a

תוצאות ספורט

  • הצג הכל
  • כדורגל
    כדורגל  
  • כדורסל
    כדורסל  
  • טניס
    טניס    
  • בייסבול
    בייסבול 
  • פוטבול
    פוטבול  
  • כדורעף
    כדורעף  
  • כדוריד
    כדוריד  
  • הוקי
    הוקי    
  • כדורגל נוער
    נוער  
אליפות אירופה
אליפות העולם
איסלנד
אוסטרליה
אירלנד
איטליה
ארגנטינה
ארה"ב
ברזיל
גרמניה
דנמרק
טורקיה
יפן
מצרים
ישראל
ליגות נוספות
נורבגיה
סרביה
ספרד
פינלנד
צ'ילה
קרואטיה
רומניה
רוסיה
שבדיה
יורו עד גיל 21


  • חי
  • מועדפים
  • טרם החלו
  • הסתיימו
  • Winner
  • הצג הכל
  • ליגות
  • התראות
הגדרת התראות
מועדפים

יורו, בית ג'

מועדפים22:00
אנגליה
-
סלובניה
כאן 11, 22:00
כאן 11
מועדפים22:00
דנמרק
-
סרביה
ספורט 2, 22:00
ספורט 2
מועדפים

יורו, בית ד'

מועדפים19:00
הולנד
-
אוסטריה
ספורט 2, 19:00
ספורט 2
מועדפים19:00
צרפת
-
פולין
כאן 11, 19:00
כאן 11
מועדפים

קופה אמריקה, בית ד'

מועדפיםהסתיים
קולומביה
2 - 1
פרגוואי
ספורט 3, 01:00
ספורט 3
מועדפיםהסתיים
ברזיל
0 - 0
קוסטה ריקה
ספורט 3, 04:00
ספורט 3
מועדפים

משחקים שונים וידידות

מועדפים19:00
ווינטרטור
-
באדן
מועדפים19:00
גטבורג
-
נורשופינג
מועדפים20:00
מכלן
-
קיי אס וי אודנארד
מועדפים

אוסטרליה - אוסטרלית שנייה - ניו סאות' וויילס

מועדפים49'
ספיריט
1 - 1
סאת'רלנד שארקס
מועדפים

אקוודור - אקוודורית שנייה

מועדפים23:00
סן אנטוניו
-
מאנטה
מועדפים

ארגנטינה - ארגנטינה - ליגות אזוריות

מועדפיםהסתיים
ספורטיבו לאס פארחס
0 - 1
אל לינקווניו
מועדפים

ארגנטינה - ארגנטינאית שלישית - דרום

מועדפיםהסתיים
ספורטיבו אתנאס
2 - 2
קמיונרוס
אדום
מועדפים

אוזבקיסטן - ליגה אוזבקית

מועדפים18:00
אולימפיק
-
טרמז סורקון
מועדפים

ארגנטינה - ארגנטינאית שנייה

מועדפיםהסתיים
אטלנטה
1 - 0
אלמירנטה בראון
מועדפים

ברזיל - ברזילאית שנייה

מועדפיםהסתיים
ספורט רסיפה
אדום
1 - 2
נובוריזונטינו
אדום
מועדפים

ברזיל - ברזילאית שלישית, בית א'

מועדפיםהסתיים
איי. בי. סי
3 - 1
רמו
מועדפיםהסתיים
אפארסידנסה
2 - 2
נאוטיקו
מועדפים

דרום קוריאה - ליגה דרום קוריאנית

מועדפים41'
סוואן
0 - 0
פ.צ. גוואנגג'ו
מועדפים41'
גימצ'און סאנגמו
0 - 0
דייז'ון סיטיזן
מועדפים

דרום קוריאה - דרום קוריאנית שנייה

מועדפים42'
גיונגנאם
0 - 0
אניאנג
מועדפים41'
ג'אונאם דראגונס
1 - 0
סוואן בלווינגס
מועדפים41'
סאונגנאם
0 - 2
צ'ונגנאם אסאן
מועדפים

