f

תוצאות ספורט

  • הצג הכל
  • כדורגל
    כדורגל  
  • כדורסל
    כדורסל  
  • טניס
    טניס    
  • בייסבול
    בייסבול 
  • פוטבול
    פוטבול  
  • כדורעף
    כדורעף  
  • כדוריד
    כדוריד  
  • הוקי
    הוקי    
  • כדורגל נוער
    נוער  
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
אנגליה - פרמייר ליג
ליגה גרמנית
ליגה ספרדית
איטליה - סרייה א'
ליגה צרפתית
אליפות העולם
אוסטריה
אוסטרליה
אירלנד
איטליה
ארגנטינה
אנגליה
ארה"ב
ליגות נוספות
בלגיה
ברזיל
הולנד
גרמניה
דנמרק
הונגריה
טורקיה
יוון
יפן
מצרים
ישראל
נורבגיה
סלובקיה
סרביה
סלובניה
סקוטלנד
ספרד
פולין
פורטוגל
צ'ילה
צ'כיה
צפון אירלנד
צרפת
קפריסין
קרואטיה
רומניה
רוסיה
שבדיה
שוויץ
יורו עד גיל 21
ליגת האלופות
ליגה אירופית


  • חי
  • מועדפים
  • טרם החלו
  • הסתיימו
  • Winner
  • הצג הכל
  • ליגות
  • התראות
הגדרת התראות
מועדפים

ישראל - ליגת העל ישראל

מועדפים20:15
הפועל חיפה
-
מכבי תל אביב
ספורט 2, 20:15
ספורט 2
מועדפים20:45
הפועל תל אביב
-
מכבי חיפה
ספורט 5, 20:45
ספורט 5
מועדפים

אנגליה - פרמייר ליג

מועדפים16:00
ברנטפורד
-
אברטון
מועדפים16:00
ברנלי
-
טוטנהאם
ספורט 4, 16:00
ספורט 4
מועדפים16:00
לסטר
-
ווטפורד
ספורט 1, 16:00
ספורט 1
מועדפים16:00
מנצ'סטר סיטי
-
ווסטהאם
ספורט 2, 16:00
ספורט 2
מועדפים18:30
צ'לסי
-
מנצ'סטר יונייטד
ספורט 1, 18:30
ספורט 1
מועדפים

גרמניה - בונדסליגה

מועדפים16:30
איינטרכט פרנקפורט
-
אוניון ברלין
מועדפים18:30
ר.ב לייפציג
-
באייר לברקוזן
ספורט 4, 18:30
ספורט 4
מועדפים

איטליה - סרייה א'

מועדפים13:30
אודינזה
-
גנואה
מועדפים16:00
מילאן
-
ססואולו
ONE2, 16:00
ONE2
מועדפים16:00
ספציה
-
בולוניה
ספורט 3, 16:00
ספורט 3
מועדפים19:00
רומא
-
טורינו
ספורט 3, 19:00
ספורט 3
מועדפים21:45
נאפולי
-
לאציו
ONE2, 21:45
ONE2
מועדפים

ספרד - לה ליגה

מועדפים15:00
בטיס
-
לבאנטה
ONE, 15:00
ONE
מועדפים17:15
אספניול
-
ריאל סוסיאדד
ONE, 17:15
ONE
מועדפים19:30
קאדיס
-
אתלטיקו מדריד
ONE, 19:30
ONE
מועדפים22:00
ריאל מדריד
-
סביליה
ONE, 22:00
ONE
מועדפים

צרפת - ליגה צרפתית

מועדפים14:00
סט. אטיין
-
פאריס סן ז'רמן
ספורט 5, 14:00
ספורט 5
מועדפים16:00
בורדו
-
ברסט
מועדפים16:00
לוריין
-
ראן
מועדפים16:00
מונאקו
-
שטרסבורג
מועדפים16:00
ריימס
-
קלרמון
מועדפים18:00
מונפלייה
-
ליון
ספורט 5+ לייב, 18:00
ספורט 5+ לייב
מועדפים21:45
מארסיי
-
טרואה
מועדפים

הולנד - ליגה הולנדית

מועדפים13:15
ספרטה רוטרדם
-
אייאקס
ספורט 4, 13:15
ספורט 4
מועדפים15:30
טוונטה
-
פיינורד
מועדפים15:30
אוטרכט
-
הראקלס
מועדפים17:45
הירנביין
-
פ.ס.וו. איינדהובן
ספורט 2, 17:45
ספורט 2
מועדפים21:00
ויטסה
-
אלקמאר
ספורט 1, 21:00
ספורט 1
מועדפים

סקוטלנד - ליגה סקוטית

מועדפים14:00
ליווינגסטון
-
ריינג'רס
ספורט 5+ לייב, 14:00
ספורט 5+ לייב
מועדפים17:00
סלטיק
-
אברדין
מועדפים

בלגיה - ליגה בלגית

מועדפים14:30
גנק
-
קלאב ברוז'
מועדפים17:00
זולטה וורחם
-
בירסחוט-ווילרייק
מועדפים19:30
גנט
-
סטנדרד ליאז'
מועדפים22:00
אנטוורפן
-
אוסטנד
מועדפים

