5

המלצות ווינר

עוד המלצות ווינר
שני משחקי הכרעה נמצאים בטור היומי שלנו. לאס פלמאס חייבת ניצחון חוץ בגיחון, והאדרספילד ונוטינגהאם נאבקות על מקום בפרמייר ליג במשחק ענק
יום ראשון 29 מאי 2022
מערכת TELESPORT
ג'ירונה לא רוצה שמשחק החוץ מול בורגוס יהיה האחרון שלה העונה. היא תבטיח השתתפות בפלייאוף העלייה עם ניצחון. האם זה מה שיקרה?
יום ראשון 29 מאי 2022
מערכת TELESPORT
משחק הגומלין המסקרן בין שתי קבוצות פאר צרפתיות יכריע מי תרד או תעלה ליגה. האם אוקזר תפתיע את סט. אטיין במגרשה?
יום ראשון 29 מאי 2022
מערכת TELESPORT
ליברפול זוכרת טוב מאוד את גמר ליגת האלופות שלה לפני ארבע שנים. אז זה הסתיים בהפסד צורם לריאל מדריד באצטדיון בקייב. איך זה יגמר הפעם?
שבת 28 מאי 2022
מערכת TELESPORT
הפערים במרכז הטבלה בשבדיה קטנים מאוד. שתי נקודות מפרידות בין המקום ה-4 למקום ה-10. הפעם נפגשות שתיים שנמצאות בטווח, האם מילאבי תשמור על הבית מול קלמאר?
שבת 28 מאי 2022
מערכת TELESPORT
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
איטליה - סרייה ב' - פלייאוף עלייה
21:30
פיזה
0 : 0
מונזה
ספרד - ספרדית שנייה
21:00
אלקורקון
0 : 0
אייבר
21:00
בורגוס
0 : 0
ג'ירונה
21:00
לגאנס
0 : 0
אלמריה
21:00
אוביידו
0 : 0
איביזה
21:00
ספורטינג גיחון
0 : 0
לאס פלמאס
21:00
טנריפה
0 : 0
קרטחנה
21:00
ויאדוליד
0 : 0
הואסקה
יורו עד גיל 17, שלבי ההכרעה
17:30
צרפת עד 17
0 : 0
פורטוגל עד גיל 17
21:00
הולנד עד גיל 17
0 : 0
סרביה עד 17
אנגליה - צ'מפיונשיפ - פלייאוף
18:30
האדרספילד
0 : 0
נוטינגהאם
ידידות
הסתיים
מקסיקו
2 : 1
ניגריה
18:40
איחוד האמירויות הערביות
0 : 0
גמביה
ארה"ב - MLS
הסתיים
פ.צ לוס אנג'לס
3 : 2
סן חוזה ארת'קווייק
הסתיים
אטלנטה יונייטד
1 : 2
קולומבוס קרו
הסתיים
ניו יורק רד בולס
4 : 1
די. סי. יונייטד
הסתיים
פ.צ. טורונטו
3 : 2
שיקגו פייר
הסתיים
ניו אינגלנד רבולושן
1 : 1
פילדלפיה יוניון
הסתיים
אורלנדו סיטי
1 : 3
דאלאס
הסתיים
מונטריאול
4 : 3
סינסינטי
הסתיים
אינטר מיאמי
2 : 1
פורטלנד טימברס
הסתיים
מינסוטה יונייטד
0 : 1
ניו יורק סיטי
הסתיים
קולורדו ראפידס
1 : 3
נאשוויל
הסתיים
ספורטינג קנזס סיטי
0 : 1
ונקובר וויטקאפס
הסתיים
ריאל סולט לייק
3 : 0
יוסטון דינמו
הולנד - ליגה הולנדית - פלייאוף ליגת האלופות
13'
אלקמאר
1 : 0
ויטסה
איטליה - פלייאוף עלייה/ירידה - סרייה ב'
20:00
קאלציו פאדובה
0 : 0
קטנזארו
21:30
פאלרמו
0 : 0
פראלפיסאלו
אורוגוואי - ליגה אורוגוואית - אפרטורה
הסתיים
נאסיונל
3 : 0
סריטו
18:30
פלאזה קולוניה
0 : 0
מונטבידאו וונדררס
21:00
ריבר פלייט אורוגוואי
0 : 0
פניארול
23:30
דפנסור ספורטינג
0 : 0
דפורטיבו מלדונדו
איסלנד - ליגה איסלנדית
20:00
אקרנס
0 : 0
קפלאביק
22:15
אף. אייג'
0 : 0
קיי. אר רייקיאוויק
22:15
לייקניר רייקיאוויק
0 : 0
בריידבליק
19:00
פראם רייקיאוויק
0 : 0
ואלור
19:30
ויקינגור רייקיאוויק
0 : 0
קיי. איי. אקוריירי
20:00
סטיארנן
0 : 0
איי. בי. וי ווסטמנאייר
אסטוניה - ליגה אסטונית
17:15
לבאדיה טאלין
0 : 0
פלורה טאלין
55'
נומה קאליו
1 : 0
פיידה לינאמיסקונד
19:30
קורסארה
0 : 0
טאמקה טארטו
אלג'יריה - ליגה אלג'יראית
18:45
WA טלמקן
0 : 0
איי. אס. או שלף
22:00
סטיף
0 : 0
סאורה
איראן - ליגה איראנית
18:30
סורחפושאן פאקדאשט
0 : 0
גול גוהאר
18:30
פולאד חוזסטאן
0 : 0
ספהאן
18:30
פרספוליס
0 : 0
שאר חודרו
נדחה
שאר חודרו
0 : 0
פולאד חוזסטאן
נדחה
פייקאן
0 : 0
מס ראפסנג'ן
נדחה
גול גוהאר
0 : 0
זוב אהן
נדחה
אשתגלאל
0 : 0
נאפט מאסג'ד סולימאן
נדחה
פאג'ר ספאסי
0 : 0
פרספוליס
נדחה
ספהאן
0 : 0
אלומיניום עראק
נדחה
סאנאט נאפט עבאדן
0 : 0
סורחפושאן פאקדאשט
נדחה
נאסאג'י מאזאנדראן
0 : 0
טרקטור סזי
אוסטרליה - אוסטרלית שנייה - קפיטאל
הסתיים
גונגאלין יונייטד
5 : 1
קומה טייגרס
הסתיים
קנברה
2 : 1
קנברה אולימפיק