וייטנאם - ליגה ויאטנמית

מועדפים53'
הו צ'י מין
0 - 0
קוואנג נאם
מועדפים52'
קונג אן נהאן דאן
2 - 0
הואנג אן ג'יה לאי
אדום
מועדפים51'
היי פונג
0 - 0
הא נוי
מועדפים52'
נאם דין
2 - 1
קהאן הואה נה טראנג
מועדפים51'
בין דונג
1 - 0
בין דין
מועדפים52'
סונג לאם
0 - 1
הונג לין הא טין
מועדפים51'
תאן הואה
0 - 4
דה קונג ויטל
מועדפים

לטביה - ליגה לטבית

מועדפים18:00
לייפאיה
-
מטא לו
מועדפים

מצרים - ליגה מצרית

מועדפיםנדחה
סמוחה
-
אל אהלי
מועדפים19:00
אל אהלי
-
אל זמאלק
מועדפים

מרוקו - גביע מרוקאי

מועדפים22:00
ראג'ה קזבלנקה
-
מולודיה אוג'דה
מועדפים

סין - ליגה סינית

מועדפים14:35
נאנטונג ז'יון
-
טיאנג'ין ג'ינמן טייגר
מועדפים14:35
שנזן פנג סיטי
-
ז'ג'יאנג פרופשיונאל
מועדפים15:00
ווהאן ת'רי טאונס
-
שנגחאי פורט
מועדפים11'
הנאן סונגשאן לונגמן
0 - 0
קינגדאו ווסט קואסט
מועדפים

פינלנד - גביע פיני

מועדפים18:00
האקה
-
פי.קיי 35 ונטאה
מועדפים18:30
אינטר טורקו
-
גרנקולה
מועדפים18:30
ק.פ.וי קוקולה
-
להאטי
מועדפים18:30
פפו לאפינרנטה
-
קופס
מועדפים19:00
סיינאיוהן
-
וי. פי. אס
מועדפים19:00
וי. ג'יי. אס
-
אולו
מועדפים

פרגוואי - פראגוואי - ליגה שנייה

מועדפים21:30
3 בפברואר
-
אינדפנדיינטה
מועדפים21:30
פרננדו דה לה מורה
-
אתלטיקו טמבטארי
מועדפים

רוסיה - רוסית ב', קבוצה ב', בית 3

מועדפים17:00
סאליוט בלגורוד
-
קבאנט אובנינסק
מועדפיםהסתיים
סחלין
3 - 0
קומפוזיט
מועדפים11'
ארסנל טולה ב'
0 - 0
ספרטק טאמבוב
מועדפים16:00
קוסמוס דולגופרודני
-
דינמו ולאדיווסטוק
מועדפים17:30
קולומנה
-
חימקי ב'
מועדפים18:00
זבזדה רייאזן
-
סטרוגינו
מועדפים18:30
רוסיצ'י אוריול
-
אס. קיי. איי-חבארובסק ב'
מועדפים

רוסיה - רוסית שלישית, אזור ב', בית 1

מועדפים18:00
פודבה חאסאביורט
-
קובאן חולדינג
מועדפים

שבדיה - שבדית רביעית - צפון ב'

מועדפים21:15
אנקופינג
-
פארסטה
מועדפים

שבדיה - שבדית רביעית, דרום

מועדפים20:30
סמדבי
-
ליונגסברו
מועדפים

שבדיה - גביע שבדי

מועדפים16:00
גוטה
-
ואסלונד
מועדפים20:00
הרסטאדס
-
ואנרסבורגס
מועדפים20:00
כריסטיאנופלס
-
האסלהולם
מועדפים20:00
האגה
-
בורנס
מועדפים20:00
סונרסטה
-
יאירפאלה
מועדפים20:00
זנית'
-
טוואקרס
מועדפים

שבדיה - שבדית שלישית - דרום

מועדפים20:00
לונדס
-
טורנס
בחר ליגה להצגה