d

שידורי ספורט

ערוץ
שעה
משחק
ספורט3
01:15
כדורגל : הורקאן - אמלק
ספורט4
01:15
כדורגל : אוניברסידד דה קונספסיון - אולימפיה אסונסיון
ספורט 2
01:15
כדורגל : ליברטד אסונסיון - גרמיו
ספורט 5
02:00
כדורסל : טורונטו ראפטורס - אורלנדו מג'יק
ספורט3
03:30
כדורגל : גודוי קרוז - ספורטינג קריסטל
ספורט 2
03:30
כדורגל : אתלטיקו מיניירו - נאסיונל
ספורט 5
05:30
כדורסל : פורטלנד טריילבלייזרס - אוקלהומה סיטי ת'אנדר
ספורט 5+ לייב
12:00
טניס : ATP ברצלונה
ספורט 5+ לייב
19:00
ליגה לאומית בכדורגל: ערוץ הקיבוץ - מחזור 33
ספורט 5
19:30
נוער כדורסל: עירוני רעננה - הפועל ת"א
ספורט 5+
19:30
כדורעף: מטה אשר - הפועל כפ"ס
ספורט3
20:00
כדוריד : פלנסבורג הנדוויט - וסזפרם
ONE
20:30
כדורגל : אתלטיקו מדריד - ולנסיה
ספורט 5+ לייב
21:30
כדורסל : באסקוניה - צסק"א מוסקבה
ספורט 5
21:30
כדורסל : ססארי - וורצבורג
ONE2
21:30
כדורגל : לגאנס - אתלטיק בילבאו
ספורט 2
21:45
כדורגל : וולבס - ארסנל
ספורט4
21:45
כדורגל : מילאן - לאציו
ספורט3
21:45
כדורגל : ורדר ברמן - באיירן מינכן
ספורט 1
22:00
כדורגל : מנצ'סטר יונייטד - מנצ'סטר סיטי
5 סטארס
22:00
כדורסל : ברצלונה - אנאדולו אפס
ONE
22:30
כדורגל : לבאנטה - בטיס
ערוץ
שעה
משחק
ספורט4
01:15
כדורגל : חורחה ווילסטרמן - אתלטיקו פארננסה
ספורט3
01:15
כדורגל : רוסאריו סנטרל - אוניברסידאד קתוליקה
ספורט 2
01:15
כדורגל : פלסטינו - ריבר פלייט
ספורט4
03:30
כדורגל : אליאנזה לימה - אינטרנסיונאל
ספורט3
03:30
כדורגל : ליגה דפורטיבו דה קיטו - פלמנגו
ספורט 2
03:30
כדורגל : טולימה - בוקה ג'וניורס
ספורט 5+ לייב
12:00
טניס : ATP ברצלונה
ספורט3
12:30
טניס : WTA שטוטגרט
ספורט 5
14:45
נוער כדורסל: מכבי ראשל"צ - מכבי ת"א
ספורט3
19:30
טניס : WTA שטוטגרט
ONE
20:30
כדורגל : סביליה - ראיו ואייקאנו
ספורט4
21:00
כדוריד : ורדאר סקופיה - פיק שגד
ONE
21:30
כדורגל : ריאל סוסיאדד - ויאריאל
ספורט 1
21:45
כדורגל : אטאלנטה - פיורנטינה
ONE
22:30
כדורגל : חטאפה - ריאל מדריד
ספורט 2
23:00
כדורגל : פ.צ זאמורה - סרו פורטניו
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 2
03:00
כדורגל : ג'וניור - סן לורנצו
ספורט 2
05:00
כדורגל : מלגאר - פלמייראס
5 סטארס
12:00
טניס : ATP בודפשט, רבעי הגמר
ספורט 5+ לייב
13:30
טניס : ATP ברצלונה, רבעי הגמר
ספורט4
14:30
טניס : WTA שטוטגרט, רבעי הגמר
ספורט 1
14:35
כדורגל : גוואנגז'ו R&F - שנזן רובי
ספורט 5
15:00
כדורגל : הופנהיים עד 19 - פורטו עד 19
ספורט 5+
15:40
כדורגל אולמות: ספורטינג - אינטר
ספורט 5+
18:25
כדורגל אולמות: ברצלונה - קאיירט
ספורט 5
19:00
כדורגל : ברצלונה עד 19 - צ'לסי עד 19
ספורט 1
19:30
כדורגל : פ.צ. קלן - דרמשטאדט
ספורט 1
19:30
כדורגל : אינגולשטאדט - דינמו דרזדן
ספורט 1
21:30
כדורגל : אוגסבורג - באייר לברקוזן
ספורט3
21:30
כדורגל : אנטוורפן - סטנדרד ליאז'
ספורט 5+
21:45
כדורגל : בורדו - ליון
ספורט 2
22:00
כדורגל : ליברפול - האדרספילד
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 5+ לייב
12:00
פורמולה 2: אזרבייג'אן - מירוץ 1
ספורט 5+ לייב
13:00
פורמולה 1: אזרבייג'אן - אימון