אנגליה - צ'מפיונשיפ

מועדפים14:30
שפילד יונייטד
-
בריסטול סיטי
מועדפים

אוקראינה - ליגה אוקראינית

מועדפים14:00
אינהולץ פטרוב
-
שחטאר דונייצק
ספורט 5+ לייב, 14:00
ספורט 5+ לייב
מועדפים17:00
רוך לבוב
-
מטאליסט 1925
מועדפים19:30
קולוס קובאליבקה
-
ורס ריבנה
מועדפים

פורטוגל - ליגה פורטוגלית

מועדפים17:30
מאריטימו
-
פאסוס דה פריירה
מועדפים20:00
ספורטינג ליסבון
-
טונדלה
ספורט 4, 20:00
ספורט 4
מועדפים22:30
פורטו
-
גימראייש
מועדפים

ארה"ב - MLS - פלייאוף

מועדפים22:00
ספורטינג קנזס סיטי
-
ריאל סולט לייק
ספורט 4, 22:00
ספורט 4
מועדפים

יוון - ליגה יוונית

מועדפים15:00
אולימפיאקוס
-
וולוס
מועדפים15:00
אופי כרתים
-
יוניקוס
מועדפים19:30
פאוק סלוניקי
-
אריס סלוניקי
מועדפים19:30
פנאתינאיקוס
-
פנאיתוליקוס
מועדפים

קפריסין - ליגה קפריסאית

מועדפים19:00
א.א.ל לימסול
-
א.א.ק לרנקה
מועדפים

ישראל - ליגה ג' מרכז - בית ב'

מועדפים20:00
מ.כ צעירי לוד
-
הפועל מבשרת ציון
מועדפים

טורקיה - ליגה טורקית

מועדפים30'
גאזיאנטפ
1 - 1
קוניאספור
מועדפים15:00
קראגומרוק
-
טרבזונספור
מועדפים15:00
סיבאספור
-
הטאייספור
מועדפים18:00
מלאטייספור
-
גלאטסראיי
מועדפים

ישראל - ליגה ב' דרום ב' - בית א'

מועדפים20:00
מועדון ספורט רמלה
-
מכבי קרית מלאכי עירוני
מועדפים

אוסטריה - בונדסליגה - אוסטריה

מועדפים15:30
אוסטריה וינה
-
שטורם גראץ
מועדפים15:30
הארטברג
-
לאסק לינץ
מועדפים18:00
ריד
-
ראפיד וינה
מועדפים

איטליה - סרייה ב'

מועדפים21:30
קומו
-
פארמה
מועדפים

אנגליה - אנגליה - ליגה ראשונה

מועדפים17:00
איפסוויץ'
-
קרו אלכסנדרה
מועדפים

אוסטרליה - ליגה אוסטרלית

מועדפיםהסתיים
מלבורן
3 - 0
בריסביין רואר
מועדפיםהסתיים
ווסטרן סידני
2 - 2
ניוקאסל ג'טס
מועדפים

ארמניה - ליגה ארמנית

מועדפים13:00
אררט ארמניה
-
ואן
מועדפים13:00
בי. קיי. אם. איי ירבאן
-
פ.צ סבאן
מועדפים16:00
פיוניק
-
אורארטו
מועדפים

אוסטריה - אוסטרית שנייה

מועדפיםנדחה
וורווארטס סטייר
-
אס. וי הורן
מועדפים

אירלנד - גביע אירי

מועדפים18:00
בוהמיינס
-
סט. פטריק
מועדפים

אלבניה - ליגה אלבנית

מועדפים14:45
דינמו טיראנה
-
קסטריוטי
מועדפים14:45
קוקסי
-
אגנאטיה
מועדפים

אזרבייגאן - ליגה אזרית

מועדפים14:00
סומקאייט
-
זירה
מועדפים

אוקראינה - אוקראינית שנייה

מועדפים14:15
אהרו שבצ'נקיבקה
-
אוז'הורוד
מועדפים15:30
הירניק
-
אהרוביזנס וולוחיסק
מועדפים

ארגנטינה - ארגנטינאית שנייה - פלייאוף ירידה/עלייה

מועדפיםהסתיים
קילמס
(6) 1 - 1 (5)
דפורטיבו מורון
מועדפים

איטליה - איטלקית שלישית, בית ג'

מועדפים15:30
איי.סי.אר מסינה
-
פידליס אנדריה
מועדפים15:30
מונטרוסי
-
קטנזארו
מועדפים15:30
פוג'יה
-
ויבונזה
מועדפים15:30
פיצ'רנו
-
פאלרמו
מועדפים15:30
טוריס
-
אבלינו
מועדפים

איטליה - איטלקית רביעית, בית ו'

מועדפים15:30
אלמה יובנטוס פאנו
-
פינטו
מועדפים15:30
קאסלפידארדו
-
טולנטינו
מועדפים15:30
צ'ייטי
-
נוטארסקו
מועדפים15:30
נרטו
-
טראסטוורה
מועדפים15:30
פורטו ד'אסקולי
-
רקאנאטסה
מועדפים15:30
ואסטוגירארדי
-
אורורה אלטו קזרטאנו
מועדפים15:30
מאטזה
-
סמבנדטסה
מועדפיםנדחה
קאסלנובו וומאנו
-
אתלטיקו טרמה פיוג'י
מועדפיםנדחה
ואסטזה
-
מונטהג'יורג'יו
מועדפים

