המלצות ווינר

עוד המלצות ווינר
ברנלי בצרות וחייבת להתחיל לצבור נקודות אם היא רוצה לשרוד. במחזור הזה היא תארח את ברייטון שמחכה לעונה הבאה. מי תנצח כאן?
שבת 13 אפריל 2024
מערכת TELESPORT
הדרבי המסקרן של טורינו יפגיש שתי קבוצות עם מטרות שונות. האם יובנטוס תנצח בחוץ ותתקרב להבטחת את הכרטיס לליגת האלופות?
שבת 13 אפריל 2024
מערכת TELESPORT
בטיס עם רצף משחקים נוראי ומתרחקת מהמטרות שלה. השבוע היא תארח את סלטה ויגו שנמצאת במגמת שיפור. מי תנצח כאן?
יום שישי 12 אפריל 2024
מערכת TELESPORT
בטיס עם רצף משחקים נוראי ומתרחקת מהמטרות שלה. השבוע היא תארח את סלטה ויגו שנמצאת במגמת שיפור. מי תנצח כאן?
יום שישי 12 אפריל 2024
מערכת TELESPORT
אחרי חודש שלם שלא רשמו ניצחון, מץ ולאנס ייפגשו למשחק בו ינסו לקטוע את הרצף השלילי. האם נקבל כאן הכרעה?
יום שישי 12 אפריל 2024
מערכת TELESPORT
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
ישראל - ליגת העל - פלייאוף עליון
הסתיים
מכבי חיפה
1 : 0
בני סכנין
ישראל - ליגת העל - פלייאוף תחתון
הסתיים
בית"ר ירושלים
0 : 1
הפועל חדרה
20:00
הפועל תל אביב
0 : 0
הפועל פתח תקווה
אנגליה - פרמייר ליג
הסתיים
ניוקאסל
4 : 0
טוטנהאם
הסתיים
ברנטפורד
2 : 0
שפילד יונייטד
הסתיים
ברנלי
1 : 1
ברייטון
הסתיים
מנצ'סטר סיטי
5 : 1
לוטון
הסתיים
נוטינגהאם
2 : 2
וולבס
23'
בורנמות'
1 : 0
מנצ'סטר יונייטד
גרמניה - בונדסליגה
הסתיים
באיירן מינכן
2 : 0
פ.צ. קלן
הסתיים
ר.ב לייפציג
3 : 0
וולפסבורג
הסתיים
מיינץ
4 : 1
הופנהיים
הסתיים
מנשנגלדבאך
1 : 2
בורוסיה דורטמונד
הסתיים
בוכום
1 : 1
היידנהיים
23'
שטוטגרט
2 : 0
איינטרכט פרנקפורט
ספרד - לה ליגה
הסתיים
אתלטיקו מדריד
3 : 1
ג'ירונה
הסתיים
ראיו ואייקאנו
0 : 0
חטאפה
23'
מאיורקה
0 : 0
ריאל מדריד
22:00
קאדיס
0 : 0
ברצלונה
איטליה - סרייה א'
הסתיים
לצ'ה
1 : 0
אמפולי
45'+
טורינו
0 : 0
יובנטוס
21:45
בולוניה
0 : 0
מונזה
צרפת - ליגה צרפתית
88'
שטרסבורג
2 : 1
ריימס
22:00
ראן
0 : 0
טולוז
הולנד - ליגה הולנדית
הסתיים
פ.ס.וו. איינדהובן
6 : 0
ויטסה
7'
אלקמאר
0 : 1
ר.ק.ס וואלביק
22:00
אלמירה סיטי
0 : 0
ספרטה רוטרדם
סקוטלנד - ליגה סקוטית
הסתיים
מאת'רוול
1 : 1
היברניאן
הסתיים
הארטס
4 : 2
ליווינגסטון
הסתיים
סלטיק
3 : 0
סט. מירן
הסתיים
אברדין
0 : 0
דנדי
הסתיים
סט. ג'ונסטון
0 : 2
קילמרנוק
פורטוגל - ליגה פורטוגלית
הסתיים
גימראייש
1 : 1
פראנסה
20:00
פורטו
0 : 0
פמאליקאו
22:30
אסטוריל
0 : 0
בראגה
בלגיה - ליגה בלגית, פלייאוף אליפות
21:45
גנק
0 : 0
סרקל ברוז'
בלגיה - ליגה בלגית, פלייאוף ליגה אירופית, בית א'
38'
מכלן
0 : 2
ווסטרלו
בלגיה - ליגה בלגית, פלייאוף ירידה
הסתיים
מולנביק
3 : 1
אופן
אנגליה - צ'מפיונשיפ
הסתיים
לידס
0 : 1
בלקבורן
הסתיים
פרסטון
0 : 1
נוריץ'
הסתיים
שפילד וונסדיי
1 : 1
סטוק
הסתיים
סאות'המפטון
3 : 2
ווטפורד
הסתיים
ווסט ברומיץ'
0 : 1
סנדרלנד
הסתיים
איפסוויץ'
1 : 1
מידלסברו
הסתיים
בירמינגהאם
3 : 0
קובנטרי
הסתיים
בריסטול סיטי
1 : 1
האדרספילד
הסתיים
האל
3 : 0
קווינס פארק ריינג'רס
הסתיים
מילוול
3 : 1
קרדיף
הסתיים
סוונסי
1 : 0
רות'רהאם
טורקיה - ליגה טורקית
הסתיים
קאסימפסה
0 : 2
קוניאספור
הסתיים
אנקרגוצ'ו
3 : 1
גזיאנטפ
מחצית
דמירספור
0 : 0
קייסריספור
מחצית
בשיקטאש
1 : 0
סמסונספור
ישראל - ליגה ב' - צפון א'
נדחה
מכבי בני ג'דידה מכר
0 : 0
מכבי עירוני יפיע
ישראל - ליגה ג' - דרום
21:30
מ.ס באר שבע
0 : 0
הפועל רהט
ישראל - ליגה ג' - שומרון
הסתיים
מועדון כדורגל כבביר
1 : 9
הפועל איחוד בני ג'ת
ישראל - ליגה ג' - שרון
21:20
מכבי עירוני כפר יונה
0 : 0
בני ג'לג'וליה
ישראל - ליגה ג' - תל אביב
20:30
מ.כ. דיזנגוף תל אביב
0 : 0
בני יהוד
21:30
מ.כ. תל אביב טומי
0 : 0
בית"ר עזרא
21:00
שיכון ותיקים רמת גן
0 : 0
א.ס חולון מור
21:15
הפועל נוה גולן
0 : 0
בני הרצליה
21:30
מכבי גבעת שמואל
0 : 0
הפועל צפרירים חולון
ישראל - ליגה ג' - יזרעאל
הסתיים
בני דבוריה
2 : 2
מ.ס כפר כמא
הסתיים
מ.ס כדורגל משהד
2 : 0
הפועל צעירי נצרת
הסתיים
איחוד צעירי איכסל סמיר
7 : 0
בני אום אל פאחם
בוטל
הפועל ריינה
0 : 0
מכבי עירוני ברטעה
ישראל - ליגה ג' - מרכז
21:00
איחוד צעירי אבו גוש
0 : 0
מ.ס באר יעקב
21:15
בני רמלה
0 : 0
בית"ר גדרה
ישראל - ליגה ג' - גליל תחתון
הסתיים
מכבי איחוד בני אבטין
2 : 0
מועדון ספורט כפר יאסיף
הסתיים
בית"ר כפר כנא רדואן
1 : 1
מ.ס צעירי כפר מנדא
ארה"ב - MLS
23:45
פורטלנד טימברס
0 : 0
פ.צ לוס אנג'לס
יוון - ליגה יוונית - פלייאוף תחתון
הסתיים
פאנסרייקוס
2 : 2
אופי כרתים
הסתיים
וולוס
2 : 2
אטרומיטוס
23'
פאס ג'יאנינה
0 : 0
אסטרס טריפוליס
20:00
קיפיסיה
0 : 0
פנאיתוליקוס
ישראל - ליגת העל לנוער
הסתיים
הפועל תל אביב
0 : 2
הפועל כפר סבא
הסתיים
הפועל ניר רמת השרון
2 : 3
הפועל רעננה
הסתיים
מ.ס אשדוד
1 : 0
מכבי חיפה
הסתיים
הפועל ראשון לציון
0 : 1
מכבי פתח תקווה
הסתיים
הפועל קרית שמונה
0 : 0
הפועל חיפה
90'+
בני יהודה
0 : 0
הפועל חדרה
ספרד - ספרדית שנייה
הסתיים
ספורטינג גיחון
1 : 0
קרטחנה
20'
ויאדוליד
0 : 0
אלדנסה
22:00
לבאנטה
0 : 0
אמורבייטה
איטליה - סרייה ב'
הסתיים
צ'יטאדלה
0 : 0
אסקולי
הסתיים
קומו
2 : 1
בארי
הסתיים
סמפדוריה
0 : 1
סודטירול
הסתיים
פיזה
3 : 1
פראלפיסאלו
הסתיים
קרמונזה
1 : 2
טרנאנה
הסתיים
פארמה
2 : 0
ספציה
הסתיים
לצ'ו
1 : 0
רג'יאנה
הסתיים
קוסנזה
1 : 1
פאלרמו
אנגליה - אנגליה - ליגה ראשונה
הסתיים
צ'לטנהאם
1 : 3
בריסטול רוברס
הסתיים
קרלייל
0 : 1
בלקפול
הסתיים
קיימברידג' יו
1 : 1
צ'רלטון
הסתיים
בולטון
1 : 1
פורטסמות'
הסתיים
ברנסלי
2 : 2
רדינג
הסתיים
דרבי קאונטי
3 : 0
לייטון אוריינט
הסתיים
פליטווד
2 : 0
נורת'המפטון
הסתיים
לינקולן
1 : 2
וויגאן
הסתיים
אוקספורד
5 : 0
פטרבורו
הסתיים
פורט וייל
2 : 4
אקסטר
הסתיים
שרוסברי
0 : 2
וויקומב
הסתיים