ספורט4
13:30
כדורסל : אסטודיאנטס - גראן קנאריה
ספורט3
14:00
כדורגל : מגדבורג - גרויטר פירט
ONE
14:00
כדורגל : אתלטיק בילבאו - אלאבס
ספורט 1
14:30
כדורגל : טוטנהאם - ווסטהאם
ספורט 5
14:30
כדורגל : סלטיק - קילמרנוק
ספורט 5+
14:30
טניס : ATP ברצלונה, חצי גמר
ספורט4
15:15
כדורסל : גלאטסראיי - טורק טלקום אנקרה
ספורט 5+ לייב
15:55
פורמולה 1: אזרבייג'אן - מקצה דירוג
ספורט 2
16:30
כדורגל : בורוסיה דורטמונד - שאלקה 04
ספורט3
16:30
כדורגל : איינטרכט פרנקפורט - הרטה ברלין
ספורט3
16:30
כדורגל : חגיגה גרמנית
ספורט 1
17:00
כדורגל : חגיגה אנגלית
ספורט 1
17:00
כדורגל : ווטפורד - וולבס
ספורט 5+ לייב
17:00
טניס : ATP ברצלונה, חצי גמר
ONE
17:15
כדורגל : אתלטיקו מדריד - ויאדוליד
ספורט4
18:00
כדורגל : הפועל חדרה - מכבי תל אביב
ספורט 5
18:10
כדורסל לנוער: מכבי ת"א - מכבי ראשל"צ
ספורט 2
19:30
כדורגל : ברייטון - ניוקאסל
ONE
19:30
כדורגל : לגאנס - סלטה ויגו
ספורט 5
20:25
כדורסל : בני הרצליה - מכבי תל אביב
ספורט3
20:30
כדורגל : הפועל רעננה - הפועל תל אביב
ספורט4
20:30
כדורגל : הפועל קרית שמונה - בית"ר ירושלים
ספורט 1
20:30
כדורגל : מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד
ספורט 5+
20:30
כדורגל : בני סכנין - הפועל חיפה
5 סטארס
21:15
בייסבול : סט. לואיס קרדינלס - סינסינטי רדס
ספורט 2
21:30
כדורגל : נוריץ' - בלקבורן
ONE
21:45
כדורגל : ברצלונה - לבאנטה
ספורט 1
22:30
כדורגל : דאלאס - סן חוזה ארת'קווייק
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 1
12:00
מרתון לונדון
ONE
13:00
כדורגל : ולנסיה - אייבר
ONE2
13:30
כדורגל : פרוסינונה - נאפולי
ספורט 2
14:00
כדורגל : לסטר - ארסנל
ספורט3
14:00
כדורגל : לידס - אסטון וילה
ספורט4
14:30
כדורגל : אוניון ברלין - המבורג
ONE
15:00
כדורגל : ג'ירונה - סביליה
ספורט 1
15:15
כדורסל : דרושאפאקה - פנרבחצ'ה אולקר
ONE2
16:00
כדורגל : קייבו - פארמה
ONE2
16:00
כדורגל : ספאל - גנואה
ספורט 2
16:05
כדורגל : ברנלי - מנצ'סטר סיטי
ספורט4
16:30
כדורגל : הופנהיים - וולפסבורג
ספורט 1
17:00
טניס : WTA שטוגרט, גמר
ONE
17:15
כדורגל : ריאל סוסיאדד - חטאפה
ספורט 2
18:30
כדורגל : מנצ'סטר יונייטד - צ'לסי
ספורט4
19:00
כדורגל : נירנברג - באיירן מינכן
ONE2
19:00
כדורגל : סמפדוריה - לאציו
ספורט3
19:30
כדורגל : בראגה - בנפיקה
ONE
19:30
כדורגל : ויאריאל - הואסקה
ספורט 5
20:15
כדורסל : מכבי ראשון לציון - עירוני נהריה
ספורט 2
20:30
כדורסל : חובנטוד בדאלונה - ברצלונה
ספורט 5
20:30
כדורסל : הפועל גלבוע/גליל - הפועל חולון
ספורט4
20:30
כדורגל : מינסוטה יונייטד - די. סי. יונייטד
ספורט 1
20:30
כדורגל : הפועל באר שבע - מכבי נתניה
ONE2
21:30
כדורגל : טורינו - מילאן
ONE
21:45
כדורגל : ראיו ואייקאנו - ריאל מדריד
ערוץ
שעה
משחק
ספורט 1
20:00
כדורגל : קוניאספור - גלאטסראיי
ONE2
20:00
כדורגל : אטאלנטה - אודינזה
ספורט 5
21:00
כדורגל : בני יהודה תל אביב - מכבי חיפה
ספורט 2
21:30
כדורגל : דואיסבורג - ארמיניה בילפלד
ONE
22:00
כדורגל : בטיס - אספניול
ONE2
22:00
כדורגל : פיורנטינה - ססואולו