אורוגוואי - אורוגוואית שנייה
16:00
סרו
0 : 0
חובנטוד דה לאס פידראס
19:00
אתנס
0 : 0
ראסינג
22:00
לה לוז
0 : 0
רמפלה ג'וניורס
ארגנטינה - ארגנטינאית שלישית - צפון
21:00
סול דה מאיו
0 : 0
וייה מיטרה
21:00
ליניירס באהיה בלאנקה
0 : 0
הורקאן לאס הראס
21:30
אולימפו
0 : 0
דסאמפראדוס
21:30
אינדפנדיינטה צ'יבילקוי
0 : 0
סיפולטי
21:30
סירקולו דפורטיבו
0 : 0
סאנסיניינה
21:30
חובנטוד אונידה אוניברסיטאריו
0 : 0
קלאב ספורטיבו פניארול
22:00
ארגנטינו מונטה מאיז
0 : 0
סיודאד דה בוליבאר
ארגנטינה - ארגנטינאית שלישית - דרום
19:30
דאגלס הייג
0 : 0
ראסינג דה קורדובה
21:00
דפנסורס דה בלגראנו
0 : 0
חימנסיה אסגרימה מנדוזה
21:30
סרמיינטו דה רסיסטנסיה
0 : 0
ספורטיבו בלגראנו
21:30
דפנסורס דה פרונוסיאמנטו
0 : 0
חובנטוד אנטוניאנה
22:00
סן מרטין דה פורמוזה
0 : 0
בוקה יונידוס
22:00
חימנסיה אי טירו
0 : 0
ספורטיבו לאס פארחס
23:30
אוניון דה סונצ'אלס
0 : 0
קרוסרו דל נורטה
אנדורה - גמר הגביע האנדורי
18:00
אתלטיק אסקאלדס
0 : 0
אקסטרמניה
איטליה - איטלקית רביעית - שלבי הכרעה
17:00
לניאנו
0 : 0
קסאטסה רוגורדו
17:00
קלודיאנסה
0 : 0
אדריאסה
17:00
סאנרמסה
0 : 0
סיטי אוף וארזה
17:00
טראסטוורה
0 : 0
סמבנדטסה
17:00
פרנקאווילה
0 : 0
ביטונטו
17:00
קבאזה
0 : 0
אקירלה
19:00
ראבנה
0 : 0
לנטיגיונה
אנגליה - אנגליה, פלייאוף ליגה מחוזית
55'
סוליהול מורס
2 : 1
צ'סטרפילד
אוזבקיסטן - ליגה אוזבקית
17:00
טרמז סורקון
0 : 0
בונידקור טשקנט
ארה"ב - יונייטד סוקר ליג
הסתיים
צפון קרולינה
2 : 1
ריצ'מונד קיקרס
הסתיים
סאות' ג'ורג'יה טורמנטה
0 : 1
טוסון
הסתיים
צ'טנוגה רד וולבס
0 : 1
גרינוויל טריומף
הסתיים
אוניון אומהה
0 : 0
נורת'רן קולורדו היילסטורם
הסתיים
סנטרל ואלי פואגו
1 : 1
פורוורד מדיסון
אקוודור - אקוודור - אפרטורה
הסתיים
טקניקו אוניברסיטריו
1 : 1
אמלק
אוסטריה - ליגה אוסטרית, פלייאוף ליגת האלופות
18:00
ראפיד וינה
0 : 0
סווארובסקי טירול
ארגנטינה - ארגנטינאית שנייה
הסתיים
טריסטן סוארז
0 : 2
דפנסורס דה בלגראנו
הסתיים
קילמס
1 : 3
אטלנטה
21:00
דפורטיבו מדרין
0 : 0
אתלטיקו גמס
21:10
אסטודיאנטס דה ריו קווארטו
0 : 0
אתלטיקו אול בויס
21:30
חימנסיה חוחוי
0 : 0
אלמירנטה בראון
21:30
דפורטיבו מאיפו
0 : 0
סן מרטין סן חואן
22:00
אתלטיקו אלבארדו
0 : 0
חימנסיה מנדוזה
23:00
קלאב אתלטיקו מיטרה
0 : 0
אתלטיקו רפאלה
23:10
טמפרליי
0 : 0
בלגראנו
בלארוס - ליגה בלארוסית
16:00
אנרג'טיק בי.ג'י.יו מינסק
0 : 0
סלביה מוזיר
18:00
נמאן גרודנו
0 : 0
בלשינה בוברויסק
בוסניה הרצגובינה - ליגה בוסנית
18:00
פוסוסייה
0 : 0
בוראץ בניה לוקה
18:00
לאותר
0 : 0
טוזלה סיטי
18:00
סלובודה טוזלה
0 : 0
ז'לז'ניצאר
20:00
שירוקי
0 : 0
ראדניק ביילינה
ברזיל - ליגה ברזילאית
הסתיים
סאו פאולו
2 : 2
סארה
הסתיים
פורטלזה
1 : 1
חובנטוד
22:00
סאנטוס
0 : 0
פלמייראס
22:00
קוריטיבה
0 : 0
בוטאפוגו
ברזיל - ברזילאית שנייה
הסתיים
סמפאיו קוראה
2 : 1
גווארני
22:00
וילה נובה
0 : 0
גרמיו
ברזיל - ברזילאית שלישית, בית א'
הסתיים
קונפיאנסה
1 : 1
אפארסידנסה
הסתיים
איי. בי. סי
3 : 0
גרמיו אספורטיבו ברזיל
17:00
וולטה רדונדה
0 : 0
בוטאפוגו פראיבה
21:00
אלטוס
0 : 0
איפירנגה
23:00
בוטאפוגו אס. פי
0 : 0
מיראסול
ברזיל - ברזילאית רביעית, בית 1
הסתיים
נאוטיקו אר.אר
3 : 5
טרם די. סי
22:00
אמזונאס
0 : 0
סאו ריימונדו RR
ברזיל - ברזילאית רביעית, בית 2
הסתיים
טוקנטינופוליס
4 : 1
קסטניאל
ברזיל - ברזילאית רביעית, בית 3
21:00
לוסנה
0 : 0
רטרו
21:00
גלובו
0 : 0
סוזה
22:00
אפוגדוס דה אינגזיירה
0 : 0
קראטו
ברזיל - ברזילאית רביעית, בית 4
הסתיים
ז'ואזירנסה
0 : 0
אסא
הסתיים
קלוב סוסיאדד אספורטיבה
2 : 1
אתלטיקו אלאגויניאס
22:00
סרגיפה
0 : 0
סנטה קרוז
22:00
אי. סי ז'אקוויפנסה
0 : 0
לאגארטו
ברזיל - ברזילאית רביעית, בית 5