סטיבנייג'
1 : 2
ברטון
אנגליה - אנגליה - ליגה שנייה
הסתיים
וולסול
1 : 3
נוטס קאונטי
הסתיים
סווינדון
3 : 2
ווימבלדון
הסתיים
סטוקפורט
2 : 0
מורקאמב
הסתיים
סאלפורד סיטי
1 : 2
ברדפורד
הסתיים
מילטון קיינס דונס
1 : 4
מנספילד
הסתיים
הארוגייט
2 : 2
סאטון יונייטד
הסתיים
ג'ילינגהאם
3 : 0
בארו
הסתיים
דונקסטר
4 : 0
אקרינגטון סטנלי
הסתיים
קרו אלכסנדרה
0 : 3
גרימסבי
הסתיים
קראולי
2 : 3
קולצ'סטר
הסתיים
ניופורט
1 : 2
טרנמיר
הסתיים
רקסהאם
6 : 0
פורסט גרין
אוסטרליה - ליגה אוסטרלית
הסתיים
ווסטרן יונייטד
0 : 2
סנטרל קוסט מארינרס
הסתיים
בריסביין רואר
0 : 2
ניוקאסל ג'טס
הסתיים
פ.צ סידני
2 : 1
ווסטרן סידני
ארמניה - ליגה ארמנית
הסתיים
אורארטו
2 : 1
בי. קיי. אם. איי ירבאן
אוסטריה - אוסטרית שנייה
21:00
ריד
0 : 0
ברגנץ
אורוגוואי - ליגה אורוגוואית - אפרטורה
21:00
פרוגרסו
0 : 0
בוסטון ריבר
23:30
סרו
0 : 0
אתלטיקו פניקס
איסלנד - ליגה איסלנדית
הסתיים
בריידבליק
4 : 0
וסטרי
90'+
קיי. איי. אקוריירי
2 : 3
אף. אייג'
אירלנד - אירית שנייה
21:30
לונגפורד
0 : 0
בריי וונדררס
אסטוניה - ליגה אסטונית
הסתיים
טאמקה טארטו
1 : 2
קורסארה
הסתיים
טראנס נרבה
2 : 2
טלינה קאלב
מחצית
לבאדיה טאלין
1 : 0
נומה יונייטד
אלבניה - ליגה אלבנית
הסתיים
טיראנה
1 : 0
קוקסי
מחצית
וילאזניה
1 : 0
לאצ'י
מחצית
סקנדרביו
0 : 0
טאוטה דורס
אזרבייג'אן - ליגה אזרית
הסתיים
גאבאלה
1 : 2
טוראן טובוז
90'+
נפטצ'י באקו
3 : 0
אראז פי. אף. קיי
אוקראינה - ליגה אוקראינית
הסתיים
אובולון-ברובאר
1 : 1
מינאי
הסתיים
אולכסנדריה
0 : 1
דינמו קייב
90'+
רוך לבוב
1 : 1
קריוובאס קריבי
אוסטרליה - אוסטרלית שנייה - קפיטאל
הסתיים
קנברה אולימפיק
7 : 2
יוגאלי סוקר קלאב
הסתיים
מונארו פאנת'רס
1 : 2
אוקונור נייטס
אוסטרליה - אוסטרלית שנייה, צפון, ניו סאות' וויילס
הסתיים
אדאמסטאון רוסבאד
1 : 3
קוקס היל יונייטד
הסתיים
ניו לאמבטון
0 : 1
אדג'וורת' איגלס
הסתיים
ולנטיין פיניקס
2 : 0
ווסטון וורקרס
הסתיים
מייטלנד
2 : 0
לייק מקוארי
אוסטרליה - אוסטרלית שנייה - קווינסלנד
הסתיים
בריסביין סיטי
2 : 3
וולבס אף. סי
הסתיים
גולד קואסט יונייטד
4 : 0
רדלנדס יונייטד
אוסטרליה - אוסטרלית שנייה, ויקטוריה
הסתיים
מורלאנד סיטי
1 : 4
מנינגהאם יונייטד בלוז
הסתיים
פורט מלבורן שארקס
3 : 0
דאנדנונג ת'אנדר
הסתיים
אלטונה מג'יק
1 : 0
סט. אלבנס סיינטס
הסתיים
יום סיטי
0 : 0
דאנדנונג סיטי
אוסטרליה - אוסטרלית שנייה, מערב
הסתיים
ווסטרן נייטס
1 : 1
ארמאדייל
הסתיים
אולימפיק קינגסוויי
6 : 3
פרת' גלורי ב'
הסתיים
פרת'
2 : 1
באלקאטה
הסתיים
בייסווטר סיטי
0 : 3
ג'ונדאלופ
הסתיים
אינגלווד יונייטד
0 : 5
פלוריט אתנה
הסתיים
סטירלינג מסדוניה
4 : 2
פרמנטל סיטי
אנגליה - אנגלית - ליגת הגז הבריטית - צפון
הסתיים
אשטון יונייטד
1 : 2
אילקסטון טאון
הסתיים
את'רטון קולריס
1 : 0
סטאפורד
הסתיים
באספורד יונייטד
1 : 3
מאקלספילד
הסתיים
אף סי יונייטד
3 : 0
באמבר ברידג'
הסתיים
גיינסבורו
4 : 1
הייד
בוטל
מארסק יונייטד
0 : 0
ברדפורד פארק
הסתיים
מאטלוק טאון
2 : 1
גוויסלי
הסתיים
מורפת' טאון
4 : 0
וורקסופ
הסתיים
וורינגטון רילנאדס
1 : 2
לאנקאסטר
הסתיים
וויטביי
1 : 2
רדקליף בורו
הסתיים
וורקינגטון
0 : 3
מארין
אנגליה - אנגלית דרומית מחוזית, איסטמיאן
הסתיים
אנפילד טאון
3 : 1
פוטרס בר טאון
הסתיים
צ'אטהם טאון
2 : 0
פולקסטון אינוויקטה
הסתיים
קארשלטון את'לטיק
3 : 3
בוגנור רג'יס טאון
הסתיים
קאנביי
0 : 2
דולוויץ' המלט
הסתיים
האשטאג יונייטד
2 : 3
קונקורד ריינג'רס
הסתיים
הייסטינגס
0 : 1
וויטהוק
הסתיים
הורשאם
2 : 0
קריי וונדררס
הסתיים
ליווס
2 : 1
קינגסטוניאן
הסתיים
מרגייט
0 : 1
הורנצ'ארץ'
הסתיים
ווינגייט ופינצ'לי
1 : 0
הארינגי בורו
הסתיים
בילריקיי
2 : 1
צ'סהאנט
איטליה - איטלקית שלישית, בית ג'
הסתיים
ברינדיזי
2 : 0
סורנטו
הסתיים
מונטרוסי
3 : 1
ג'יוגליאנו
22'
פוטנצה
0 : 0
פוג'יה
ארגנטינה - ארגנטינאית שלישית - דרום
22:00
חובנטוד אונידה אוניברסיטאריו
0 : 0
פרו דה גנרל פיקו
אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית
הסתיים
האליפקס
0 : 2
בארנט
הסתיים
אבספליט יונייטד
0 : 2
אלטרינצ'אם
הסתיים
ברומלי
3 : 0
סוליהול מורס
הסתיים
AFC פיילד
0 : 2
סאות'אנד
הסתיים
הארטלפול
1 : 1
דאג ורד
הסתיים
קידרמינסטר
0 : 1
איסטליי
הסתיים
מאידנהד יונייטד
2 : 1
גייטסהד
הסתיים
יורק
2 : 0
ווקינג
הסתיים
ווילדסטון
1 : 0
צ'סטרפילד
הסתיים
רוצ'דייל
1 : 1
דורקינג וונדררס
הסתיים
אוקספורד סיטי
0 : 0
אולדהאם
20'
אלדרשוט
0 : 2
בורהאם ווד
אנגליה - אנגלית מחוזית, צפון
הסתיים
באקסטון
2 : 0
בישוף סטורפוד
הסתיים
בראקלי טאון
3 : 1
צ'סטר
הסתיים
בוסטון יונייטד
0 : 0
סקארבורו אתלטיק
הסתיים
אלפרטון
2 : 1
ספנימור טאון
הסתיים
צ'ורלי
3 : 0
באנבורי יונייטד
הסתיים
קורזון
4 : 1
גלאוצ'סטר סיטי
הסתיים
דרלינגטון
3 : 1
פארסלי סלטיק
הסתיים
קינגס לין
0 : 1
פיטרבורו ספורטס
הסתיים
סקאנת'ורפ
5 : 1
בלית' ספרטנס
הסתיים
סאות'פורט
3 : 0
ראשהול אולימפיק
הסתיים
טאמוורת'
3 : 2
סאות' שילדס
הסתיים
וורינגטון טאון
1 : 2
הרפורד
אנגליה - אנגלית מחוזית, דרום
הסתיים
איסטבורן
3 : 0
צ'יפנהאם טאון
הסתיים
צ'למספורד
3 : 0
טונברידג' איינג'לס
הסתיים
בת' סיטי
1 : 0
טורקווי
הסתיים
פרנבורו
0 : 1
טאונטון טאון
הסתיים
המפטון אנד ריצ'מונד
1 : 0
דובר
הסתיים
הבאנט וו
1 : 2
בריינטרי טאון
הסתיים
המל המפסטד
2 : 3
סלו טאון
הסתיים
סט. אלבאנס
2 : 4
וורת'ינג
הסתיים
טרורו סיטי
3 : 1
מאידסטון
הסתיים
וולינג
0 : 0
ווימאות'
הסתיים
ווסטון סופר מארה
1 : 2
אבלי
הסתיים
יאוביל
3 : 1
דרטפורד
אוגנדה - ליגה אוגנדית
בוטל
ארואה היל
0 : 0
ברייט סטארס
איטליה - איטלקית שלישית, בית א'
הסתיים
אלבינולפה
0 : 0
רנאטה
21'
טרנטו
0 : 0
פרו ורצ'לי
21'
אלסנדריה
1 : 1
אורורה פרו פטריה
20'
פרו ססטו
1 : 0
לומזנה
20'
נובארה
0 : 0
לניאנו סאלוס
