2

תוצאות ספורט

  • הצג הכל
  • כדורגל
    כדורגל  
  • כדורסל
    כדורסל  
  • טניס
    טניס    
  • בייסבול
    בייסבול 
  • פוטבול
    פוטבול  
  • כדורעף
    כדורעף  
  • כדוריד
    כדוריד  
  • הוקי
    הוקי    
  • כדורגל נוער
    נוער  
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
אנגליה - פרמייר ליג
ליגה גרמנית
ליגה ספרדית
איטליה סרייה א
אירלנד
איטליה
אנגליה
ברזיל
גרמניה
דנמרק
הונגריה
מצרים
ישראל
ליגות נוספות
סלובקיה
סרביה
ספרד
פולין
פורטוגל
צ'כיה
רומניה
רוסיה
שבדיה
שוויץ
ליגת האלופות
ליגה אירופית


  • חי
  • מועדפים
  • טרם החלו
  • הסתיימו
  • Winner
  • הצג הכל
  • ליגות
  • התראות
הגדרת התראות
מועדפים

גרמניה - בונדסליגה

מועדפים19:30
בורוסיה דורטמונד
-
באיירן מינכן
ספורט 1, 19:30
ספורט 1
מועדפים21:30
באייר לברקוזן
-
וולפסבורג
ספורט 2, 21:30
ספורט 2
מועדפים21:30
איינטרכט פרנקפורט
-
פרייבורג
ספורט3, 21:30
ספורט3
מועדפים21:30
ורדר ברמן
-
בורוסיה מנשנגלדבאך
ספורט 1, 21:30
ספורט 1
מועדפים

צ'כיה - ליגה צ'כית

מועדפים19:00
סלובאצקו
-
סיגמה אולומוץ
מועדפים19:00
יבלונץ
-
זלין
מועדפים19:00
פריבראם
-
אוסטראבה
מועדפים21:00
מלאדה בולסלאב
-
סלביה פראג
מועדפים

גרמניה - בונדסליגה 2

מועדפים19:30
רגנסבורג
-
נירנברג
ספורט4, 19:30
ספורט4
מועדפים19:30
גרויטר פירט
-
אוסנאברוק
ספורט 2, 19:30
ספורט 2
מועדפים19:30
אוהה
-
דרמשטאדט
ספורט3, 19:30
ספורט3
מועדפים19:30
וייסבאדן
-
סנדהאוזן
מועדפים

משחקים שונים וידידות

מועדפים11:00
הפועל קרית שמונה
-
הפועל אום אל פאחם
מועדפים12:00
קוג
-
ניקובינג
מועדפים12:00
גוריצה
-
טאבור
מועדפים13:00
הוברו
-
ויבורג
מועדפים13:00
אולימפיה לובליאנה
-
טריגלב
מועדפים14:00
ברונדבי
-
לינגבי
מועדפים16:00
קופנהאגן
-
סונדריסקה
מועדפים16:00
אינטר סטאר
-
מוסונגאטי
מועדפים17:00
הפועל כפר סבא
-
הפועל חדרה
מועדפים17:00
אולכסנדריה
-
צ'רקסקי דניפרו
מועדפים17:00
ברונדבי
-
וידוברה
מועדפים17:30
בני יהודה תל אביב
-
מכבי פתח תקווה
ספורט4, 17:30
ספורט4
מועדפים18:00
מכבי נתניה
-
מועדון ספורט כפר קאסם
מועדפים18:00
וולפסברגר
-
מאטרסבורג
מועדפים18:30
Blansko
-
ס.פ.ק ורצ'ובינה
מועדפים19:00
אודנסה
-
אלבורג
מועדפים

צ'כיה - צ'כית שנייה

מועדפים18:00
סוקולוב
-
פ.ק סלאבוי ווישרד
מועדפים18:00
אס. קיי ליסן
-
ולאסים
מועדפים18:00
טרינץ
-
מ.פ.ק חרודים
מועדפים18:00
ויטקוביצה
-
ויקטוריה ז'יז'קוב
מועדפים18:00
פרדוביצה
-
אס. קיי פרוסטיוב
מועדפים18:00
סלובן ורנסדורף
-
הראדץ קראלובה
מועדפים

דרום קוריאה - דרום קוריאנית שנייה

מועדפים13:00
בוצ'און
-
ג'ג'ו יונייטד
מועדפים13:00
דייז'ון סיטיזן
-
אנסאן גרינרס
מועדפים

הונגריה - גביע הונגרי

מועדפים19:00
פהרוואר
-
מזוקווסד
מועדפים22:00
בודפשט הונבאד
-
מ.ט.ק בודפשט
מועדפים

פולין - גביע פולני

מועדפים21:10
מידז' לגניצה
-
לגיה ורשה
בחר ליגה להצגה