18:00
אופראריו אם. טי
0 : 0
גרמיו אנאפוליס
21:30
איפורה
0 : 0
אקאו
ברזיל - ברזילאית רביעית, בית 6
21:00
פוסו אלגרה
0 : 0
נובה ונסיה
ברזיל - ברזילאית רביעית, בית 8
21:00
פרוספרה
0 : 0
קאשיאס
21:30
קאסקאבל
0 : 0
אזוריז
בוליביה - ליגה בוליביאנית - שלבי הכרעה
22:00
אולווייז רדי
0 : 0
אתלטיקו פאלמפלור
בלגיה - בלגית שלישית, פלייאוף עלייה/ירידה
נצחון טכני
קיי. לירה-ליירסה
0 : 5
אנדראכט אאלסט
21:00
מאנדל יונייטד
0 : 0
טוביזה
גאנה - ליגה גנאית
18:00
ברקום צ'לסי
0 : 0
אלמינה שארקס
18:00
ריאל טמאלה
0 : 0
אילבן וונדרס
18:00
לגון סיטיס
0 : 0
ביביאני גולד סטארס
18:00
אדואנה סטארס
0 : 0
דרימס
18:00
קינג פייסל
0 : 0
גרייט אולימפיקס
18:00
וואפה
0 : 0
בצ'ם יונייטד
18:00
אשאנטי גולד
0 : 0
אקרה ליונס
18:00
מדאמה אס. סי
0 : 0
קוטוקו
ג'מייקה - ליגה ג'מייקנית
23:00
דנבהולדן
0 : 0
פורטמור יונייטד
23:00
ורה יונייטד
0 : 0
הארבור וויו
23:00
מונטגו ביי יונייטד
0 : 0
האמבל ליונס
גרמניה - גרמנית מחוזית, הסן, בית א'
16:00
שטיינבאך
0 : 0
ויקטוריה גרייסהיים 06
16:00
באד וילבל
0 : 0
הונפלדר
16:00
זיילסהיים
0 : 0
בוכוניה פליידן
גרמניה - גרמנית מחוזית, צפון, בית תחתון
36'
אוברניולנד
0 : 0
דרוכטרסן/אסל
42'
ב.ס.וו רדן
0 : 2
איינטרכט נורדשטדט
44'
האנזה לונבורג
0 : 1
פיניקס לובק
21'
אייץ'. אס. סי האנובר
0 : 0
היידר
גרמניה - גרמנית מחוזית, נידרהיין, בית עליון
16:00
פ.צ קלבה
0 : 0
ראטינגן
16:30
בוכהולט
0 : 0
מירבוש
16:30
הילדן
0 : 0
ספורטפרונדה באומברג
גרמניה - גרמנית שלישית, נידרהיין, בית תחתון
16:00
דיסלדורף מערב
0 : 0
נידרווניגרן
16:00
קריי
0 : 0
וולברט
16:00
אוניון נטאטל
0 : 0
יאן הייספלד
16:30
סטרקראדה-נורד
0 : 0
אף. אס. וי דויסבורג
16:30
טורו דיסלדורף
0 : 0
טאוטוניה סט. טואניס
16:00
קרוננברגר
0 : 0
מנשנגלדבאך 1
גרמניה - גרמנית מחוזית, פלנס, בית עליון
נדחה
יונטר ס.וו
0 : 0
פריסיה 03
גרמניה - גרמנית מחוזית, ווסטפאלן, בית עליון
16:00
גוטרסלו
0 : 0
ASC דורטמונד
16:00
שרמבק 2020
0 : 0
קאן-מארינבורן 07
16:00
איינטרכט ריינה
0 : 0
וסטפליה ריינר
16:00
טי. יו. אס ארנדטברוק
0 : 0
ווטנשייד
16:00
סייגן
0 : 0
פאדרבורן ב'
16:00
פרוסן מונסטר ב'
0 : 0
הולצוויקדר
16:00
פיננטרופ/במנהול
0 : 0
מיינרצהאגן
16:00
ורדן
0 : 0
טוס האלטרן
16:00
שפרוקהובל
0 : 0
ויקטוריה קלארהולץ
16:15
ווטפאליה הרנה
0 : 0
האמר
דרום קוריאה - ליגה דרום קוריאנית
הסתיים
אינצ'און יונייטד
1 : 0
סאונגנאם
הסתיים
גאנגוון
1 : 1
סוואן בלווינגס
הסתיים
דאגו
2 : 2
פואנג סטילרס
דרום קוריאה - דרום קוריאנית שלישית
הסתיים
דאנגג'ין סיטיזן
1 : 1
צ'אונאן סיטי
הסתיים
הוואסאונג
2 : 2
גיונגג'ו H & N
הסתיים
אולסן סיטיזן
0 : 2
בוסאן טראנספורט קורפ
דרום אפריקה - ליגה דרום אפריקאית - פלייאוף עלייה/ירידה
16:00
קייפ טאון אול-סטארס
0 : 0
יוניברסיטי אוף פרטוריה
דנמרק - דנית שלישית, פלייאוף עלייה
89'
נסטווד
2 : 1
הלרופ איי. קיי
16:00
הילרוד
0 : 0
אקדמיק בולדקלאב
16:00
בי 93
0 : 0
דיסטד
דנמרק - דנית שלישית, פלייאוף תחתון
85'
ארהוס פרמד
1 : 1
סקיבה
מחצית
אף. איי 2000
1 : 0
מידלפארט
40'
ברבראנד
0 : 1
קולדינג
דרום קוריאה - דרום קוריאנית שנייה
הסתיים
אנסאן גרינרס
1 : 1
גימפו סיטיזן
הסתיים
צ'ונגנאם אסאן
1 : 0
ג'אונאם דראגונס
דנמרק - דנית שנייה, פלייאוף עלייה, בית 1
56'
הלסינגור
2 : 2
ניקובינג
54'
לינגבי
1 : 0
פרדריקיה
56'
הורסנס
1 : 1
וידוברה
דנמרק - ליגה דנית, פלייאוף ליגת האלופות
19:30
אלבורג
0 : 0
ויבורג
דנמרק - דנית רביעית, בית עליון
14:30
וי.אס.קיי ארהוס
0 : 0
נאסבי
15:00
רוסקילדה
0 : 0
דאלום
15:00
פרם
0 : 0
לייסנג
דנמרק - דנית רביעית, בית תחתון
14:00
קארלסלונדה
0 : 0
הארלב
14:00
ואנלוס
0 : 0
סילקבורג
14:30
רוסקילדה קפום
0 : 0
סלאגלסה