21:45
וירטוס ורונה
0 : 0
פרגולטסה
21:45
קאלציו פאדובה
0 : 0
אטאלנטה עד 23
ארה"ב - יונייטד סוקר ליג
הסתיים
וואן נוקסוויל
0 : 1
אוניון אומהה
הסתיים
שארלוט אינדפנדנס
1 : 0
גרינוויל טריומף
אוסטריה - ליגה אוסטרית, פלייאוף ירידה
הסתיים
אוסטריה לוסטנאו
0 : 1
אלטאך
90'+
וולפסברגר
0 : 1
אוסטריה וינה
הסתיים
סווארובסקי טירול
2 : 1
בי. וו לינץ
ארגנטינה - ארגנטינאית רביעית - אפרטורה
21:30
ארחנטינו דה מרלו
0 : 0
דפורטיבו ארמניו
21:30
ויה סן קרלוס
0 : 0
סי. איי פניקס
21:30
פלאנדריה
0 : 0
מידלנד
21:30
דוק סוד
0 : 0
לוס אנדס
21:30
אורקיזה
0 : 0
דפורטיבו לה פרר
21:30
אקאסוסו
0 : 0
סקאצ'יספאס
21:30
דפורטיבו ליניירס
0 : 0
קומוניקאסיונס
21:30
אקסווניאנטס
0 : 0
וייה דאלמינה
אקוודור - אקוודור - אפרטורה
הסתיים
דפורטיבו קואנקה
3 : 3
אאוקאס
21:00
מושוק רונה
0 : 0
טקניקו אוניברסיטריו
23:30
דפורטיבו מקארה
0 : 0
אורנסה
ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית
הסתיים
אסטודיאנטס לה פלטה
1 : 0
בוקה ג'וניורס
23:00
טיגרה
0 : 0
אוניון
ארגנטינה - ארגנטינאית שנייה
23:00
צ'אקו פור אבר
0 : 0
אתלטיקו רפאלה
הסתיים
נואבה שיקאגו
0 : 1
אסטודיאנטס דה ריו קווארטו
21:00
בראון דה אדרוגה
0 : 0
אטלנטה
21:05
טמפרליי
0 : 0
אלמירנטה בראון
21:30
אלמאגרו
0 : 0
דפנסורס יונידוס
22:00
חימנסיה מנדוזה
0 : 0
אלדוסיבי
23:05
אגרופקואריו
0 : 0
אתלטיקו אסטודיאנטס
אוקראינה - אוקראינית שנייה, בית עליון
הסתיים
אינהולץ פטרוב
1 : 0
אפיטסנטר דונאיבטסי
הסתיים
ויקטוריה מיקולאיבקה
0 : 1
פריקרפאטיה
אוקראינה - אוקראינית שנייה, בית תחתון
הסתיים
פודיליה חמלניצקי
3 : 1
מטאלורג זאפוריצה
הסתיים
ניבה
0 : 0
צ'רניגוב
הסתיים
בוקובניה צ'רניבטסי
1 : 1
הירניק-ספורט הורישני פלבני
אנגליה - פרמייר ליג 2
הסתיים
ניוקאסל אקדמי
1 : 3
פולהאם אקדמי
84'
ברייטון אקדמי
0 : 3
רדינג אקדמי
אורוגוואי - אורוגוואית שנייה, בית א'
22:00
סוד אמריקה
0 : 0
אוריינטל
23:00
לה לוז
0 : 0
חובנטוד דה לאס פידראס
אורוגוואי - אורוגוואית שנייה, בית ב'
18:30
קולון
0 : 0
אתנס
הסתיים
רנטיסטאס
1 : 0
סריטו
בלארוס - ליגה בלארוסית
הסתיים
דנייפר מוגילב
0 : 2
נמאן גרודנו
הסתיים
גומל
0 : 1
דינמו מינסק
90'+
איסלוך
0 : 2
ארסנל דז'רזינסק
20:00
טורפדו ז'ודינו
0 : 0
באטה בוריסוב
בוסניה הרצגובינה - ליגה בוסנית
הסתיים
זבייזדה 09
1 : 2
גוסק גבלה
הסתיים
זרינסקי מוסטאר
1 : 0
ולז מוסטאר
ברזיל - ברזיל - פראיבאנו, בית הפלייאוף
22:30
בוטאפוגו פראיבה
0 : 0
סוזה
בלארוס - בלארוסית שנייה
הסתיים
וולנה פינסק
3 : 0
אורשה
הסתיים
אנרג'טיק בי.ג'י.יו מינסק
0 : 1
בומפרום גומל
הסתיים
אוסטרובץ
1 : 0
שחטיור סוליגורסק מילואים
הסתיים
ניבה
0 : 1
לידה
בולגריה - בולגרית שנייה
הסתיים
מאריצה
0 : 2
ספטמברי סופיה
הסתיים
מארק דופניטסה
1 : 1
דונאב רוסה
הסתיים
בלאסיטסה פטריץ'
2 : 0
סטרומסקה סלאבה ראדומיר
הסתיים
בדין וידין
2 : 3
מונטנה
הסתיים
צ'רנומורץ בורגס
2 : 0
צ'רנומורץ באלצ'יק
הסתיים
יאנטרה
1 : 2
ליטקס לובץ'
הסתיים
ספורטיסט סווגה
1 : 0
לודוגורץ רזגראד ב'
בולגריה - ליגה בולגרית
הסתיים
סלביה סופיה
3 : 1
היבאר
20:15
צ'רנו מורה ורנה
0 : 0
לבסקי סופיה
ברזיל - ברזיל - פאוליסטה שנייה - פלייאוף
21:10
ולו קלובה
0 : 0
נורואסטה
בלגיה - בלגית שנייה
הסתיים
ליירסה קמפנזונן
1 : 1
אנדרלכט עד 23
21:00
דנדר
0 : 0
זולטה וורחם
21:00
דינז
0 : 0
לומל
ברזיל - ברזיל - סרג'יפאנו, פלייאוף
22:00
קונפיאנסה
0 : 0
סרגיפה
גרמניה - בונדסליגה 2
הסתיים
וייסבאדן
0 : 2
פורטונה דיסלדורף
הסתיים
הולסטיין קיל
4 : 0
אוסנאברוק
הסתיים
פאדרבורן
1 : 1
קרלסרוהה
21:30
שאלקה 04
0 : 0
נירנברג
גרמניה - גרמנית שלישית
הסתיים
אונטרהאכינג
4 : 1
לובק
הסתיים
ורל
3 : 1
אוהה
הסתיים
אולם
2 : 0
פרויבן מונסטר
הסתיים
ויקטוריה קלן 1904
4 : 2
האלסשר
הסתיים
דורטמונד ב'
1 : 1
אינגולשטאדט
הסתיים
סארבריקן
4 : 1
סנדהאוזן
גואטמלה - גוואטמלה, קלאוסרה
23:00
סי אס די מוניסיפל
0 : 0
שינאבהול
גרמניה - גרמניה - ליגה אזורית צפון
הסתיים
הולשטיין קיל 2
1 : 1
ידלו
הסתיים
ספל-ונהאוס
3 : 3
אולדנבורג
הסתיים
מפן
4 : 1
טי אס וי האבלס
גרמניה - גרמנית מחוזית - מערב
הסתיים
אאכן
3 : 0
ר.וו אהלן
הסתיים
פורטונה קלן
0 : 1
בוכהולט
הסתיים
וופרטאל
3 : 0
גוטרסלו
הסתיים
אוברהאוזן
0 : 0
בורוסיה מנשנגלאדבאך ב'
הסתיים
ליפסטאדט
1 : 5
שאלקה 04 ב'
הסתיים
ווידנברוק
3 : 1
קלן ב'
הסתיים
פורטונה דיסלדורף ב'
0 : 0
דורן
גרמניה - גרמנית מחוזית - דרום מערב
הסתיים
סטיינבאך
0 : 2
פ.ס.וו פרנקפורט
הסתיים
הנסן קייזל
1 : 0
אף. סי. איי וולדורף
הסתיים
קובלנץ
0 : 1
פרייברג
הסתיים
באלינגן
0 : 5
הופנהיים ב'
הסתיים
איינטרכט פרנקפורט ב'
5 : 0
להנרץ
הסתיים
אהלן
2 : 3
שוט מיינץ
גרמניה - גרמנית אזורית, צפון מזרח
הסתיים
חמניצר
1 : 3
אלטגליניקה
הסתיים
ויקטוריה ברלין
3 : 1
דינמו ברלינר
הסתיים
ארפורט
0 : 1
לוקומוטיב לייפציג
גרמניה - גרמנית מחוזית, באיירן
הסתיים
וילזינג
3 : 1
טי.אס.וי בוכבאך
הסתיים
שאלדינג-היינינג
1 : 2
גרויתר פירת' ב'
הסתיים
נירנברג ב'
2 : 1
בורגהאוסן
הסתיים
וורצבורגר קיקרס
4 : 0
טורקגוצ'ו מינכן
הסתיים
שוויינפורט
0 : 2
אילרטיסן
הסתיים
אוגסבורג ב'
3 : 0
אנסבאך
גאורגיה - גאורגית שנייה
הסתיים
ארגבי דושטי
3 : 3
קולקטי חובי
הסתיים
ויט גאורגיה
1 : 2
דינמו טביליסי ב'
הסתיים
גארג'י 1960
3 : 4
סיוני בולניסי
18:00
ספאארי
0 : 0
שטורמי
18:00
לוקומוטיב טביליסי
0 : 0
רוסטבי
גיברלטר - ליגה גיברלטרית
הסתיים
אירופה אף. סי
1 : 2
ליונס גיברלטר
20:30
קולג' 1975
0 : 0
לינקולן רד אימפס
דרום קוריאה - ליגה דרום קוריאנית
הסתיים
ג'אונבוק מוטורס
2 : 1
פ.צ. גוואנגג'ו
הסתיים
פ.צ. סיאול
2 : 4
פואנג סטילרס
הסתיים
אולסאן יונדאי
4 : 0
גאנגוון
הסתיים
ג'ג'ו יונייטד
0 : 2
גימצ'און סאנגמו
דרום אפריקה - גביע דרום אפריקאי
