ספורט 3
01:00
כדורגל : קאראקס - רוסאריו סנטרל
5 סטארס
01:45
בייסבול : וושינגטון נשיונאלס - לוס אנג'לס דודג'רס
ספורט 5+
02:00
הוקי קרח : ניו יורק ריינג'רס - וושינגטון קפיטלס
ספורט 3
03:00
כדורגל : ליברפול מונטבידאו - סן לורנצו
ספורט 2
03:00
כדורגל : אתלטיקו מיניירו - פניארול
ספורט 5+ לייב
03:00
NXT LIVE :WWE
ספורט 2
03:30
כדורגל : קולו קולו - אליאנזה לימה
ספורט 1
03:30
כדורגל : ארגנטינוס ג'וניורס - קורינתיאנס
5 סטארס
04:38
בייסבול : לוס אנג'לס איינג'לס - בולטימור אוריולס
ספורט 5+ לייב
05:00
הוקי קרח : ונקובר קנאקס - נאשוויל פרדטורס
ספורט 4
05:00
כדורגל : ג'וניור - ליגה דפורטיבו דה קיטו
ספורט 5
05:00
כדורסל : לוס אנג'לס קליפרס - דאלאס מאבריקס
ספורט 4
12:00
ATP: מדריד
ספורט 3
12:00
WTA: מדריד
ספורט 2
13:00
כדורגל : יוקוהמה מרינוס - אולסאן יונדאי
ספורט 5+ לייב
18:30
כדורסל : הפועל ירושלים - הפועל אילת
ספורט 5+
18:30
כדורסל : עירוני נהריה - עירוני רעננה
5 סטארס
19:30
כדורגל : אוסטריה קלגנפורט - זלצבורג
ספורט 2
19:45
כדוריד : ויוה קיילצה - מגדבורג
5 גולד
20:00
כדורסל : מונאקו - פנרבחצ'ה
5 סטארס
20:00
כדורגל : לוריין - פאריס סן ז'רמן
5 סטארס
20:00
כדורגל : מונאקו - ליל
ספורט 5
20:30
כדורגל : הפועל באר שבע - מכבי נתניה
ספורט 5+ לייב
20:30
כדורסל : עירוני נס ציונה - הפועל תל אביב
ספורט 3
21:45
כדורגל : וולבס - בורנמות'
ספורט 3
22:00
כדורגל : קריסטל פאלאס - ניוקאסל
ספורט 2
22:00
כדורגל : אברטון - ליברפול
ספורט 1
22:00
כדורגל : מנצ'סטר יונייטד - שפילד יונייטד
5 סטארס
22:00
כדורגל : מארסיי - ניס
ספורט 4
22:00
כדורגל : אטאלנטה - פיורנטינה
ספורט 5+ לייב
22:00
כדורסל : ברצלונה - אולימפיאקוס
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 3
01:00
כדורגל : בוטאפוגו - אוניברסיטריו דה דפורטס
ספורט 2
01:00
כדורגל : נאסיונל - טאצ'ירה
ספורט 4
01:00
כדורגל : קוקימבו יונידו - ראסינג קלאב
ספורט 5
02:00
כדורסל : בוסטון סלטיקס - מיאמי היט
5 סטארס
02:00
הוקי קרח : טורונטו מייפל ליפס - בוסטון ברויינס
ספורט 5+ לייב
02:40
בייסבול : קנזס סיטי רויאלס - טורונטו בלו ג'ייז
ספורט 1
03:00
כדורגל : רדבול ברגנטינו - ספורטיבו לוקואניו
ספורט 1
03:15
כדורגל : קולומבוס קרו - מונטריי
ספורט 2
03:30
כדורגל : אינדפנדיינטה דל ואלה - פלמייראס
ספורט 3
03:30
כדורגל : בוליבאר לה פאס - פלמנגו
ספורט 4
03:30
כדורגל : ליברטד אסונסיון - ריבר פלייט
5 סטארס
05:00
הוקי קרח : אדמונטון אוילרס - לוס אנג'לס קינגס
ספורט 5
10:55
גביע המדינה - נערים א': מכבי ת"א - הפועל רעננה, חצי גמר
ספורט 5+
11:00
אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב
ספורט 1
12:00
WTA: מדריד
ספורט 4
12:00
ATP מאסטרס: מדריד
ספורט 5
12:55
גביע המדינה - נערים א': הפועל ת"א - מכבי פ"ת, חצי גמר
ספורט 5+
15:50
ליגת העל לנוער בכדורסל: פלייאוף
ספורט 5
17:00
כדורסל : עירוני קריית אתא - הפועל עפולה
ספורט 5+
18:00
אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב, גמרים
ספורט 5+ לייב
18:30
כדורסל : הפועל באר שבע/דימונה - הפועל חולון
ספורט 3
19:45
כדוריד : וסזפרם - אלבורג
ספורט 2
19:45
כדורגל : הירנביין - פ.ס.וו. איינדהובן
ספורט 5+
20:30
כדורגל נשים: ליגת העל, פלייאוף