הולנד - הולנד - פלייאוף עלייה/ירידה
19:00
דן האג
0 : 0
אקסלסיור
ונצואלה - ליגה ונצואלית
הסתיים
דפורטיבו לה גואירה
1 : 1
פ.צ זאמורה
הסתיים
טאצ'ירה
4 : 2
מונגאס
23:00
קאראקס
0 : 0
אוניברסידד סנטרל
טורקיה - ליגה טורקית - פלייאוף עלייה/ירידה
12'
בנדירמאספור
1 : 0
איופספור
18:00
איסטנבולספור
0 : 0
ארזורום
טורקיה - טורקית שלישית - פלייאוף עלייה
21:00
קראצ'אביי
0 : 0
בודרומספור
טייוואן - ליגה טייוואנית
נדחה
האנג יואן
0 : 0
טאיצ'ונג פוטורו
הסתיים
טאינן סיטי
5 : 0
מינג צ'ואן יוניברסיטי
הסתיים
קאוסיונג קאונטי טאיפאוור
0 : 1
טאיפיי סיטי טאטונג
טוניסיה - ליגה טוניסאית, בית תחתון
18:00
זארזיס
0 : 0
חמאם סוס
18:00
אטויל מטלאווי
0 : 0
אולימפיק דה בג'ה
יפן - ליגה יפנית
הסתיים
ויסל קובה
4 : 1
קונסדולה סאפורו
הסתיים
קיוטו סנגה
1 : 0
קאווסאקי פרונטלה
הסתיים
שונן בלמארה
0 : 2
צרזו אוסאקה
הסתיים
טוקיו
3 : 1
קשימה אנטלרס
הסתיים
ג'ובילו איוואטה
0 : 2
יוקוהמה מרינוס
הסתיים
קשיווה רייסול
3 : 1
שימיצו אס-פולס
הסתיים
סאגאן טוסו
2 : 1
גמבה אוסקה
יפן - יפנית שנייה
הסתיים
וי-וארן נגאסאקי
0 : 0
פגיאנו אוקאיאמה
הסתיים
ניגטה אלבירקס
3 : 0
מונטדיו יאמאגטה
הסתיים
יוקוהמה
1 : 0
רנופה ימאגוצ'י
הסתיים
מצ'ידה זלביה
2 : 0
בלאובליץ אקיטה
הסתיים
וגאלטה סנדאיי
2 : 1
טושיגי
הסתיים
ג'ף יונייטד צ'יבה
2 : 1
מיטו הוליהוק
הסתיים
טספאקוסאצו גונמה
0 : 1
אויטה טריניטה
הסתיים
ריוקיו
3 : 3
טוקושימה וורטיס
הסתיים
זוויגן קנאזאווה
2 : 1
גרולה מוריוקה
יפן - יפנית שלישית
הסתיים
מאצומוטו יאמגה
2 : 1
אימבארי
הסתיים
איוואקי
2 : 0
גאינרה טוטורי
הסתיים
סגאמיהארה
0 : 1
קאטאלר טויאמה
הסתיים
פוקושימה יונייטד
0 : 0
טגבאג'ארו מיאזאקי
הסתיים
נגאנו פארסיירו
2 : 2
גיפו
הסתיים
פוג'יידה
3 : 1
אזול קלארו נומאזו
הסתיים
קמאטמארה סאנוקי
0 : 4
קאגושימה יונייטד
הסתיים
אהימה
3 : 1
ונאראורה האצ'ינוהה
לטביה - ליגה לטבית
16:00
ספרטקס
0 : 0
טוקומס 2000
ליטא - ליגה ליטאית
17:30
לייטאבה יונאבה
0 : 0
ריטריאי
ליטא - ליטאית שנייה
15:00
פנבזיס ב'
0 : 0
סיאוליאי ב'
מצרים - ליגה מצרית
17:00
פיוצ'ר FC
0 : 0
אל שרקייה ללדוחאן
19:30
פירמידס
0 : 0
אל מאסרי
מרוקו - ליגה מרוקאית
22:30
מולודיה אוג'דה
0 : 0
ברקאן
מונטנגרו - ליגה מונטנגרית - פלייאוף ירידה
21:30
בודוצ'נוסט
0 : 0
דצ'יץ' טוזי
נורבגיה - נורבגית שנייה
16:00
ברינה
0 : 0
סטארט
16:00
רנהיים
0 : 0
פרדריקסטאד
16:00
סוגנדל
0 : 0
סאנדנס
נורבגיה - ליגה נורבגית
19:00
הוגסונד
0 : 0
אלסונד
19:00
יירב
0 : 0
סארפסבורג
נדחה
סנדפיורד
0 : 0
כריסטיאנסונד
19:00
טרומסו
0 : 0
לילסטרום
19:00
מולדה
0 : 0
בודו גלימט
21:00
ולרנגה
0 : 0
רוזנבורג
סלובניה - סלובניה - פלייאוף ירידה/עלייה
20:30
טריגלב
0 : 0
טאבור
סרביה - סרביה - פלייאוף עלייה/ירידה
17:00
רדניצקי 1923
0 : 0
ז'לז'ניצר פנצ'בו
19:30
נובי פאזאר
0 : 0
איי. אם. טי בלגרד
סלובקיה - ליגה סלובקית - פלייאוף עלייה/ירידה
בוטל
זלאטה מורבצה
0 : 0
בנסקה ביסטריצה
ספרד - ספרדית שלישית, בית 1
נצחון טכני
ראסינג סנטאנדר
2 : 0
אקסטרמדורה
פורטוגל - פורטוגלית שנייה, פלייאוף עלייה/ירידה
19:00
ספורטינג קוביליה
0 : 0
אלברקה
ערב הסעודית - ליגת העל - ערב הסעודית
19:15
דאמאק
0 : 0
אל פאתח
19:20
אל פייהא
0 : 0
אל טעאוון
21:00
אל הילאל
0 : 0
אבחה קלאב
21:00
אל טעי
0 : 0
אל איתיחאד
פינלנד - ליגה פינית
16:00
הלסינקי איי.אף.קיי
0 : 0
הונקה
16:00
קופס
0 : 0
ה.י.ק הלסינקי
18:30
מארייהמן
0 : 0
וי. פי. אס
פינלנד - פינית שנייה
18:30
יארו
0 : 0
טי.פי.אס טורקו
18:30
פי.קיי 35 ונטאה
0 : 0
מיקלין פלוליאט
18:30
פארגאס
0 : 0
ג'אפס
18:30
סיינאיוהן ב'
0 : 0
גניסטאן
פינלנד - פינית שלישית - בית א'
16:00
אטלנטיס
0 : 0
פוטורה
17:00
יוהנסו
0 : 0
לאפא
18:30
פקה
0 : 0
רייפאס
18:30
נורמייארבן
0 : 0