הסתיים
סטלנבוש
4 : 0
סופרספורט יונייטד
19:00
אמאזולו
0 : 0
אורלנדו פייראטס
דנמרק - דנית שלישית, פלייאוף עלייה
הסתיים
מידלפארט
0 : 2
ארהוס פרמד
דנמרק - דנית שלישית, פלייאוף תחתון
הסתיים
אף. איי 2000
3 : 2
סקיבה
הסתיים
ברבראנד
0 : 1
הלרופ איי. קיי
דרום קוריאה - דרום קוריאנית שנייה
הסתיים
גיונגנאם
1 : 1
צ'ונגבוק צ'אונגג'ו
הסתיים
בוסאן איי-פארק
3 : 4
אניאנג
הסתיים
בוצ'און
1 : 1
סאונגנאם
דנמרק - דנית שנייה, פלייאוף עלייה, בית 1
הסתיים
קולדינג
0 : 0
וונדסיסל
דנמרק - דנית שנייה, פלייאוף תחתון, בית 1
23'
הלסינגור
2 : 0
הילרוד
דנמרק - דנית רביעית, בית עליון
הסתיים
נאסבי
1 : 4
פרם
דנמרק - דנית רביעית, בית תחתון
הסתיים
ואנלוס
3 : 1
אורה
הסתיים
וייגארד
1 : 0
סילקבורג קפום
הונגריה - ליגה הונגרית
הסתיים
קיסווארדה
4 : 1
אויפשט
90'+
דברצני
1 : 0
קצ'קמטי
20:30
פאקשי
0 : 0
פהרוואר
הונג קונג - ליגת העל - הונג קונג
הסתיים
איסטרן
5 : 0
ריסורסס קפיטאל
הסתיים
סאות'רן דיסטריקט
1 : 0
הונג קונג ריינג'רס
הודו - הודית שנייה
הסתיים
ריאל קשמיר
1 : 4
נאמדהארי
הסתיים
סרינידי דקאן
3 : 2
שילונג לאג'ונג
הסתיים
מוחמדאן
1 : 3
דלהי
הודו - ליגה הודית
הסתיים
נורת'איסט יונייטד
3 : 0
אודישה
ונצואלה - ונצואלה - אפרטורה
הסתיים
מונגאס
1 : 0
פ.צ זאמורה
23:00
פורטוגזה
0 : 0
אסטודיאנטס מרידה
ויילס - ליגה וולשית, בית עליון
הסתיים
ניוטאון
5 : 0
קאירנארפון
הסתיים
קרדיף מט יוניברסיטי
0 : 5
דה ניו סיינטס
ויילס - ליגה וולשית, בית תחתון
הסתיים
האברפורדווסט
3 : 1
קולווין ביי
הסתיים
בארי טאון
2 : 1
אבריסטויט
הסתיים
פונטיפריד טאון
0 : 3
פניבונט
ויילס - וולשית שנייה - צפון
הסתיים
לאנידלוס טאון
0 : 3
פלינט טאון יונייטד
21:45
גילספילד
0 : 0
הוליוול טאון
הסתיים
באקלי טאון
2 : 2
גרספורד אתלטיק
הסתיים
לאנדודנו
2 : 3
קיירסוס
הסתיים
מולד אלכסנדרה
0 : 3
רות'ין טאון
ויילס - וולשית שנייה - דרום
הסתיים
גויטר יונייטד
2 : 2
לאנטוויט מייג'ור
הסתיים
קאיראו איליי
3 : 1
פונטארדאו
הסתיים
קוומבראן סלטיק
6 : 0
אברגאווני טאון
הסתיים
אברטילרי בלובירדס
0 : 7
אמנפורד
19:15
לאנלי
0 : 0
בריטון פרי
טורקיה - טורקית שנייה
הסתיים
קצ'יורנגוצ'ו
2 : 1
גנצ'לרבירליג'י
הסתיים
בולוספור
1 : 0
אומרנייספור
מחצית
אלטאי
1 : 2
צ'ורום בלדייספור
טנזניה - ליגה טנזנית
הסתיים
גייטה גולד
2 : 2
מ'טיבווה שוגר
הסתיים
קיטאיוסקה
1 : 1
ג'יי. קיי. טי טנזניה
הסתיים
איהפו
1 : 1
סימבה
19:00
קאגרה שוגר
0 : 0
דודומה
אוסטרליה - ליגת העל טזמניה
הסתיים
סאות' הובארט
1 : 1
גלנורצ'י נייטס
הסתיים
קלארנס יונייטד
6 : 1
לאונקסטון יונייטד
הסתיים
ריברסייד אולימפיק
1 : 5
דבונפורט סיטי
הסתיים
קינגבורו ליונס
2 : 1
לאונצ'סטון סיטי
טוניסיה - ליגה טוניסאית, בית תחתון
הסתיים
טאטאוין
1 : 0
ביזרטין
הסתיים
אטויל מטלאווי
1 : 0
סלימנה ספורטס
הסתיים
אבניר דה לה מרסה
2 : 1
בן גוארדן
טוניסיה - ליגה טוניסאית, בית עליון
20'
ספקסיאן
0 : 0
אטויל דו סאהל
21'
קלאב אפריקן
0 : 0
סטאד טוניסיאן
יפן - ליגה יפנית
הסתיים
אביספה פוקואוקה
1 : 1
סאנפרס הירושימה
הסתיים
יוקוהמה מרינוס
2 : 2
שונן בלמארה
הסתיים
ניגטה אלבירקס
1 : 1
הוקיאדו קונסדולה סאפורו
הסתיים
ג'ובילו איוואטה
0 : 1
נאגויה גרמפוס
הסתיים
קשימה אנטלרס
1 : 0
קיוטו סנגה
הסתיים
מצ'ידה זלביה
1 : 2
ויסל קובה
הסתיים
צרזו אוסאקה
1 : 0
קאווסאקי פרונטלה
הסתיים
טוקיו ורדי
2 : 2
טוקיו
יפן - יפנית שנייה
הסתיים
וגאלטה סנדאיי
2 : 0
מונטדיו יאמאגטה
הסתיים
מיטו הוליהוק
2 : 2
טושיגי
הסתיים
וי-וארן נגאסאקי
6 : 1
טוקושימה וורטיס
הסתיים
ג'ף יונייטד צ'יבה
1 : 1
אויטה טריניטה
הסתיים
איוואקי
2 : 3
שימיצו אס-פולס
הסתיים
אהימה
2 : 2
קאגושימה יונייטד
לטביה - ליגה לטבית
הסתיים
גרובינה
3 : 0
מטא לו
90'+
ילגאבה
0 : 0
אודה
ליטא - ליגה ליטאית
הסתיים
טראנסאינבסט
0 : 1
באנגה גארגזדאי
הסתיים
סודובה
0 : 1
הגלמן ליטאוון
מלטה - ליגה מלטזית
הסתיים
פלוריאנה
4 : 0
מוסטה
הסתיים
גזירה יונייטד
0 : 1
המרון ספרטנס
מקסיקו - ליגה מקסיקנית - קלאוסרה
הסתיים
קרטארו גאיוס בלאנקוס
0 : 2
מזאטלן
הסתיים
פואבלה
0 : 1
קרוז אזול
הסתיים
נסאקסה
2 : 0
סנטוס לגונה
מונטנגרו - ליגה מונטנגרית
88'
ידינטסבו
1 : 0
יזרו
מחצית
בודוצ'נוסט
1 : 1
רודאר
מחצית
פטרובאץ
1 : 0
דצ'יץ' טוזי
20:00
מורנר
0 : 0
מלאדוסט דוניה גוריצה
מרוקו - ליגה מרוקאית
21:00
וידאד קזבלנקה
0 : 0
FAR רבאט
21:00
FUS רבאט
0 : 0
אוניון טוארגה ספורט
23:00
חסאניה אגאדיר
0 : 0
מולודיה אוג'דה
מחצית
מאס פס
0 : 0
יוסופיה ברשיד
מקסיקו - מקסיקו - ליגה פרמייר, סרייה א' אפרטורה, בית 1
20:00
לאונס נגרוס ב'
0 : 0
אלאקראנס דה דוראנגו
הסתיים
אסטודיאנטס טקוס
6 : 0
קאלור דה סן פדרו
בוטל
צ'יוואווה
0 : 0
אורגולו ריינוסה
מקסיקו - מקסיקו, ליגה פרמייר - סרייה א' אפרטורה, בית 2
בוטל
סן חואן דה אראגון
0 : 0
יאלמקאן
מקסיקו - מקסיקו, ליגה פרמייר - סרייה ב' אפרטורה
21:00
אביספונס דה צ'ילפאנסינגו
0 : 0
ויקינגוס
הסתיים
פוזה ריקה
3 : 1
קאניונרוס מרינה
21:00
פאצ'וקה ב'
0 : 0
איינסה
מולדובה - ליגה מולדבית, בית עליון
הסתיים
בויוקאני
1 : 4
מילסמי
הסתיים
שריף טיראספול
2 : 0
זריה בלטי
נורבגיה - נורבגית רביעית, בית א'
הסתיים
סטורד סאנהורדלנד
1 : 1
אסאנה ב'
הסתיים
פאנה
1 : 2
סאנדביקן
הסתיים
אוס
5 : 0
דיירב 1919
הסתיים
האוגסונד 2
1 : 0
פרויה
הסתיים
פלורו
0 : 1
ביארג
הסתיים
ארדאל
2 : 3
לודפיורד
נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ג'
הסתיים
סטארט ב'
1 : 1
מנדאלסקאם
הסתיים
וידאר
3 : 2
ויגור
הסתיים
וינדביארט
3 : 2
מאדלה
הסתיים
ברוד
2 : 1
פראם לארביק
נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ב'
הסתיים
פריג
1 : 3
גאמלה אוסלו
הסתיים
נורדסטראנד
2 : 2
אסקר
הסתיים
קפום ב'
5 : 1
אופסאל
נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ד'