ONE2
21:00
כדורגל : אודינזה - רומא
ספורט 5
21:15
כדורסל : פנאתינאיקוס - מכבי תל אביב
ספורט 1
21:30
כדורגל : אנטוורפן - אוניון סט. ז'ילואז'
ספורט 3
21:45
כדוריד : פאריס - ברצלונה
ספורט 5+ לייב
22:00
כדורסל : ריאל מדריד - באסקוניה
ספורט 2
22:00
כדורגל : ברייטון - מנצ'סטר סיטי
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 3
01:00
כדורגל : קוברסל - טאז'רס
ספורט 4
01:00
כדורגל : סרו פורטניו - פלומיננזה
ספורט 2
01:00
כדורגל : מטרופוליטנוס - לאנוס
ספורט 5
02:00
כדורסל : אורלנדו מג'יק - קליבלנד קאבלירס
5 סטארס
02:00
הוקי קרח : טמפה ביי לייטנינג - פלורידה פנתרס
ספורט 5+ לייב
02:30
כדורסל : פילדלפיה 76 - ניו יורק ניקס
ספורט 4
03:00
כדורגל : ברצלונה ספורטינג קלאב - סאו פאולו
ספורט 1
03:00
כדורגל : פורטלזה - בוקה ג'וניורס
ספורט 1
05:00
כדורגל : דלפין - אינטרנסיונאל
ספורט 3
05:00
כדורגל : אינדפנדיינטה מדיין - דפנסה אי חוסטיסיה
ספורט 5
05:00
כדורסל : לוס אנג'לס לייקרס - דנבר נאגטס
ספורט 5+ לייב
10:00
מוטו GP: ספרד, אימון
ספורט 5+
11:00
אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב, מוקדמות
ספורט 4
12:00
ATP מאסטרס: מדריד
ספורט 3
12:00
WTA: מדריד
ספורט 5
13:30
ליגה א': ערוץ הקיבוץ
ספורט 5+ לייב
13:45
כדורסל : הפועל גליל עליון - הפועל חיפה
ספורט 5+
15:00
כדוריד : מכבי ראשון לציון - הפועל ראשון לציון
ספורט 5
15:45
ליגה לאומית: ערוץ הקיבוץ
ספורט 5+
15:50
ליגת העל בכדוריד
אתר ספורט 5
16:00
כדורגל : הפועל אום אל פאחם - עירוני טבריה
ספורט 5+ לייב
16:00
כדורגל : בני יהודה תל אביב - הפועל קרית שמונה
ספורט 5+
18:00
אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב, גמרים
ספורט 5
19:00
אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים: גברים
ספורט 5+
19:00
כדורסל : מורסיה - אוניקאחה מלאגה
ספורט 5+ לייב
19:00
כדורסל : איברוסטאר טנריפה - פרישטרי
ספורט 1
19:30
כדורגל : סט. פאולי - האנזה רוסטוק
ספורט 5+
20:00
כדורסל : מונאקו - פנרבחצ'ה
5 סטארס
20:10
בייסבול : דטרויט טייגרס - קנזס סיטי רויאלס
ספורט 5
21:00
כדורגל : אל אהלי - טי פי מזמבה
ספורט 5
21:00
כדורגל : מאמלודי סאנדאונס - אספרנסה
ספורט 1
21:30
כדורגל : בוכום - הופנהיים
ספורט 3
21:45
כדורגל : פרוסינונה - סאלרניטנה
ספורט 2
22:00
כדורגל : קווינס פארק ריינג'רס - לידס
ONE
22:00
כדורגל : ריאל סוסיאדד - ריאל מדריד
5 סטארס
22:00
כדורגל : מונפלייה - נאנט
ספורט 5+ לייב
22:00
כדורסל : ברצלונה - אולימפיאקוס
ערוץ
שעה
משחק
5 סטארס
02:00
הוקי קרח : וושינגטון קפיטלס - ניו יורק ריינג'רס
ספורט 5
03:00
כדורסל : דאלאס מאבריקס - לוס אנג'לס קליפרס
ספורט 5+ לייב
03:00
SMACKDOWN :WWE
5 סטארס
05:00
הוקי קרח : קולורדו אבלאנש - וויניפג ג'טס
ספורט 5+ לייב
05:15
בייסבול : סן פרנסיסקו ג'איינטס - פיטסבורג פיראטס
ספורט 5+ לייב
09:40
מוטו GP: מקצי אימון, ספרד (שידורים לאורך היום)
ספורט 5+
11:00
אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב, מוקדמות
ספורט 5+ לייב
11:45
מוטו GP: מקצי דירוג, ספרד (שידורים לאורך היום)
ספורט 5
12:00
ליגת העל לנוער: ערוץ הקיבוץ
ספורט 2
12:00
WTA: מדריד
ספורט 3
12:00
ATP מאסטרס: מדריד
ספורט 5
12:00