קופס אקטמיה
פינלנד - פינית שלישית - בית ב'
18:30
סלפה
0 : 0
וי. ג'יי. אס
18:30
אילבס ב'
0 : 0
ג'אז
18:30
אייץ'. ג'יי. אס אקטמיה
0 : 0
איי-קיסאט
18:30
אי. פי. אס
0 : 0
הונקה אקטמיה
פינלנד - פינית שלישית - בית ג'
18:30
נארפס קראפט
0 : 0
או. טי. פי
89'
ג'יי. בי. קיי
1 : 2
או.אל.אס. אולו
17:30
קאיהה
0 : 0
יבסקילה
18:30
רובנאיימי
0 : 0
הרקולס
פרגוואי - פראגוואי - ליגה שנייה
17:00
ספורטיבו איטניו
0 : 0
סן לורנצו
17:00
פרננדו דה לה מורה
0 : 0
ריבר פלייט דה אסונסיון
פולין - פולנית שנייה - פלייאוף עלייה
21:45
קורונה קיאלצה
0 : 0
חרוברי גלוגוב
פולין - פולנית שלישית - פלייאוף עלייה
18:00
רוך צ'ורזוב
0 : 0
מוטור לובלין
פרו - ליגה פרואנית - אפרטורה
הסתיים
קרלוס א. מאנוצ'י
1 : 0
אתלטיקו גראו
19:00
אקדמיה קנטולאו
0 : 0
דפורטיבו מוניסיפל
21:00
קרלוס סטיין
0 : 0
אוניברסידאד סזאר ואייחו
23:30
מלגאר
0 : 0
אוניברסיטריו דה דפורטס
פרו - פרואנית שנייה, אפרטורה
23:00
אלפונסו אוגארטה דה פונו
0 : 0
סנטוס
21:00
אוניון קומרסיו
0 : 0
אוניון הואראל
23:30
ספורט צ'אבלינס ג'וניורס
0 : 0
קלטורל סנטה רוסה
פורטוגל - ליגה פורטוגלית, פלייאוף עלייה/ירידה
21:30
מוריירנסה
0 : 0
צ'אבס
צ'ילה - ליגה צ'יליאנית
הסתיים
קוברסל
1 : 0
אוניברסידאד דה צ'ילה
הסתיים
הואצ'יפאטו
2 : 1
פלסטינו
צרפת - ליגה צרפתית, פלייאוף עלייה/ירידה
20:00
סט. אטיין
0 : 0
אוקזר
צרפת - צרפתית שנייה, פלייאוף עלייה/ירידה
17:00
קובילי רואן
0 : 0
וילפרנש
צ'ילה - צ'יליאנית שנייה
19:30
דפורטס אייקיקה
0 : 0
מליפילה
19:30
דפורטס טמוקו
0 : 0
דפורטס קופיאפו
22:00
דפורטס מגאלאנס
0 : 0
דפורטס רקולטה
קניה - ליגה קנייתית
15:00
קאקמגה בויס
0 : 0
לאופארדס
15:00
טלאנטה
0 : 0
קריובאנגי שארקס
15:00
ניירובי סיטי סטארס
0 : 0
גור מאהיה
15:00
אנזויה יונייטד
0 : 0
קניה קומרשיאל בנק
15:00
וואזיטו
0 : 0
בידקו
קנדה - ליגה קנדית
21:00
סקארבורו
0 : 0
יורק ריג'יון שוטרס
23:00
טורונטו פלקונס
0 : 0
ברנטפורד גלקסי ב'
רומניה - ליגה רומנית, פלייאוף עלייה/ירידה
18:15
צ'ינדיה טרגוביצה
0 : 0
קונקורדיה
21:00
דינמו בוקרשט
0 : 0
אוניברסיטטה קלוז'
רוסיה - גביע רוסי, שלבי הכרעה
17:00
ספרטק מוסקבה
0 : 0
דינמו מוסקבה
רוסיה - רוסית שלישית, בית 1
17:00
אס. קיי. איי רוסטוב
0 : 0
מאשוק פיאטיגורסק
17:00
רוטור וולגוגראד ב'
0 : 0
חייקה פשאנוקופסקויה
17:00
מחצ'קאלה
0 : 0
אנז'י מחצ'קלה
42'
דינמו סטאברופול
0 : 1
לגיון דינמו מחצ'קלה
44'
קובאן חולדינג
3 : 0
אלניה ולאדיקווקז ב'
16:00
פורטה טגאנרוג
0 : 0
דרוזבה
18:00
צ'רנומורץ נובורוסיסק
0 : 0
ביולוג נובוקובאנסק
שבדיה - ליגה שבדית
16:00
נורשופינג
0 : 0
אלפסבורג
16:00
דיורגארדן
0 : 0
וארברג
16:00
דגרפורס
0 : 0
מאלמו
18:30
הלסינגבורג
0 : 0
א.י.ק. סולנה
18:30
ורנאמו
0 : 0
האמרבי
שוויץ - שווייץ - פלייאוף עליה/ירידה
17:30
לוצרן
0 : 0
שאפהאוזן
שבדיה - שבדית שנייה
88'
אורגריטה
3 : 3
דלקורד
16:00
אורברו
0 : 0
ברומפויקרנה
שבדיה - שבדית שלישית - צפון
17:00
קארלסטאד
0 : 0
מוטאלה
17:00
הנינגה
0 : 0
בי. קיי פורוורד
14:00
פיטאה
0 : 0
סילביה
14:00
סטוקהולם אינטרנציונאלה
0 : 0
האמרבי טאלאנג
18:00
סנדויקנס
0 : 0
סולנטונה
שבדיה - שבדית שלישית - דרום
17:00
אודוולד
0 : 0
לונדס
17:00
ליונגסקילה
0 : 0
טרולהאטן
14:00
לינדום
0 : 0
ואנרסבורגס
14:00
קוידינג
0 : 0
טוואקרס
16:00
טורנס
0 : 0
אטבידאברגס
17:00
אוסקרהמנס
0 : 0
איי אף קיי מאלמו
18:00
פאלקנברג
0 : 0
גאיס
טורניר טולון, בית א'
18:30
צרפת עד 20
0 : 0
פנמה עד 23
32'
ארגנטינה עד 20
0 : 0
ערב הסעודית עד 20
צרפת - ליגה צרפתית נשים - נשים
22:00
פאריס סן ז'רמן נשים
0 : 0
ליון
ארה"ב - NWSL, ליגת הכדורגל לנשים - נשים
הסתיים
שיקגו רד סטארס
2 : 2
פורטלנד ת'ורנס
22:00
סיאטל ריין
0 : 0
סן דייגו ווייב
גולל מטה