אינדונזיה - ליגה אינדונזית

מועדפיםהסתיים
פרסיטה
1 - 0
סלמאן
מועדפים13:00
באריטו פוטרה
-
מאדורה יונייטד
מועדפים13:15
פרסיק
-
פרסבאיה סורבאיה
מועדפים15:45
פרסיב באנדונג
-
ארמה
מועדפים

אנגליה - פרמייר ליג מילואים, ליגה 1

מועדפים16:00
ליברפול עד 23
-
לסטר עד 23
מועדפים

איטליה - איטלקית שלישית, בית א'

מועדפים18:30
פיורנזולה
-
לניאנו סאלוס
מועדפים18:30
מאנטובה
-
רנאטה
מועדפים18:30
יובנטוס עד 23
-
וירטוס ורונה
מועדפים18:30
לצ'ו
-
סודטירול
מועדפים18:30
סרניו
-
ג'יאנה ארמיניו
מועדפים18:30
קאלציו פאדובה
-
פרו ורצ'לי
מועדפים18:30
טרייסטינה
-
אורורה פרו פטריה
מועדפים18:30
פרו ססטו
-
טרנטו
מועדפים

איטליה - איטלקית שלישית, בית ב'

מועדפים15:30
אקילה מונטבארצ'י
-
ויס פזארו
מועדפים15:30
קרארסה
-
טראמו
מועדפים15:30
פרמאנה
-
אימולסה קלציו
מועדפים15:30
ג'וביו
-
מאטליקה
מועדפים15:30
רג'יו אודאסה
-
ויטרבזה
מועדפים15:30
וירטוס אנטלה
-
צ'זנה
מועדפים15:30
פסקארה
-
לוקזה
מועדפים15:30
מודנה
-
פיסטויזה
מועדפים

אקוודור - ליגה אקוודורית - קלאוסורה

מועדפיםהסתיים
אולמדו
0 - 2
אורנסה
מועדפיםהסתיים
גוואיקיל
1 - 0
אאוקאס
אדום
מועדפיםהסתיים
אמלק
4 - 0
מאנטה
מועדפיםהסתיים
דלפין
3 - 0
מושוק רונה
מועדפיםהסתיים
דפורטיבו קואנקה
1 - 1
אינדפנדיינטה דל ואלה
מועדפים

ארגנטינה - ארגנטינה, פדרל א', פלייאוף עלייה

מועדפים23:00
חימנסיה אי טירו
-
סנטרל נורטה
מועדפים23:00
ראסינג דה קורדובה
-
צ'אקו פור אבר
מועדפים

ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית

מועדפיםהסתיים
אתלטיקו פטרונטו פאראנה
אדום
0 - 3
גודוי קרוז
מועדפיםהסתיים
אסטודיאנטס לה פלטה
1 - 0
ולז סארספילד
מועדפים22:00
רוסאריו סנטרל
-
ריבר פלייט
ספורט 3, 22:00
ספורט 3
מועדפים

ארגנטינה - ארגנטינה, פרימרה B, מטרופוליטנה קומפלנטו, בית ב'

מועדפים22:00
אורקיזה
-
קנואלס
מועדפים

בלארוס - ליגה בלארוסית

מועדפיםמחצית
רוך ברסט
1 - 1
דינמו ברסט
מועדפיםמחצית
נמאן גרודנו
2 - 0
טורפדו ז'ודינו
מועדפיםמחצית
סמורגון
1 - 0
פ.צ מינסק
מועדפיםמחצית
סלביה מוזיר
0 - 0
דינמו מינסק
מועדפיםמחצית
שחטיור סוליגורסק
0 - 1
גומל
מועדפיםמחצית
באטה בוריסוב
0 - 0
ויטבסק
מועדפיםמחצית
איסלוך
0 - 2
אנרג'טיק בי.ג'י.יו מינסק
מועדפיםנצחון טכני
ספוטניק רצ'יטשה
0 - 3
סלוצק
מועדפים

בוסניה הרצגובינה - ליגה בוסנית

מועדפים14:00
רודאר פריידור
-
טוזלה סיטי
מועדפים16:00
ראדניק ביילינה
-
בוראץ בניה לוקה
מועדפים16:00
שירוקי
-
אפ.קיי. סראייבו
מועדפים

ברזיל - ליגה ברזילאית

מועדפיםהסתיים
רדבול ברגנטינו
1 - 1
אמריקה מיניירו
מועדפיםהסתיים
סאו פאולו
2 - 0
ספורט רסיפה
מועדפים21:00
קורינתיאנס
-
אתלטיקו פארננסה
מועדפים21:00
אתלטיקו מיניירו
-
פלומיננזה
מועדפים