הסתיים
אורקלה
2 : 3
סטרומסגודסט ב'
הסתיים
מוסיואן
1 : 5
נארדו
הסתיים
סורנדאל
2 : 3
מלהוס
הסתיים
ורדאל
0 : 1
טריג לייד
נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ה'
הסתיים
לורנסקוג
5 : 1
הוד ב'
הסתיים
כריסטיאנסונד בי. קיי ב'
3 : 3
רדי
נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ו'
בוטל
סקיירבוי
0 : 0
ברומונדאל
19:00
סקיירבוי
0 : 0
פ.ק פילינגסדאלן
נורבגיה - ליגה נורבגית
מחצית
פרדריקסטאד
0 : 1
סארפסבורג
סין - ליגה סינית
הסתיים
הנאן סונגשאן לונגמן
1 : 1
נאנטונג ז'יון
הסתיים
שנגחאי שינואה
1 : 1
בייג'ינג גואן
סקוטלנד - צ'מפיונשיפ - סקוטלנד
הסתיים
ריית' רוברס
0 : 0
פרטיק ת'יסל
הסתיים
קווינס פארק
0 : 1
אינברנס
הסתיים
איירדרייוניאנס
2 : 1
דנפרמלין
הסתיים
אייר
5 : 0
ארברואת'
סקוטלנד - סקוטית שלישית
הסתיים
קלטי הארטס
1 : 0
סטירלינג איי
הסתיים
קווין אוף דה סאות'
2 : 0
אדינבורו סיטי
הסתיים
אנן אתלטיק
4 : 2
קוב ריינג'רס
הסתיים
אלואה
0 : 0
מונטרוז
22'
המילטון
0 : 0
פלקירק
סלובניה - ליגה סלובנית
הסתיים
רוגאסקה
1 : 2
צליה פובליקום
סרביה - סרבית שנייה
הסתיים
מאצ'בה סאבאץ'
1 : 1
או.אף.קיי בלגרד
הסתיים
סלובודה אוזיצ'ה
1 : 1
גראפיצאר
הסתיים
ידינסטבו יו. בי
2 : 0
דובוצ'יצה
הסתיים
סמדרבו
1 : 1
רדניצקי סרמסקה מיטרוביצה
סלובניה - סלובנית שנייה
הסתיים
ביסטריצה
1 : 1
פרימוריה
18:00
איליריה לובליאנה
0 : 0
פוזינאר
18:15
גוריצה
0 : 0
טריגלב
סין - סינית שנייה
הסתיים
יאנביאן לונגדינג
1 : 0
שיג'יאז'ואנג גונגפו
הסתיים
דליאן ז'ישינג
3 : 2
שניאנג אורבן
הסתיים
נאנג'ינג סיטי
0 : 0
פושאן נאנשי
הסתיים
יונאן יוקון
2 : 0
וושי ווגו
סלובקיה - סלובקית שנייה
הסתיים
ליפטובסקי מיקולאש
1 : 2
פובאז'קה ביסטריצה
הסתיים
פוצ'וב
2 : 0
ספיסקה נובה וס
הסתיים
סלאבוי טרביסוב
1 : 1
הומנה
סלובקיה - ליגה סלובקית, בית עליון
הסתיים
סלובן ברטיסלאבה
0 : 0
דונאיסקה
סלובקיה - ליגה סלובקית, בית תחתון
מחצית
בנסקה ביסטריצה
0 : 0
זמפלין מיכאלובצה
מחצית
קושיצה
0 : 1
סקאליצה
מחצית
טרנצין
2 : 0
זלאטה מורבצה
ספרד - ספרדית שלישית, בית 1
הסתיים
קורניה
1 : 2
ארנטיירו
מחצית
פואנלבראדה
0 : 0
ראיו מחאדהונדה
מחצית
ליאונסה
1 : 1
ריאל סוסיאדד ב'
21:00
ססטאו ריבר
0 : 0
ריאל אוניון
21:00
טרואל
0 : 0
דפורטיבו לה קורוניה
ספרד - ספרדית שלישית, בית 2
הסתיים
מרידה
3 : 1
אלג'סיראס
הסתיים
קורדובה
0 : 1
אלקויאנו
הסתיים
סן פרננדו
1 : 1
אינטרסיטי
פינלנד - ליגה פינית
הסתיים
אילבס
4 : 6
גניסטאן
הסתיים
מארייהמן
2 : 2
קופס
פורטוגל - פורטוגלית שנייה
הסתיים
אוס בלנשש
1 : 0
אקדמיקה ויסאו
הסתיים
לייריה
3 : 1
וילאוורדנסה
הסתיים
בנפיקה ב'
0 : 1
וילאפראנקואנסה
הסתיים
טונדלה
0 : 1
פאנפייל
פולין - ליגה פולנית
הסתיים
סטאל מיאלץ
0 : 0
וידזב לודז'
63'
פושצ'ה נייפולומיצה
2 : 0
לך פוזנן
21:00
ראקוב
0 : 0
לגיה ורשה
פולין - פולנית שנייה
הסתיים
ג'יי. קיי. אס קטוביצה
1 : 3
אודרה אופולה
63'
ויסלה פלוק
1 : 0
ויסלה קראקוב
21:00
חרוברי גלוגוב
0 : 0
מידז' לגניצה
פרגוואי - ליגה פראגווית - אפרטורה
הסתיים
גווארני
1 : 0
סול דה אמריקה
הסתיים
ספורטיבו טרינידנסה
1 : 2
2 במאי
פינלנד - פינית שנייה
הסתיים
ק.פ.וי קוקולה
2 : 1
רובנאיימי
הסתיים
אי. פי. אס
0 : 1
או.אל.אס. אולו
הסתיים
פי. קיי קסקי אוסימה
0 : 3
יבסקילה
הסתיים
ויפק
0 : 4
קופס אקטמיה
מחצית
קלובי 04
0 : 0
ג'אז
פרגוואי - פראגוואי - ליגה שנייה
הסתיים
אנקארנסיון
0 : 0
3 בפברואר
הסתיים
גוואירנה
0 : 0
סן לורנצו
הסתיים
דפורטיבו קארפגואה
1 : 0
פרננדו דה לה מורה
הסתיים
קלוב מרטין לאדסמה
2 : 0
אתלטיקו קוליגיאלס
פולין - פולנית שלישית
הסתיים
סטאל סטאלובה וולה
0 : 0
אלבאלג
90'+
קיי.קיי.אס קאליש
1 : 2
סנדייצ'ה נובי סאש
20:00
חוינישאנקה חויניצ'ה
0 : 0
חוטניק נובה חוטה
פיליפינים - ליגה פיליפינית
הסתיים
טאגוויג
8 : 0
איר פורס
הסתיים
סטאיון לגונה
5 : 0
לויולה מראלסו ספארקס
הסתיים
דון בוסקו גארלי
0 : 12
קאיה
פרו - ליגה פרואנית - אפרטורה
22:30
אליאנזה אתלטיקו
0 : 0
אוניון קומרסיו
פורטוגל - פורטוגלית שלישית, בית תחתון ב'
הסתיים
דזמברו
1 : 0
פרו פיניירו
הסתיים
אמורה
1 : 1
קאלדאס
19:00
ספורטינג ב'
0 : 0
אוליב
פינלנד - פינית שנייה
הסתיים
סלפה
0 : 3
יוהנסו
הסתיים
קיי. טי. פי אקטמיה
4 : 0
מיקלין פלוליאט
הסתיים
טי.פי.אס טורקו
0 : 2
יארו
הסתיים
פי.קיי 35 ונטאה
3 : 0
קפילן פלו
הסתיים
סיינאיוהן ב'
2 : 1
ג'אפס
פרו - פרואנית שנייה, בית א'
נדחה
חואן אוריץ'
0 : 0
חואן פאבלו ב'
נדחה
קרלוס סטיין
0 : 0
מולינוס אל פיראטה
נדחה
איי. די. איי ז'אן
0 : 0
אוניון הואראל
נדחה
אליאנזה אוניברסידד דה הואנוקו
0 : 0
דפורטיבו יאקואבמבה
פרו - פרואנית שנייה, בית ב'
נדחה
סנטוס
0 : 0
אוניברסידד סזאר ואייחו מוקגואה
נדחה
בינסיונאל
0 : 0
איאקוצ'ו אינטי גאס
נדחה
דפורטיבו סן מרטין
0 : 0
אקדמיה קנטולאו
נדחה
דפורטיבו מוניסיפל
0 : 0
דפורטיבו קופסול
צרפת - צרפתית שנייה
הסתיים
אתלטיק אז'קסיו
2 : 0
סט. אטיין
בוטל
לאבאל
0 : 0
סושו
20:00
בורדו
0 : 0
באסטיה
20:00
קונקרנו
0 : 0
אמיין
20:00
קון
0 : 0
רודה אביירון
20:00
ולנסיין
0 : 0
פו
20:00
קובילי רואן
0 : 0
אוקזר
20:00
דאנקירק
0 : 0
גנגאן
20:00
טרואה
0 : 0
פריס
20:00
לאבאל
0 : 0
אנסיי
צ'כיה - ליגה צ'כית
הסתיים
מלאדה בולסלאב
1 : 2
טפליצה
הסתיים
בודיוביצה
3 : 2
סלובן ליברץ
הסתיים
בוהמיינס 1905
1 : 3
ספרטה פראג
מחצית
הראדץ קראלובה
0 : 0
סלובאצקו
צפון מקדוניה - ליגה צפון מקדונית
הסתיים
שקופי
3 : 1
מקדוניה גיורצה פטרוב
הסתיים
ריניה גוסטיבר
2 : 1
טיקבס קבאדרצ'י
הסתיים
אקדמי פאנדב
1 : 0
ווסקה ספורט
צ'כיה - צ'כית שנייה
הסתיים
ויסקוב
1 : 0
מ.פ.ק חרודים
הסתיים
אס. קיי פרוסטז'וב
2 : 1
טבורסקו
הסתיים
אס. קיי ליסן
0 : 0
דוקלה פראג
צפון אירלנד - ליגה צפון אירית, פלייאוף עליון
הסתיים
קולריין
2 : 1