כדורגל : מכבי פתח תקווה - הפועל חדרה
ספורט 2
14:00
כדורגל : בראונשוויג - המבורג
ספורט 2
14:00
כדורגל : הולסטיין קיל - קייזרסלאוטרן
ספורט 4
14:00
דיימונד ליג: סין
ספורט 5+
14:10
רוגבי SIX NATIONS - נשים: וויילס - איטליה
ספורט 1
14:30
כדורגל : ווסטהאם - ליברפול
ONE
15:00
כדורגל : לאס פלמאס - ג'ירונה
ספורט 5
15:00
כדורגל : פארמה - לצ'ו
ספורט 5+ לייב
15:55
מוטו GP: ספרינט, ספרד
5 גולד
16:10
רוגבי SIX NATIONS - נשים: אירלנד - סקוטלנד
ספורט 2
16:30
כדורגל : ר.ב לייפציג - בורוסיה דורטמונד
ספורט 2
16:30
כדורגל : באיירן מינכן - איינטרכט פרנקפורט
ספורט 1
16:50
חגיגה אנגלית: פרמיירליג, מחזור 35
ספורט 4
17:00
כדורגל : מכבי בני ריינה - מכבי תל אביב
ONE
17:15
כדורגל : אלמריה - חטאפה
ספורט 5
17:15
כדורגל : סמפדוריה - קומו
5 סטארס
17:25
אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים: גברים
ספורט 5+ לייב
17:30
כדורגל : הפועל ירושלים - הפועל חדרה
ספורט 3
18:00
כדורגל : מכבי פתח תקווה - מכבי נתניה
ספורט 5+
18:00
אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב, גמרים
5 גולד
18:40
SIX NATIONS - נשים: צרפת - אנגליה
ספורט 1
19:30
כדורגל : אברטון - ברנטפורד
ONE
19:30
כדורגל : אלאבס - סלטה ויגו
ספורט 2
19:30
כדורגל : באייר לברקוזן - שטוטגרט
ספורט 5
19:30
כדורסל : לודוויגסבורג - ניינרס חמניץ
ספורט 5
20:00
כדורסל : מכבי ראשון לציון - הפועל גלבוע/גליל
ספורט 5+ לייב
20:00
כדורגל : מ.ס אשדוד - הפועל פתח תקווה
ספורט 4
20:00
כדורגל : הפועל תל אביב - בית"ר ירושלים
ספורט 3
21:30
כדוריד : מלסונגן - פוצ'ה ברלין
ספורט 1
22:00
כדורגל : אסטון וילה - צ'לסי
ספורט 2
22:00
כדורגל : האל - איפסוויץ'
ONE
22:00
כדורגל : אתלטיקו מדריד - אתלטיק בילבאו
ספורט 5+ לייב
22:00
כדורגל : פאריס סן ז'רמן - לה האבר
ספורט 5+ לייב
22:30
כדורסל : ניו אורלינס פליקנס - אוקלהומה סיטי
ערוץ
שעה
משחק
5 סטארס
00:00
הוקי קרח : טמפה ביי לייטנינג - פלורידה פנתרס
ספורט 5
01:00
כדורסל : מיאמי היט - בוסטון סלטיקס
ספורט 5+ לייב
01:05
בייסבול : קולורדו רוקיס - יוסטון אסטרוס
5 סטארס
03:00
הוקי קרח : טורונטו מייפל ליפס - בוסטון ברויינס
ספורט 5+ לייב
03:30
כדורסל : לוס אנג'לס לייקרס - דנבר נאגטס
ספורט 3
12:00
ATP מאסטרס: מדריד
ספורט 1
13:15
כדורגל : ניימיכן - אלקמאר
ספורט 2
13:30
כדורסל : ריאל מדריד - אוברדוירו
ספורט 4
14:30
כדורגל : גנק - קלאב ברוז'
ONE
15:00
כדורגל : קאדיס - מאיורקה
ספורט 2
16:00
כדורגל : בורנמות' - ברייטון
ספורט 1
16:00
כדורגל : טוטנהאם - ארסנל
ספורט 4
16:30
כדורגל : מנשנגלדבאך - אוניון ברלין
ONE
17:15
כדורגל : גרנאדה - אוסאסונה
ספורט 1
18:30
כדורגל : נוטינגהאם - מנצ'סטר סיטי
ספורט 4
18:30
כדורגל : מיינץ - פ.צ. קלן
ספורט 2
19:00
כדורגל : נאפולי - רומא
ONE
19:30
כדורגל : ויאריאל - ראיו ואייקאנו
ספורט 4
20:30
כדורגל : דרמשטאדט - היידנהיים
ספורט 1
21:00
נסקאר: מירוץ דובר
ספורט 2
21:45
כדורגל : פיורנטינה - ססואולו
ONE
22:00
כדורגל : בטיס - סביליה
ספורט 4
22:30
כדורגל : פורטו - ספורטינג ליסבון
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 5
20:30
כדורגל : הפועל חיפה - מכבי חיפה
ONE
22:00
כדורגל : ברצלונה - ולנסיה