ברזיל - ברזילאית שנייה

מועדפים21:00
אבאי
-
סמפאיו קוראה
מועדפים21:00
לונדרינה
-
ואסקו דה גמא
מועדפים21:00
גויאש
-
ברוסקה
מועדפים21:00
ויטוריה
-
וילה נובה
מועדפים21:00
אופראריו פרוויאריו
-
סי. אר. בי
מועדפים21:00
בוטאפוגו
-
גווארני
מועדפים21:00
אלגואנו
-
גרמיו אספורטיבו ברזיל
מועדפים21:00
רמו
-
קונפיאנסה
מועדפים

בוטסואנה - ליגת העל בוטסואנה

מועדפים15:30
מוגודיטסהאנה פייטרס
-
סקיוריטי סיסטמס
מועדפים16:00
אקסטנשן גאנרס
-
מורופול וונדררס
מועדפים

בולגריה - בולגרית שנייה

מועדפים12:30
דוברודזה דובריץ'
-
אטאר וליקו טרנובו
מועדפים

בולגריה - ליגה בולגרית

מועדפים15:15
לוקומוטיב סופיה
-
צסק"א 1948
מועדפים

בלגיה - בלגית שנייה

מועדפים17:00
מוסקרון-פרוולץ
-
ליירסה קמפנזונן
מועדפים21:00
מולנביק
-
דינז
מועדפים

בוליביה - ליגה בוליביאנית - אפרטורה

מועדפיםהסתיים
אינדפנדיינטה פטרולרו
2 - 1
ריאל סנטה קרוז
מועדפים21:00
רויאל פארי
-
ריאל פוטוסי
מועדפים23:15
חורחה ווילסטרמן
-
בוליבאר לה פאס
מועדפים

גרמניה - בונדסליגה 2

מועדפים14:30
המבורג
-
אינגולשטאדט
מועדפים14:30
פאדרבורן
-
האנזה רוסטוק
מועדפים14:30
נירנברג
-
סט. פאולי
מועדפים

גרמניה - גרמנית שלישית

מועדפים14:00
אוסנאברוק
-
פרייבורג ב'
מועדפים15:00
ויקטוריה קלן 1904
-
האלסשר
מועדפים

גואטמלה - גוואטמלה - אפרטורה

מועדפיםהסתיים
אנטיגואה גואטמלה
0 - 0
סנטה לוסיה קוטזומאלגואפה
מועדפים18:00
קובאן אימפריאל
-
סי אס די מוניסיפל
מועדפים18:00
נואבה קונספסיון
-
סולולה
מועדפים20:00
אצ'ואפה חוטיאפה
-
קלאב קסלאחו
מועדפים

גאנה - ליגה גנאית

מועדפים17:00
אילבן וונדרס
-
אלמינה שארקס
מועדפים17:00
בצ'ם יונייטד
-
דרימס
מועדפים17:00
ריאל טמאלה
-
אשאנטי גולד
מועדפים17:00
ביביאני גולד סטארס
-
אקרה ליונס
מועדפים17:00
קינג פייסל
-
מדאמה אס. סי
מועדפים17:00
קארלה יונייטד
-
קוטוקו
מועדפים

גרמניה - גרמנית מחוזית - דרום מערב

מועדפים15:00
הומבורג
-
קיקרס אופנבך
מועדפים

גרמניה - גרמנית אזורית, צפון מזרח

מועדפים14:00
אאורבאך
-
טניס בורוסיה
מועדפים14:00
קרל צייס ינה
-
אוניון פורסטנוולדה
מועדפים14:00
הרטה ברלין ב'
-
איילנבורג
מועדפים14:00
ליכטנברג 47
-
גרמניה האלברשטדט
מועדפים14:00
טזמניה ברלין
-
חמניצר
מועדפים

גאורגיה - ליגה גאורגית

מועדפים72'
סאמטרדיה
0 - 0
דינמו טביליסי
מועדפים15:00
דילה גורי
-
טלאבי
מועדפים15:00
לוקומוטיב טביליסי
-
טורפדו קוטאיסי
מועדפים

גיברלטר - ליגה גיברלטרית

מועדפים17:00
קולג' 1975
-
לינקס
מועדפים19:30
יורופה פוינט
-
אירופה אף. סי
מועדפים

גרמניה - גרמנית מחוזית צפון, בית צפון

מועדפים15:00
סט. פאולי ב'
-
דרוכטרסן/אסל
מועדפיםנדחה
אלטונאיר 93
-
היידר
מועדפים

גרמניה - גרמנית מחוזית צפון, דרום

מועדפים14:00
האנובר ב'
-
אוברניולנד
מועדפים15:00
אייץ'. אס. סי האנובר
-
ידלו
מועדפים15:00
אולדנבורג
-
האנזה לונבורג
מועדפים15:00
הילדסהיים
-
ורדר ברמן ב'
מועדפים

גרמניה - גרמנית מחוזית - המבורג מזרח

מועדפים16:00
סאסל
-
קורסלאק-נטרגאם
מועדפים

גרמניה - גרמנית מחוזית - המבורג מערב

מועדפים11:45
HEBS המבורג
-
סודרלבה
מועדפים15:00
ניאנדורפר
-
אוסדורף
מועדפים

גרמניה - גרמנית מחוזית, הסן, בית א'

מועדפים15:30
גינשהיים
-
וואלדגירמס
מועדפים15:30
זיילסהיים
-
הסן דרייך
מועדפים16:00
1931 אדרסהיים
-
טורק גוצ'ו פריידברג
מועדפים