גלנטורן
17'
לארנה
2 : 0
קליפטונוויל
צפון אירלנד - ליגה צפון אירית, פלייאוף ירידה
הסתיים
קאריק ריינג'רס
2 : 1
באלינמה יונייטד
הסתיים
לאוגול
3 : 1
גלנבון
הסתיים
ניורי סיטי
0 : 2
דונגאנון סוויפטס
צ'ילה - צ'יליאנית שנייה
19:00
סנטיאגו מורנינג
0 : 0
אפורטס אנטופאגאסטה
צפון אירלנד - צפון אירית שנייה, בית עליון
הסתיים
פורטדאון
3 : 1
הארלנד אנד וולף וולדרס
הסתיים
אינסטיטיוט
0 : 2
אנג יונייטד
הסתיים
דונדלה
1 : 3
באנגור
צפון אירלנד - צפון אירית שנייה, בית תחתון
הסתיים
באליקלייר קומראדס
4 : 0
נוקברדה
הסתיים
בלינמלארד יונייטד
2 : 0
דרגוויו
הסתיים
ארדס
1 : 1
ניואינגטון
קוסטה ריקה - קוסטה ריקה - קלאוסרה
הסתיים
מוניסיפל ליבריה
1 : 0
גואנאקסטקה
קרואטיה - ליגה קרואטית
הסתיים
ואראזדין
0 : 2
לוקומוטיבה זאגרב
20:00
גוריצה
0 : 0
דינמו זאגרב
קולומביה - קולומביה - אפרטורה
הסתיים
טולימה
2 : 1
ריונגרו אגילאס
הסתיים
דפורטיבו קאלי
1 : 1
אמריקה דה קאלי
22:00
פורטאלזה
0 : 0
אונסה קלדאס
קניה - ליגה קנייתית
הסתיים
קאקמגה בויס
1 : 1
קריובאנגי שארקס
הסתיים
ניירובי סיטי סטארס
3 : 0
מוראנג'ה סיל
הסתיים
נ'זויה שוגר
1 : 3
גור מאהיה
הסתיים
סופאפאקה
1 : 1
יולינזי סטארס
הסתיים
בנדארי
1 : 1
בידקו
הסתיים
קניה קומרשיאל בנק
0 : 1
פוליס
קרואטיה - קרואטית שנייה
הסתיים
אוריינט 1919
0 : 1
זרינסקי יורייבאץ
הסתיים
דוגופולייה
1 : 3
ראדניק ססווטה
קוסובו - ליגת העל - קוסובו
הסתיים
דריטה
4 : 2
ליריה
הסתיים
פרוניקלי
0 : 2
בלקאני
הסתיים
פרישטינה
1 : 3
גיילאני
קפריסין - ליגה קפריסאית, פלייאוף ירידה
הסתיים
ניאה סאלאמיס
0 : 2
אפולון לימסול
90'+
קרמיוטיסה פאנו פולמידיון
2 : 1
דוקסה
45'+
אתניקוס אקנאס
2 : 1
זאקאקיו
קולומביה - קולומביאנית שנייה, אפרטורה
23:30
בוקה ג'וניורס דה קאלי
0 : 0
טייגרס
קמרון - ליגה קמרונית, בית עליון
נדחה
סטאדה רנארד
0 : 0
ויקטוריה יונייטד
נדחה
קולומבה
0 : 0
יאנג ספורטס אקדמי
קמרון - ליגה קמרונית, בית תחתון
נדחה
באמבוטוס
0 : 0
אייגל רויאל
נדחה
פאובה אזור
0 : 0
אוניון ספורטיב
נדחה
אפג'ס
0 : 0
באמנדה
קנדה - ליגה קנדית
20:00
אתלטיקו אוטווה
0 : 0
יורק יונייטד
23:00
פורג'
0 : 0
קבאלרי
קזחסטאן - גביע קזחי, שלבי הכרעה
הסתיים
קייסאר קייזיילורדה
0 : 3
טובול קוסטאני
הסתיים
אטיראו
6 : 0
SD פמילי
הסתיים
ז'ניס
0 : 1
לוקומוטיב אסטנה
הסתיים
קיירט אלמאטי
3 : 0
טוראן
רוסיה - ליגה רוסית
הסתיים
סוצ'י
1 : 0
ספרטק מוסקבה
הסתיים
אחמט גרוזני
1 : 7
באלטיקה
הסתיים
קרסנודאר
1 : 2
זניט סט. פטרסבורג
21'
לוקומוטיב מוסקבה
0 : 0
צסק"א מוסקבה
רוסיה - רוסית שנייה
הסתיים
יניסיי קראסנויארסק
4 : 1
אלניה די ולאדיקווקאז
הסתיים
וולגר
1 : 2
טיומן
הסתיים
צ'רנומורץ נובורוסיסק
0 : 0
אקרון טוליאטי
הסתיים
חימקי
0 : 1
שיניק ירוסלבל
רומניה - רומניה - פלייאוף תחתון
הסתיים
וולונטארי
1 : 1
אוטלול גלאטי
21:30
אוניברסיטטה קלוז'
0 : 0
פטרולול פלוישטי
רומניה - רומנית שנייה, פלייאוף עלייה
הסתיים
אלכסנדריה
0 : 2
ארגס פיטסטי
הסתיים
סקולאר רסיטה
2 : 1
מטאלוגלובוס בוקרשט
הסתיים
אוניראה דג'
2 : 0
דומברוויטה
הסתיים
סטיאווה בוקרשט
4 : 1
פרוגרסול ספרטץ
הסתיים
ויטורול פאנדורי
1 : 0
צ'ינדיה טרגוביצה
הסתיים
קונקורדיה
3 : 2
סלאטינה
הסתיים
צ'סיקשרדה
2 : 1
קורבינול הונדוארה
רוסיה - רוסית ב', קבוצה ב', בית 3
הסתיים
זבזדה רייאזן
1 : 1
ספרטק טאמבוב
רוסיה - רוסית ב', קבוצה ב', בית 4
הסתיים
אוראל ב'
1 : 1
אוראלץ ניז'ני טאגיל
הסתיים
אמקאר פרם
1 : 0
וולנה ניז'ני נובגורוד
הסתיים
אורנבורג ב'
1 : 3
רובין קאזאן ב'
הסתיים
לאדה טוגליאטי
0 : 0
קריליה סובטוב סמארה ב'
הסתיים
נוסטה
4 : 0
דינמו בארנול
הסתיים
אקרון טוגליאטי ב'
0 : 2
דינמו קירוב
רוסיה - רוסית שלישית, אזור ב', בית 1
הסתיים
ספרטק נלצ'יק
1 : 1
סבאסטופול
הסתיים
אנגושט נזראן
0 : 0
אסטרחן
הסתיים
קאמנסק-שאחטינסקי
1 : 0
פורטה טגאנרוג
הסתיים
דרוזבה
1 : 2
קובאן חולדינג
הסתיים
לגיון דינמו מחצ'קלה
1 : 0
פודבה חאסאביורט
הסתיים
רובין יאלטה
1 : 0
דינמו מחצ'קאלה ב'
שבדיה - ליגה שבדית
הסתיים
מיאלבי
1 : 1
א.י.ק. סולנה
63'
ואסטרס קיי.אפ.
0 : 1
האלמשטד
שוויץ - ליגה שווייצרית
מחצית
לוזאן
1 : 0
פ.צ ציריך
מחצית
גראסהופרס
0 : 1
לוגאנו
21:30
סט. גאלן
0 : 0
איברדון
שוויץ - שווייצרית שנייה
מחצית
באדן
0 : 1
סיון
מחצית
ת'ון
0 : 0
בלינזונה
שבדיה - שבדית שנייה
הסתיים
וארברג
2 : 0
אוסטרסונדס
הסתיים
לנדסקרונה
2 : 1
אודוולד
שבדיה - שבדית מחוזית - צפון ג'
הסתיים
קונגהאלה
2 : 1
קומלה
הסתיים
סאפלה
1 : 2
ואינרסבורגס
הסתיים
גאוטיוד
0 : 2
הרסטאדס
הסתיים
ואנרסבורגס
1 : 0
מוטאלה
שבדיה - שבדית רביעית - צפון ב'
הסתיים
ויגביהולמס
1 : 1
ארלנדה
הסתיים
סקילייבו
3 : 2
גוטה
הסתיים
פראנקה
2 : 4
אנקופינג
הסתיים
דלקורד
1 : 3
יאירפאלה
שבדיה - שבדית רביעית, צפון
הסתיים
אלגארנה
1 : 3
קירונה
הסתיים
טיאפטיאה
1 : 3
סקלפטיאה
הסתיים
לולאה
2 : 1
יאטרהוגדלס
הסתיים
טגס
2 : 1
אוסטרסונד
17:00
אומאה אקדמי
0 : 0
פרוסו
20:00
גוטנה
0 : 0
לוקסטה
שבדיה - שבדית רביעית - צפון
הסתיים
הוגאבורג
1 : 2
סימריסהאמן
הסתיים
אוסטרלן
1 : 0
אף. בי. קיי בלקאן
הסתיים
איי. אף. קיי ברגה
0 : 0
האסלהולם
שבדיה - שבדית רביעית, דרום
17:00
הנינגה
0 : 0
סילביה
הסתיים
סמדבי
1 : 3
הודינגה
שבדיה - שבדית רביעית, מערב
הסתיים
היטארפס
0 : 4
וי. פרולונדה
הסתיים
יונסרדס
1 : 2
וארברגס גיף
הסתיים
לאנדווטר
2 : 2
הוסקוורנה
הסתיים
אסטריו
3 : 0
לינדום
הסתיים
להולמס
5 : 3
טורד
גרמניה - בונדסליגה נשים - נשים
הסתיים
פרייבורג
1 : 4
וולפסבורג
הסתיים
באייר לברקוזן
2 : 0
פרנקפורט
צרפת - ליגה צרפתית נשים - נשים
הסתיים
מונפלייה
1 : 2
ליל
הסתיים
גנגאן
3 : 3
פאריס סן ז'רמן נשים
הסתיים
דיז'ון
1 : 2
לה האבר
ארה"ב - NWSL, ליגת הכדורגל לנשים - נשים
הסתיים
יוסטון דאש
1 : 3
וושינגטון ספיריט
גולל מטה