לוח שידורים

יום ראשון 01:00

פ.צ לוס אנג'לס

סן חוזה ארת'קווייק

ספורט 2
יום ראשון 01:30

גיימינג אפטר דארק

ספורט 5
יום ראשון 02:15

שיקגו וייט סוקס

שיקגו קאבס

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 03:00

ניו יורק ריינג'רס

קרוליינה הוריקנס

5 סטארס
יום ראשון 05:10

סיאטל מרינרס

יוסטון אסטרוס

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 10:30

כדורסל נשים: 3 על 3

ספורט 5+
יום ראשון 10:45

פורמולה 2: מירוץ מונאקו

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 11:45

מוטו GP: לאורך כל היום

5 סטארס
יום ראשון 12:00

רולאן גארוס - לאורך כל היום

Eurosport
יום ראשון 12:00

רולאן גארוס - לאורך כל היום

Eurosport 2
יום ראשון 14:00

טורניר אוסטרבה: כדורעף חופים

ספורט 4
יום ראשון 14:00

איברוסטאר טנריפה

חובנטוד בדאלונה

ספורט 1
יום ראשון 14:30

נובאק דג'וקוביץ'

דייגו סבסטיאן שוורצמן

Eurosport
יום ראשון 14:40

אליפות אירופה בהרמת משקולות

5 גולד
יום ראשון 15:00

טורניר פיוצ'ר נתניה

ספורט 5+
יום ראשון 15:00

ארגנטינה עד 20

ערב הסעודית עד 20

ספורט 3
יום ראשון 15:30

אלקמאר

ויטסה

ספורט 2
יום ראשון 15:45

פורמולה 1: מירוץ מונאקו

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 16:55

פליקס אוז'ה אליאסימה

רפאל נדאל

Eurosport
יום ראשון 17:30

ויסלה פלוק

נקסה נאסיצ'ה

ספורט 3
יום ראשון 17:30

צרפת עד 17

פורטוגל עד גיל 17

ספורט 4
יום ראשון 17:30

נוער: גמר כדורעף בנות

ספורט 5+
יום ראשון 18:00

טורניר אוסטרבה: כדורעף חופים

ספורט 2
יום ראשון 18:00

ראפיד וינה

סווארובסקי טירול

5 סטארס
יום ראשון 18:30

האדרספילד

נוטינגהאם

ספורט 1
יום ראשון 19:00

אלבה ברלין

לודוויגסבורג

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 20:00

סט. אטיין

אוקזר

5 סטארס
יום ראשון 20:00

בנפיקה ליסבון

מגדבורג

ספורט 3
יום ראשון 20:00

נוער: גמר כדורעף בנים

ספורט 5+
יום ראשון 20:20

פינלנד

קנדה

ספורט 2
יום ראשון 20:30

בני הרצליה

מכבי תל אביב

ספורט 5
יום ראשון 21:00

ויאדוליד

הואסקה

ONE
יום ראשון 21:00

הולנד עד גיל 17

סרביה עד 17

ספורט 4
יום ראשון 21:10

מינסוטה טווינס

קנזס סיטי רויאלס

5 סטארס
יום ראשון 21:30

פיזה

מונזה

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 22:00

סאנטוס

פלמייראס

ספורט 1
יום ראשון 22:00

גראן קנאריה

ברצלונה

ספורט 3
יום שני 00:00

פלומיננזה

פלמנגו

ספורט 1
יום שני 01:00

לוס אנג'לס גלאקסי

אוסטין

ספורט 4
יום שני 01:00

נסקאר שארלוט

ספורט 2
יום שני 02:08

ניו יורק מטס

פילדלפיה פיליז

ספורט 5+ לייב
יום שני 03:30

מיאמי היט

בוסטון סלטיקס

ספורט 5
יום שני 14:30

אינדונזיה עד 19

ונצואלה עד 23

ספורט 1
יום שני 15:00

3 על 3 בכדורסל: ליגת האומות

ספורט 5+
יום שני 16:45

3 על 3 בכדורסל: ליגת האומות

ספורט 5+ לייב
יום שני 17:40

אליפות אירופה בהרמת משקולות

5 סטארס
יום שני 18:30

מקסיקו עד 21

גאנה עד 20

ספורט 1
יום שני 19:45

גמר גביע המדינה בכדורגל נשים: קרית גת - בנות נתניה

ספורט 5+
יום שני 21:00

הפועל חולון

הפועל ירושלים

ספורט 5
יום שני 21:30

טלקום בון

באיירן מינכן

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 01:10

קליבלנד אינדיאנס

קנזס סיטי רויאלס

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 03:00

WWE: RAW

ספורט 1
יום שלישי 05:10

לוס אנג'לס דודג'רס

פיטסבורג פיראטס

5 סטארס
יום שלישי 15:00

יפן U19

אלג'יריה עד 23

ספורט 3
יום שלישי 15:00

3 על 3 בכדורסל: ליגת האומות

ספורט 5+
יום שלישי 15:30

תאילנד

בולגריה

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 17:40

אליפות אירופה בהרמת משקולות

5 סטארס
יום שלישי 18:30

הטור הבניבשתי באתלטיקה

ספורט 5+
יום שלישי 18:30

טורקיה

איטליה

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 18:30

קולומביה עד 19

קומורוס עד 20

ספורט 3