דנמרק - ליגה דנית

מועדפים15:00
אודנסה
-
נורדסלנד
מועדפים15:00
ויבורג
-
סונדריסקה
מועדפים17:00
ברונדבי
-
ראנדרס
מועדפים19:00
אלבורג
-
קופנהאגן
מועדפים

דנמרק - דנית שנייה

מועדפים15:00
אסביירג
-
ניקובינג
מועדפים16:00
הורסנס
-
הוברו
מועדפים

דרום אפריקה - ליגה דרום אפריקאית

מועדפים15:30
מורוקה סוואלוס
-
קייזר צ'יפס
מועדפים15:30
לאמונטוויל גולדן ארואס
-
בארוקה
מועדפים15:30
בלואמפונטיין סלטיק
-
סטלנבוש
מועדפים17:30
מאריצבורג יונייטד
-
אמאזולו
מועדפים

דרום קוריאה - ליגה דרום קוריאנית, פלייאוף עליון

מועדפיםהסתיים
דאגו
0 - 2
ג'אונבוק מוטורס
מועדפיםהסתיים
סוואן בלווינגס
0 - 0
אולסאן יונדאי
מועדפים

דרום קוריאה - ליגה דרום קוריאנית, פלייאוף תחתון

מועדפיםהסתיים
אינצ'און יונייטד
0 - 0
פואנג סטילרס
מועדפיםהסתיים
פ.צ. סיאול
0 - 0
גאנגוון
מועדפים

הונגריה - ליגה הונגרית

מועדפים14:30
דברצני
-
פאקשי
מועדפים16:45
פושקאש אקדמי
-
זאלגרשג
מועדפים19:00
מזוקווסד
-
פרנצווארוש
מועדפים

הונגריה - הונגרית שנייה

מועדפים14:00
ניירגיהאזה ספרטקוס
-
קרולטי טי.וי.אי
מועדפים14:00
גיור
-
שגד 2011
מועדפים14:00
שולנוקי
-
דונה אשפאלט
מועדפים18:00
בקשצ'אבה
-
בודאפוקי
מועדפים18:00
פאקש
-
דורוגי
מועדפים18:00
שיופוק
-
שנטלורינק
מועדפים18:00
ואשאש בודפשט
-
בודארוס
מועדפים18:00
אקוויטאל צסאקוואר
-
סורוקסאר
מועדפים18:00
דיושגיור
-
אייקה
מועדפים

הודו - ליגה הודית

מועדפים16:00
בנגאלורו
-
קראלה בלאסטרס
מועדפים

ונצואלה - ליגה העל ונצואלה, שלב שני, בית א'

מועדפיםבוטל
פורטוגזה
-
אתלטיקו ונצואלה
מועדפיםהסתיים
מטרופוליטנוס
1 - 2
פוארטו קאביו
מועדפים21:00
טאצ'ירה
-
קאראקס
מועדפים23:30
דפורטיבו לה גואירה
-
דפורטיבו לארה
מועדפים

טורקיה - טורקית שנייה

מועדפים18:00
אלטינורדו
-
אנקרגוצ'ו
מועדפים30'
קצ'יורנגוצ'ו
1 - 1
אומרנייספור
מועדפים

טנזניה - ליגה טנזנית

מועדפים18:00
דודומה
-
קואסטל יוניון
מועדפים

טייוואן - ליגה טייוואנית

מועדפיםהסתיים
אייר סורס דבלופמנט
0 - 1
טאיצ'ונג פוטורו
מועדפיםהסתיים
האסוס
0 - 3
סי. פי. סי
מועדפיםהסתיים
קאוסיונג קאונטי טאיפאוור
3 - 1
טאיפיי סיטי טאטונג
מועדפיםהסתיים
טאיצ'נג ליונס
0 - 5
טאינן סיטי
מועדפים

יפן - יפנית שנייה

מועדפיםהסתיים
סגאמיהארה
1 - 1
מאצומוטו יאמגה
מועדפיםהסתיים
בלאובליץ אקיטה
1 - 4
טוקיו ורדי
מועדפיםהסתיים
ריוקיו
1 - 1
ניגטה אלבירקס
מועדפיםהסתיים
מיטו הוליהוק
2 - 1
אהימה
מועדפיםהסתיים
מצ'ידה זלביה
0 - 0
אומייה ארדיג'ה
מועדפיםהסתיים
טספאקוסאצו גונמה
0 - 0
ג'ובילו איוואטה
מועדפיםהסתיים
ג'ף יונייטד צ'יבה
0 - 0
קיוטו סנגה
מועדפיםהסתיים
זוויגן קנאזאווה
2 - 1
מונטדיו יאמאגטה
מועדפיםהסתיים
רנופה ימאגוצ'י
0 - 1
ונטפורט קופו
מועדפיםהסתיים
וי-וארן נגאסאקי
0 - 1
פגיאנו אוקאיאמה
מועדפיםהסתיים
גירבאנז קיטאקיושו
1 - 2
טושיגי
מועדפים