לוח שידורים

שבת 01:30

אסטודיאנטס לה פלטה

בוקה ג'וניורס

ספורט 2
שבת 01:50

טמפה ביי רייס

סן פרנסיסקו ג'איינטס

5 סטארס
שבת 02:00

וושינגטון וויזארדס

שיקגו בולס

ספורט 5
שבת 02:00

פילדלפיה 76

אורלנדו מג'יק

ספורט 5+
שבת 03:00

WWE: SMACKDOWN

ספורט 5+ לייב
שבת 05:00

וגאס גולדן נייטס

מינסוטה ויילד

ספורט 5+ לייב
שבת 05:10

לוס אנג'לס דודג'רס

סן דייגו פאדרס

5 סטארס
שבת 05:30

סקרמנטו קינגס

פיניקס סאנס

ספורט 5
שבת 12:00

ליגת העל לנוער: ערוץ הקיבוץ

ספורט 5
שבת 12:10

הפועל ניר רמת השרון

הפועל רעננה

ספורט 5
שבת 12:15

מ.ס אשדוד

מכבי חיפה

ספורט 5
שבת 12:20

הפועל ראשון לציון

מכבי פתח תקווה

ספורט 5
שבת 14:00

גביע פדרציה BILLIE JEAN CUP: שוויץ - פולין, מוקדמות

5 סטארס
שבת 14:30

ניוקאסל

טוטנהאם

ספורט 1
שבת 14:30

לידס

בלקבורן

ספורט 3
שבת 14:45

סטפאנוס טסיציפאס

יאניק סינר

ספורט 2
שבת 15:00

אתלטיקו מדריד

ג'ירונה

ONE
שבת 15:00

סמפדוריה

סודטירול

ספורט 5
שבת 15:30

בית"ר ירושלים

הפועל חדרה

ספורט 4
שבת 16:00

ליגת העל בכדורעף לנשים: מכבי אשדוד - מכבי חיפה, סדרת הגמר - משחק 2

ספורט 5+
שבת 16:10

רוגבי SIX NATIONS - נשים: סקוטלנד - אנגליה

5 גולד
שבת 16:30

באיירן מינכן

פ.צ. קלן

ספורט 3
שבת 16:30

מנשנגלדבאך

בורוסיה דורטמונד

ספורט 3
שבת 16:35

מוטו GP: מקצי אימון, ארה"ב

ספורט 5+ לייב
שבת 16:50

פרמיירליג: חגיגה אנגלית

ספורט 1
שבת 17:00

מנצ'סטר סיטי

לוטון

ספורט 1
שבת 17:15

ראיו ואייקאנו

חטאפה

ONE
שבת 17:15

פארמה

ספציה

ספורט 5
שבת 17:45

מכבי חיפה

בני סכנין

ספורט 4
שבת 17:45

נובאק דג'וקוביץ'

קספר רוד

ספורט 2
שבת 18:00

שטרסבורג

ריימס

ספורט 5+
שבת 18:30

מונדיאליטו - גמרים 2012,2011,2010

5 סטארס
שבת 18:40

רוגבי SIX NATIONS - נשים: אירלנד - ווילס

5 גולד
שבת 18:45

מוטו GP: מקצי דירוג, ארה"ב

ספורט 5+ לייב
שבת 19:05

טורינו

יובנטוס

ONE2
שבת 19:30

בורנמות'

מנצ'סטר יונייטד

ספורט 1
שבת 19:30

מאיורקה

ריאל מדריד

ONE
שבת 19:30

שטוטגרט

איינטרכט פרנקפורט

ספורט 2
שבת 19:50

מכבי תל אביב

הפועל חולון

ספורט 5
שבת 20:00

פורטו

פמאליקאו

ספורט 4
שבת 20:00

הפועל תל אביב

הפועל פתח תקווה

ספורט 3
שבת 21:00

הפועל גליל עליון

הפועל ירושלים

ספורט 5+
שבת 21:30

שאלקה 04

נירנברג

ספורט 2
שבת 21:45

בולוניה

מונזה

ספורט 1
שבת 22:00

קאדיס

ברצלונה

ONE
שבת 22:00

ראן

טולוז

5 סטארס
שבת 23:00

מוטו GP: ספרינט, ארה"ב

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 01:00

UFC 300 :UFC - מוקדמות

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 01:10

קליבלנד אינדיאנס

ניו יורק יאנקיס

5 סטארס
יום ראשון 02:00

טורונטו מייפל ליפס

דטרויט רד וינגס

ספורט 5+
יום ראשון 04:40

סיאטל מרינרס

שיקגו קאבס

ספורט 5
יום ראשון 05:00

אדמונטון אוילרס

ונקובר קנאקס

5 סטארס
יום ראשון 05:00

UFC 300 :UFC - פרייה - היל

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 13:00

אנאדולו אפס

בשיקטאש

ספורט 1
יום ראשון 13:30

נאפולי

פרוסינונה

ספורט 4
יום ראשון 13:30

באסקוניה

בראוגן

ספורט 1
יום ראשון 13:40

גביע גרמני בכדוריד: משחק על מקום 3

ספורט 3
יום ראשון 14:00

לה האבר

נאנט

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 14:00

רוס קאונטי

ריינג'רס

ספורט 5+
יום ראשון 14:25

רוגבי SIX NATIONS - נשים: צרפת - איטליה

5 סטארס
יום ראשון 15:00

לאס פלמאס

סביליה

ONE
יום ראשון 15:50

גביע המדינה בכדורגל נשים: הפועל קטמון - מ.כ. רמה"ש, חצי גמר

ספורט 5+
יום ראשון 16:00

ATP מאסטרס: גמר מונטה קרלו

ספורט 4
יום ראשון 16:00

ליברפול

קריסטל פאלאס

ספורט 1
יום ראשון 16:00

ווסטהאם

פולהאם

ספורט 2
יום ראשון 16:00

קלרמון

מונפלייה

ספורט 5
יום ראשון 16:00

ססואולו

מילאן

ONE2
יום ראשון 16:30

גביע גרמני בכדוריד: משחק הגמר

ספורט 3
יום ראשון 17:15

גרנאדה

אלאבס

ONE
יום ראשון 17:45

אייאקס

טוונטה

ספורט 2
יום ראשון 18:30

ארסנל

אסטון וילה

ספורט 1
יום ראשון 18:30

באייר לברקוזן

ורדר ברמן

ספורט 3
יום ראשון 18:40

בני הרצליה

הפועל חיפה

ספורט 5
יום ראשון 19:00

אודינזה

רומא

ONE2
יום ראשון 19:00

הפועל ירושלים

מכבי פתח תקווה

5 סטארס
יום ראשון 19:30

אתלטיק בילבאו

ויאריאל

ONE
יום ראשון 19:30

אנדרלכט

אוניון סט. ז'ילואז'