יום שלישי 20:10

דטרויט טייגרס

מינסוטה טווינס

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 20:30

גלאטסראיי

אנאדולו אפס

ספורט 2
יום רביעי 01:45

פילדלפיה פיליז

סן פרנסיסקו ג'איינטס

5 סטארס
יום רביעי 03:00

קולורדו אבלאנש

אדמונטון אוילרס

ספורט 5
יום רביעי 03:00

NXT LIVE :WWE

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 04:40

אוקלנד אתלטיקס

יוסטון אסטרוס

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 15:00

פנמה עד 23

ארגנטינה עד 20

ספורט 3
יום רביעי 15:00

3 על 3 בכדורסל: ליגת האומות

ספורט 5+
יום רביעי 15:30

בלגיה

סרביה

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 17:40

אליפות אירופה בהרמת משקולות

5 סטארס
יום רביעי 18:30

סין

הולנד

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 18:30

צרפת עד 20

ערב הסעודית עד 20

ספורט 3
יום רביעי 19:00

פולין

ווילס

ספורט 1
יום רביעי 19:00

Netherlands U17/Serbia U17

France U17/Portugal U17

ספורט 4
יום רביעי 21:45

סקוטלנד

אוקראינה

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 21:45

איטליה

ארגנטינה

ספורט 1
יום חמישי 02:05

ניו יורק יאנקיס

לוס אנג'לס איינג'לס

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 13:00

תאילנד

סרביה

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 13:00

דרום קוריאה

ברזיל

ספורט 2
יום חמישי 14:30

גאנה עד 20

אינדונזיה עד 19

ספורט 3
יום חמישי 16:00

בולגריה

הולנד

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 17:00

גמר נוער: משחק 1 - הפועל ת"א - גלבוע מעיינות

ספורט 5+
יום חמישי 17:30

לטביה עד 21

ישראל עד 21

ספורט 5
יום חמישי 17:40

אליפות אירופה בהרמת משקולות

5 סטארס
יום חמישי 18:30

מקסיקו עד 21

ונצואלה עד 23

ספורט 2
יום חמישי 19:00

בולגריה

צפון מקדוניה

ספורט 1
יום חמישי 19:00

כדורגל: ליגת האומות - חגיגה אירופית

ספורט 1
יום חמישי 19:00

בלגיה

איטליה

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 19:00

ראלי איטליה

ספורט 4
יום חמישי 21:45

כדורגל: ליגת האומות - חגיגה אירופית

ספורט 1
יום חמישי 21:45

ספרד

פורטוגל

ספורט 4
יום חמישי 21:45

ישראל

איסלנד

ספורט 5
יום שישי 01:40

מיאמי מרלינס

סן פרנסיסקו ג'איינטס

ספורט 5+ לייב
יום שישי 03:00

קולורדו אבלאנש

אדמונטון אוילרס

5 סטארס
יום שישי 05:10

לוס אנג'לס דודג'רס

ניו יורק מטס

ספורט 5+ לייב
יום שישי 10:00

מוטו GP קטאלוניה: שידורים לאורך היום

ספורט 5+ לייב
יום שישי 10:30

3 על 3 בכדורסל: מוקדמות אליפות אירופה

ספורט 5+
יום שישי 12:00

ליגת העל בכדורגל: טקס מצטייני העונה

ספורט 5
יום שישי 13:00

סרביה

בולגריה

5 סטארס
יום שישי 15:00

יפן U19

קומורוס עד 20

ספורט 3
יום שישי 16:00

הולנד

איטליה

ספורט 5+
יום שישי 16:00

גרנד סלאם בג'ודו: טביליסי

ספורט 5
יום שישי 17:40

אליפות אירופה בהרמת משקולות

5 סטארס
יום שישי 18:30

אלג'יריה עד 23

קולומביה עד 19

ספורט 3
יום שישי 19:00

טורקיה

סין

ספורט 5+ לייב
יום שישי 19:00

הטור הביניבשתי באתלטיקה: פולין

ספורט 5+
יום שישי 21:20

שיקגו קאבס

סט. לואיס קרדינלס

ספורט 5+ לייב
יום שישי 21:45

כדורגל: ליגת האומות - חגיגה אירופית

ספורט 1
שבת 02:07

טורונטו בלו ג'ייז

מינסוטה טווינס

ספורט 5
שבת 03:00

SMACKDOWN :WWE

ספורט 5+ לייב
שבת 05:10

לוס אנג'לס דודג'רס

ניו יורק מטס

ספורט 5+ לייב
שבת 10:00

מוטו GP קטאלוניה: שידורים לאורך היום

ספורט 5+ לייב
שבת 10:30

3 על 3 בכדורסל: מוקדמות אליפות אירופה

ספורט 5+
שבת 13:00

תאילנד

בלגיה

ספורט 5
שבת 14:40

אליפות אירופה בהרמת משקולות

5 סטארס
שבת 15:10

מוטו GP קטאלוניה: מקצה דירוג

ספורט 5+ לייב
שבת 16:00

גרנד סלאם בג'ודו: טביליסי

ספורט 5
שבת 16:00

סין

איטליה

ספורט 5+
שבת 19:00

בולגריה

טורקיה

ספורט 5+ לייב
שבת 19:00

באיירן מינכן

טלקום בון

ספורט 5

 