יפן - יפנית שלישית

מועדפיםהסתיים
קאגושימה יונייטד
0 - 2
נגאנו פארסיירו
מועדפיםהסתיים
וואי. אס. סי. סי. יוקוהמה
0 - 2
פוקושימה יונייטד
מועדפיםהסתיים
אימבארי
3 - 0
ונאראורה האצ'ינוהה
מועדפיםהסתיים
גרולה מוריוקה
1 - 0
קאטאלר טויאמה
אדום
מועדפיםהסתיים
טגבאג'ארו מיאזאקי
1 - 0
רואסו קומאמוטו
מועדפיםהסתיים
גיפו
0 - 0
פוג'יידה
מועדפיםהסתיים
קמאטמארה סאנוקי
1 - 3
גאינרה טוטורי
מועדפים

יוון - יוונית שנייה, צפון

מועדפים14:45
היראקליס
-
לאריסה
מועדפים14:45
אנגניסי קארדיטסאס
-
אולימפיאקוס וולוס
מועדפים14:45
וריה
-
טריקאלה
מועדפים14:45
פ.צ פייריקוס
-
ניקי וולו
מועדפים14:45
קסאנטי
-
אלמופוס ארידאיה
מועדפים14:45
אפולון פונטו
-
פאוק סלוניקי ב'
מועדפים14:45
ת'ספרוטוס
-
קבאלה
מועדפים

יוון - יוונית שנייה, דרום

מועדפים14:45
לבדיאקוס
-
יראפטרה
מועדפיםנדחה
א.א.ק אתונה ב'
-
אסטראס ולאהיוטי
מועדפים14:45
אפיסקופי רייטימנו
-
קיסאמיקוס
מועדפים14:45
פאס אירודוטוס
-
קאליטאה
מועדפיםבוטל
רודוס
-
זקינטוס
מועדפים17:00
קיפאסיה
-
דיאגורס רודוס
מועדפים

ליטא - ליגה ליטאית

מועדפים15:00
ז'לגיריס וילנה
-
דזיוגאס טלסיאי
מועדפים15:00
סודובה
-
דאינבה אליטוס
מועדפים15:00
פאנבזיס
-
הגלמן ליטאוון
מועדפים15:00
נבזיס
-
ריטריאי
מועדפים15:00
ז'לגיריס קובנה
-
באנגה גארגזדאי
מועדפים

מלטה - ליגה מלטזית

מועדפים15:00
גזירה יונייטד
-
גודייה יונייטד
מועדפים17:00
המרון ספרטנס
-
סנטה לוסיה
מועדפים19:00
באלזאן
-
היברניאנס
מועדפים

מולדובה - ליגה מולדבית

מועדפים13:00
מילסמי
-
פלורשטי
מועדפים17:00
שריף טיראספול
-
דינמו אוטו
מועדפים

מונטנגרו - ליגה מונטנגרית

מועדפים14:00
רודאר
-
פודגוריצה
מועדפים14:00
יזרו
-
זטה
מועדפים15:00
איסקרה
-
מורנר
מועדפים16:00
דצ'יץ' טוזי
-
פטרובאץ
מועדפים17:00
בודוצ'נוסט
-
סוטייסקה ניקשיץ'
מועדפים

מצרים - ליגה מצרית

מועדפיםנדחה
אל מאסרי
-
מיסר אלמקאסה
מועדפיםנדחה
אנפי
-
פירמידס
מועדפים

מקסיקו - מקסיקו - ליגה פרמייר, סרייה א' אפרטורה, בית 1

מועדפיםהסתיים
אתלטיקו סאלטייו
4 - 2
מינרוס דה פרסנייו
מועדפיםהסתיים
קאטדראטיקוס עלית
3 - 2
לאונס נגרוס ב'
מועדפיםהסתיים
גבילאנס מטאמורוס
3 - 1
קולימה
מועדפים

מקסיקו - מקסיקו, ליגה פרמייר - סרייה א' אפרטורה, בית 2

מועדפים20:00
מונטנזס
-
רבוסרוס דה לה פיאדד
מועדפיםהסתיים
לוויאטן
1 - 4
לובוס
מועדפיםהסתיים
ספורטינג קאנאמי
0 - 3
יאלמקאן
מועדפים

מקסיקו - ליגה מקסיקנית - פלייאוף

מועדפיםהסתיים
אמריקה דה מקסיקו
1 - 3
פומאס
מועדפיםהסתיים
אטלס
1 - 1
מונטריי
מועדפים

מלטה - מלטזית שנייה, בית א'

מועדפים19:00
ויטוריוסה סטארס
-
מאליטה סיינט ג'וליאן
מועדפים20:00
מקאבה
-
זייטון קורינתיאנס
מועדפים

מלטה - מלטזית שנייה, בית ב'

מועדפים15:00
סיינט אנדרווס
-
לוקה אס. איי
מועדפים16:00
קיורנדי
-
טרקסיין ריינבואוס
מועדפים

מקסיקו - מקסיקנית שנייה - אפרטורה

מועדפים23:00
הורקאנס איזקאלי
-
קוואוטלה
מועדפים

נורבגיה - ליגה נורבגית

מועדפים18:00
מיונדאלן
-
סארפסבורג
מועדפים18:00
הוגסונד
-
סנדפיורד
מועדפים18:00
טרומסו
-
סטאבק
מועדפים18:00
כריסטיאנסונד
-
ויקינג
מועדפים18:00
רוזנבורג
-
בודו גלימט
מועדפים20:00
בראן
-
מולדה
מועדפים

ספרד - ספרדית שנייה

מועדפים19:15
טנריפה
-
ריאל סוסיאדד ב'
מועדפים15:00
לגאנס
-
לאס פלמאס
מועדפים17:00
אמוריבייטה
-
סראגוסה
מועדפים17:00
איביזה
-
פונפראדינה
מועדפים

סלובניה - ליגה סלובנית

מועדפים14:00
נ.ק בראבו
-
קופר
מועדפים21:15
מורה
-
מאריבור
מועדפים

סלובקיה - ליגה סלובקית

מועדפים18:00
ספרטק טרנאבה
-
רוזומברוק
מועדפים

סרביה - ליגה סרבית

מועדפים14:00
רדניצקי ניש
-
ראדניק סורדוליצה
מועדפים14:00
קולובארה
-
באצ'קה טופולה
מועדפים15:25
הכוכב האדום בלגרד
-
ספרטק סובוטיצה
מועדפים17:30
ווזדובאץ
-
פרטיזן בלגרד
מועדפים

סרביה - סרבית שנייה

מועדפים14:00
ז'לז'ניצר פנצ'בו
-
זלאטיבור
מועדפים16:00
ז'אבור
-
זארקובו
מועדפים

סין - סינית שנייה

מועדפים13:30
היילונגז'יאנג אייס סיטי
-
נאנג'ינג סיטי
מועדפיםהסתיים
זיבו סאנדיי
0 - 0
ג'יאנגשי ביידמן
מועדפים

סלובקיה - סלובקית שנייה

מועדפים14:00
בנסקה ביסטריצה
-
רוהוזניק
מועדפים

ספרד - ספרדית שלישית, בית 1

מועדפים13:00
סלטה ויגו ב'
-
אקסטרמדורה
מועדפים13:00
קאלהורה
-
ליאונסה
מועדפים13:00
אינטר דה מדריד
-
טודלאנו
מועדפים18:00
דפורטיבו לה קורוניה
-
אתלטיק בילבאו ב'
מועדפים18:00
טלבארה דה לה ריינה
-
ראיו מחאדהונדה
מועדפים

ספרד - ספרדית שלישית, בית 2

מועדפים13:00
לינארס דפורטיבו
-
ריאל מדריד ב'
מועדפים17:00
חימנסטיק
-
אתלטיקו בלאיירס
מועדפים18:00
סביליה אתלטיקו
-
יאגוסטרה
מועדפים18:00
אוקם מורסיה
-
אלג'סיראס
מועדפים

ערב הסעודית - ליגת העל - ערב הסעודית

מועדפים14:30
אבחה קלאב
-
אל הילאל
מועדפים

פרו - פרו - פלייאוף

מועדפים22:00
ספורטינג קריסטל
-
אליאנזה לימה
מועדפים

פורטוגל - פורטוגלית שנייה

מועדפים13:00
פיירנסה
-
פורטו ב'
מועדפים16:00
ריו אווה
-
נאסיונל מדיירה
מועדפים17:30
ליישוש
-
טרופנסה
מועדפים21:30
אקדמיקה קוימברה
-
ספורטינג קוביליה
מועדפים

פולין - ליגה פולנית

מועדפים13:30
ויסלה פלוק
-
קרקוביה קראקוב
מועדפים16:00
לך פוזנן
-
ורטה פוזנאן
מועדפים18:30
לגיה ורשה
-
יגילוניה ביאליסטוק
מועדפים

פולין - פולנית שנייה

מועדפים13:40
טיכי 71
-
רסוביה
מועדפים16:00
סנדייצ'ה נובי סאש
-
גורניק פולקוביצה
מועדפים19:00
וידזב לודז'
-
ז'גלבי סוסנוביץ
מועדפים

פולין - פולנית שלישית

מועדפים14:00
שלאסק וורוצלאב ב'
-
פוגון סידלצה
מועדפים17:00
ויסלה פולאווי
-
לך פוזנאן ב'
מועדפים

פורטוגל - פורטוגלית שלישית - צפון

מועדפים17:00
פאפה
-
מונטאלגרה
מועדפים

פורטוגל - פורטוגלית שלישית - דרום

מועדפים17:00
קובה דה פיאדדה
-
טורנסה
מועדפים17:00
אמורה
-
ריאל אס. סי
מועדפים13:00
אוליב
-
ספורטינג ב'
מועדפים

צ'כיה - ליגה צ'כית

מועדפים16:00
סלביה פראג
-
טפליצה
מועדפים16:00
יבלונץ
-
מלאדה בולסלאב
מועדפים16:00
הראדץ קראלובה
-
קרבינה
מועדפים19:00
ספרטה פראג
-
סלובן ליברץ
מועדפים