 

 

 

שבת 23:00

UFC: וולקוב - רוזנסטרוק

ספורט 5+ לייב
שבת 23:10

טמפה ביי רייס

שיקגו וייט סוקס

5 סטארס

על המגרש

חדשות ווינר - מה שחובה לדעת

טלספורט בפייסבוק

פורום

לייבגיימז
 
לייבגיימז

telesport אנליסט

18:30 מארייהמן - וי. פי. אס : המארחת במקום ה-11 עם ניצחון בודד ו-7 נק'. האורחת במקום ה-10 עם מאזן נק' זהה
15:43
מוריירנסה - שאבס 21:30 - ב - 5 מתוך 7 המשחקים האחרונים בין השתיים נכבשו מתחת ל - 2.5 שערים
15:13
לגאנס - אלמריה 21:00 - ב - 3 מתוך 4 המשחקים האחרונים בין השתיים נכבשו בין 2-3 שערים
14:28
האדרפסילד - נוטינגהאם פורסט 18:30: גמר הפלייאוף בצ'מפיונשיפ ייערך בוומבלי. האדרספילד ניצחה 5 מ-6 המשחקים האחרונים שלה בליגה
14:01
רולאן גארוס זברב - זפאטה מיראלס; זברב המדורג 3 בעולם ניצח ב 11 מתוך ה 15 משחקים האחרונים על משטח חימר, זפאטה מיראלס המדורג 131 בעולם ניצח ב 12 מתוך ה 15 משחקים האחרונים על משטח חימר.
13:36
רולאן גארוס אוז'ה אליאסימה - נדאל, אוז'ה אליאסימה המדורג 9 בעולם ניצח ב 10 מתוך ה 15 משחקים האחרונים על משטח חימר, נדאל המדורג 5 בעולם ניצח ב 12 מתוך ה 15 משחקים האחרונים על משטח חימר.
13:05
ספורטינג גיחון - לאס פלמאס 21:00 - ב - 8 מתוך 10 המשחקים האחרונים בין השתיים נכבשו מתחת ל - 2.5 שערים
12:50
16:00 הלסינקי איי.אף.קיי - הונקה : המארחת אחרונה בטבלה עם 3 נק' ובלי ניצחון בשמונת משחקיה הראשונים. האורחת במקום ה-4 אבל מגיעה אחרי הפסד ותיקו
12:21
האדרספילד - נוטינגהאם פורסט 18:30 - ב - 4 מתוך 5 המשחקים האחרונים בין השתיים נכבשו מתחת ל - 2.5 שערים
11:48
אלקמאר - ויטסה אנהיים 15:30 - ב - 6 מתוך 7 המשחקים האחרונים בין השתיים נכבשו מעל ל - 2.5 שערים
11:02
רולאן גארוס דג'וקיביץ' - שוורצמן, דג'וקיביץ' המדורג 1 בעולם ניצח ב 9 מתוך ה 10 משחקים האחרונים על משטח חימר, שוורצמן המדורג 16 בעולם ניצח ב 7 מתוך ה 10 משחקים האחרונים על משטח חימר.
10:34
אלקמאר - ויטסה 15:30: גומלין גמר הפלייאוף על הכרטיס לאירופה. ויטסה ניצחה 1:2 במשחק הראשון כאשר אין חשיבות לשערי החוץ. מידטסו הנורבגי יחסר למארחת, דסה וראסמוסן ייעדרו בויטסה
10:03
ג'ובילו איוואטה - יוקהומה מרינוס 10:00 - ב - 4 מתוך 5 המשחקים האחרונים בין השתיים נכבשו מעל ל - 2.5 שערים, את שלושת המשחקים האחרונים ביניהן יוקוהמה מרינוס ניצחה
09:30
רולאן גארוס נשים טרביסן - סאסנוביץ', טרביסן המדורגת 59 בעולם ניצחה ב 11 מתוך ה 15 משחקים האחרונים על משטח חימר, סאסנוביץ' המדורגת 47 בעולם ניצחה ב 10 מתוך ה 15 משחקים האחרונים על משטח חימר.
09:06
קשיווה רייסול - שימיזו 10:00 - ב - 5 מתוך 7 המשחקים האחרונים בין השתיים נכבשו מעל ל - 2.5 שערים
08:16
סגאן - גמבה אוסאקה 11:00 - ב - 4 מתוך 5 המשחקים האחרונים בין השתיים נכבשו מתחת ל - 2.5 שערים
07:44
מספר מחזור: 222101
ליגת האלופות - שלבי ההכרעה
1 הסתיים
ליברפול
0 : 1
ריאל מדריד
2
אנגליה - צ'מפיונשיפ - פלייאוף
2 29/05 18:30
האדרספילד
0 : 0
נוטינגהאם
אנגליה - אנגלית שנייה - פלייאוף
3 הסתיים
מנספילד
0 : 3
פורט וייל
2
שבדיה - ליגה שבדית
4 הסתיים
מיאלבי
1 : 1
קלמאר
X
5 29/05 16:00
נורשופינג
0 : 0
אלפסבורג
נורבגיה - ליגה נורבגית
6 29/05 19:00
הוגסונד
0 : 0
אלסונד
7 29/05 19:00
יירב
0 : 0
סארפסבורג
8 29/05 21:00
ולרנגה
0 : 0
רוזנבורג
ברזיל - ליגה ברזילאית
9 הסתיים
גויאש
1 : 1
רדבול ברגנטינו
X
10 29/05 22:00
סאנטוס
0 : 0
פלמייראס
11 29/05 22:00
קוריטיבה
0 : 0
בוטאפוגו
12 30/05 00:00
פלומיננזה
0 : 0
פלמנגו
13 30/05 00:00
קויאבה
0 : 0
אתלטיקו פארננסה
ארה"ב - MLS
14 הסתיים
ניו אינגלנד רבולושן
1 : 1
פילדלפיה יוניון
X
15 הסתיים
קולורדו ראפידס
1 : 3
נאשוויל
2
16 הסתיים
אורלנדו סיטי
1 : 3
דאלאס
2