צפון מקדוניה - ליגה צפון מקדונית

מועדפים14:00
פליסטר
-
אף. קיי. סקופיה
מועדפים14:00
מקדוניה גיורצה פטרוב
-
שקנדיה
מועדפים14:00
שקופי
-
סטרוגה טרים אנד לום
מועדפים14:00
טיקבס קבאדרצ'י
-
רבוטניצקי
מועדפים14:00
ברגלניצה סטיפ
-
בורץ
מועדפים

צ'כיה - צ'כית שנייה

מועדפים88'
ויקטוריה ז'יז'קוב
0 - 2
סלובן ורנסדורף
מועדפים

צ'ילה - ליגה צ'יליאנית

מועדפים17:00
סנטיאגו וונדררס
-
אאודקס איטליאנו
מועדפים23:00
קולו קולו
-
אוניון אספניולה
מועדפים23:00
קוריקו יונידו
-
פלסטינו
מועדפים23:00
אוניברסידאד קתוליקה
-
הואצ'יפאטו
מועדפים23:00
אוניון לה קאלרה
-
דפורטס לה סרנה
מועדפים

קרואטיה - ליגה קרואטית

מועדפים16:00
שיבניק
-
דינמו זאגרב
מועדפים

קזחסטאן - גביע קזחי

מועדפים16:30
קיירט אלמאטי
-
שחטאר קרגאנדי
מועדפים

קוסטה ריקה - קוסטה ריקה, ליגה דה אסנסו, שלבי הכרעה

מועדפים19:00
לה יו יוניברסיטריוס
-
באריו מקסיקו
מועדפים

קוסובו - ליגת העל - קוסובו

מועדפים14:00
פרוניקלי
-
בלקאני
מועדפים14:00
מאלישבה
-
דרניצה
מועדפים14:30
לאפי
-
גיילאני
מועדפים

קוסטה ריקה - קוסטה ריקה - אפרטורה

מועדפיםהסתיים
דפורטיבה סן קרלוס
1 - 3
גרסיה
מועדפים19:00
אלחואלנסה
-
מוניציפל פרז זלדון
מועדפים23:00
גואנאקסטקה
-
דפורטיבו סאפריסה
מועדפים23:00
קרטאחינס
-
ג'יקארל
מועדפים23:00
גוואדלופ
-
סנטוס דה גואפילס
מועדפים23:00
ספורטינג סן חוסה
-
קלאב ספורט הרדיאנו
מועדפים

קולומביה - קולומביאנית שנייה - פלייאוף עליון, בית א'

מועדפים20:30
לאונס
-
ריאל קרטחנה
מועדפים

קולומביה - קולומביאנית שנייה - פלייאוף עליון, בית ב'

מועדפים22:30
אוניון מגדלנה
-
פורטאלזה
מועדפים

קולומביה - ליגה קולומביאנית, פלייאוף, בית א'

מועדפיםהסתיים
דפורטיבו קאלי
2 - 1
דפורטיבו פריירה
אדום
מועדפיםהסתיים
אתלטיקו נסיונאל
1 - 1
ג'וניור
מועדפים

רוסיה - ליגה רוסית

מועדפים13:00
ניז'ני נובגורוד
-
קריליה סובטוב סמארה
מועדפים15:30
רובין קאזאן
-
דינמו מוסקבה
מועדפים19:00
צסק"א מוסקבה
-
זניט סט. פטרסבורג
מועדפים

רומניה - ליגה רומנית

מועדפים17:30
בוטוסאני
-
וולונטארי
מועדפים20:15
סי. אס. יו קראיובה
-
סטיאווה בוקרשט
מועדפים

רומניה - רומנית שנייה

מועדפיםמחצית
פוליטכניקה טימישוארה
0 - 1
סטיאווה בוקרשט
מועדפים

שבדיה - ליגה שבדית

מועדפים16:00
גטבורג
-
אוסטרסונדס
מועדפים16:00
דיורגארדן
-
וארברג
מועדפים16:00
דגרפורס
-
נורשופינג
מועדפים18:30
האלמשטד
-
האמרבי
מועדפים18:30
קלמאר
-
מאלמו
מועדפים

שוויץ - ליגה שווייצרית

מועדפים15:15
פ.צ ציריך
-
יאנג בויז
מועדפים17:30
לוזאן
-
סרבטה
מועדפים17:30
לוצרן
-
באזל
מועדפים

שבדיה - שבדית מחוזית - צפון ג'

מועדפים14:00
יקסהולטס
-
גרבסטאדס
מועדפים14:00
אלפורס
-
אנגרד
מועדפים14:00
אודוולד
-
קרלסטד יונייטד
מועדפים14:00
בי. קיי פורוורד
-
ואינרסבורגס
מועדפים14:00
טידאהולם
-
לידקופינגס
מועדפים14:00
נורדוארמלאנד
-
גאוטיוד
מועדפים14:00
סטנונגסונדס
-
קומלה
מועדפים

שבדיה - שבדית רביעית, צפון

מועדפים15:00
גוטנה
-
נוטביקנס
מועדפים17:00
טיאפטיאה
-
אומאה אקדמי
מועדפים17:00
ברגנאיסטס
-
סטורפורס
מועדפים

שבדיה - שבדית רביעית, דרום

מועדפים14:00
טרוסה-ואגנהארד
-
אסיריסקה יונייטד
מועדפים14:00
האדינג'