ספורט 4
יום ראשון 19:30

גביע המדינה בכדורגל נשים: מ.ס. קרית גת - אסא ת"א, חצי גמר

ספורט 5+
יום ראשון 19:45

הפועל חיפה

מכבי בני ריינה

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 20:00

מ.ס אשדוד

מכבי נתניה

ספורט 2
יום ראשון 20:00

בוסטון סלטיקס

וושינגטון וויזארדס

5 גולד
יום ראשון 20:40

הפועל תל אביב

מכבי רמת גן

ספורט 5
יום ראשון 21:45

ליון

ברסט

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 21:45

אינטר

קליארי

ספורט 3
יום ראשון 22:00

ריאל סוסיאדד

אלמריה

ONE
יום ראשון 22:00

קורינתיאנס

אתלטיקו מיניירו

ספורט 4
יום ראשון 22:30

בנפיקה

מוריירנסה

ספורט 2
יום ראשון 22:30

לוס אנג'לס קליפרס

יוסטון רוקטס

5 גולד
יום ראשון 22:30

NBA 360 :NBA, שידור משולב

ספורט 5+
יום ראשון 22:30

נסקאר: מירוץ טקסס

ספורט 1
יום ראשון 23:45

מוטו GP: ארה"ב, מוטו 3

ספורט 5+ לייב
יום שני 00:30

ויטוריה

פלמייראס

ספורט 4
יום שני 00:45

מוטו GP: ארה"ב, מוטו 2

ספורט 5+ לייב
יום שני 01:00

שיקגו בלאקהוקס

קרוליינה הוריקנס

5 סטארס
יום שני 01:45

מוטו GP: ארה"ב, מוטו GP

ספורט 5+ לייב
יום שני 02:10

לוס אנג'לס דודג'רס

סן דייגו פאדרס

ספורט 5
יום שני 11:00

ATP: בוקרשט

ספורט 5
יום שני 11:15

הדלקת הלפיד האולימפי

ספורט 5
יום שני 12:00

ATP: מינכן

ספורט 5+
יום שני 12:00

ATP: ברצלונה

5 סטארס
יום שני 13:00

ATP: בוקרשט

ספורט 5+ לייב
יום שני 14:00

ATP: מינכן

5 גולד
יום שני 15:50

גביע המדינה - נערים א': מכבי ת"א - הפועל רעננה, חצי גמר

ספורט 5+
יום שני 18:40

אליצור רמלה

הפועל לב ירושלים

ספורט 5+
יום שני 18:45

הפועל אילת

הפועל עפולה

ספורט 5+ לייב
יום שני 18:55

גביע המדינה - נערים א': הפועל ת"א - מכבי פ"ת, חצי גמר

5 סטארס
יום שני 19:30

פיורנטינה

גנואה

ONE2
יום שני 20:00

אלניאספור

גלאטסראיי

ספורט 3
יום שני 20:30

הפועל באר שבע

מכבי תל אביב

ספורט 5
יום שני 20:30

טורק טלקום אנקרה

פנרבחצ'ה

ספורט 2
יום שני 20:40

ליגת העל בכדורעף - גברים: הפועל מטה אשר - מכבי ת"א, סדרת הגמר - משחק 1

ספורט 5+
יום שני 20:45

עירוני קריית אתא

עירוני נס ציונה

ספורט 5+ לייב
יום שני 21:45

אטאלנטה

ורונה

ONE2
יום שני 22:00

צ'לסי

אברטון

ספורט 1
יום שני 22:00

אוסאסונה

ולנסיה

ONE
יום שלישי 01:50

טמפה ביי רייס

לוס אנג'לס איינג'לס

5 סטארס
יום שלישי 02:00

ניו ג'רזי דווילס

ניו יורק איילנדרז

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 02:00

אינסטיטוטו דה קורדובה

ריבר פלייט

ספורט 2
יום שלישי 04:40

אוקלנד אתלטיקס

סט. לואיס קרדינלס

5 סטארס
יום שלישי 11:00

ATP: בוקרשט

5 גולד
יום שלישי 11:15

הדלקת הלפיד האולימפי

ספורט 5
יום שלישי 12:00

ATP: ברצלונה

ספורט 5+
יום שלישי 12:00

ATP: מינכן

5 סטארס
יום שלישי 13:30

ATP: ברצלונה

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 17:00

ATP: בוקרשט

5 גולד
יום שלישי 17:00

ATP: ברצלונה

ספורט 5+ לייב
יום שלישי 18:00

WTA: שטוטגרט

ספורט 3
יום שלישי 18:00

הפועל באר שבע

בני סכנין

ספורט 5+
יום שלישי 19:00

אל-עין

אל הילאל

ספורט 1
יום שלישי 22:00

סאות'המפטון

פרסטון

ספורט 1
יום שלישי 22:00

בורוסיה דורטמונד

אתלטיקו מדריד

ספורט 5+
יום שלישי 22:00

ברצלונה

פאריס סן ז'רמן

ספורט 5
יום שלישי 22:15

פמאליקאו

ספורטינג ליסבון

ספורט 2
יום רביעי 01:30

בוקה ג'וניורס

גודוי קרוז

ספורט 2
יום רביעי 01:30

דפנסה אי חוסטיסיה

ניואלס אולד בויס

ספורט 3
יום רביעי 01:35

בולטימור אוריולס

מינסוטה טווינס

5 סטארס
יום רביעי 02:10

בוסטון רד סוקס

קליבלנד אינדיאנס

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 03:00

WWE: NXT LIVE

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 04:40

סיאטל מרינרס

סינסינטי רדס

5 סטארס
יום רביעי 05:00

ונקובר קנאקס

קלגרי פליימס

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 12:00

ATP: ברצלונה

ספורט 5
יום רביעי 12:00

ATP: מינכן

5 סטארס
יום רביעי 13:00

ATP: בוקרשט

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 13:00

WTA: שטוטגרט

ספורט 4
יום רביעי 13:00

אולסאן יונדאי

יוקוהמה מרינוס

ספורט 3
יום רביעי 13:30

ATP: ברצלונה

ספורט 5+
יום רביעי 17:00

ATP: ברצלונה

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 18:00

הפועל רעננה

מ.ס אשדוד

ספורט 5
יום רביעי 18:00

כדורעף חופים: מקסיקו

ספורט 3
יום רביעי 18:15

ליגת העל בכדורעף - נשים: מכבי חיפה - מכבי אשדוד, סדרת הגמר - משחק 3

ספורט 5+
יום רביעי 19:00

ATP: ברצלונה

5 גולד
יום רביעי 22:00

דנדי

ריינג'רס

ספורט 5+ לייב
יום רביעי 22:00

באיירן מינכן

ארסנל

ספורט 5+
יום רביעי 22:00

מנצ'סטר סיטי

ריאל מדריד

ספורט 5
יום רביעי 22:15

פורטו

גימראייש

ספורט 1
יום חמישי 02:00

טמפה ביי לייטנינג

טורונטו מייפל ליפס

5 סטארס
יום חמישי 05:00

אריזונה קויוטיז

אדמונטון אוילרס

5 סטארס
יום חמישי 06:00

כדורעף חופים: מקסיקו

ספורט 3
יום חמישי 12:00

ATP: מינכן

5 סטארס
יום חמישי 12:00

ATP: ברצלונה

ספורט 5
יום חמישי 13:00

ATP: בוקרשט

ספורט 5+
יום חמישי 13:30

ATP: ברצלונה

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 13:30

WTA: שטוטגרט

ספורט 4
יום חמישי 17:00

ATP: בוקרשט

5 גולד
יום חמישי 17:00

ATP: ברצלונה

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 19:45

ליל

אסטון וילה

ספורט 3
יום חמישי 19:45

פיורנטינה

ויקטוריה פלזן

ספורט 2
יום חמישי 20:00

ריין-נקר לובן

מלסונגן

ספורט 1
יום חמישי 20:20

ליגת העל בכדורעף - גברים: מכבי ת"א - הפועל מטה אשר, סדרת הגמר - משחק 2

ספורט 5+
יום חמישי 21:50

חגיגה אירופית: ליגה אירופית וקונפרנס ליג

ספורט 1
יום חמישי 22:00

רומא

מילאן

ספורט 4
יום חמישי 22:00

אטאלנטה

ליברפול

ספורט 2
יום חמישי 22:00

ווסטהאם

באייר לברקוזן

ספורט 3
יום שישי 02:00

מינסוטה ויילד

סיאטל קראקן

ספורט 5+ לייב
יום שישי 02:40

שיקגו קאבס

מיאמי מרלינס

ספורט 5
יום שישי 05:00

וגאס גולדן נייטס

אנהיים דאקס

ספורט 5+ לייב
יום שישי 11:00

ATP: בוקרשט

5 סטארס
יום שישי 12:00

ATP: מינכן

5 גולד
יום שישי 13:30

ATP: ברצלונה

ספורט 5+ לייב
יום שישי 13:30

ליגה א': ערוץ הקיבוץ

ספורט 5
יום שישי 15:00

אולימפיאקוס עד 19

נאנט עד 19

5 סטארס
יום שישי 15:45

ליגה לאומית: ערוץ הקיבוץ

ספורט 5
יום שישי 17:00

ATP: בוקרשט

5 סטארס
יום שישי 18:00

ATP: ברצלונה

ספורט 5+ לייב
יום שישי 18:00

ATP: מינכן

5 גולד
יום שישי 19:00

פורטו עד 19

מילאן עד 19

ספורט 5+

 

 

 

 

יום שישי 22:00

אתלטיק בילבאו

גרנאדה

ONE
יום שישי 22:00

ניס

לוריין

ספורט 5+

על המגרש

חדשות ווינר - מה שחובה לדעת

טלספורט בפייסבוק

9

פורום

לייבגיימז
 
לייבגיימז

telesport אנליסט

מכבי תל אביב תופיע למשחק מול הפועל חולון ב-19:50 ללא ג'יימס ווב, בונזי קולסון וג'ו תומאסון, כשגם לורנזו בראון וגם ווייד בולדווין יתלבשו
19:16
19:45 אלקמאר - ר.ק.ס וואלביק : כל ששת הקודמים בין הקבוצות במגרשה של המארחת הסתיימו עם הסימון ''מעל 2.5 שערים'' למשחק
18:31
19:30 שטוטגרט - איינטרכט פרנקפורט : כל חמשת הקודמים בין הקבוצות במגרשה של שטוטגרט הסתיימו עם הסימון ''מעל 2.5 שערים'' למשחק
17:46
17:30 פ.ס.וו. איינדהובן - ויטסה : המארחת ניצחה 9 מ-10 הקודמים שלה כשאירחה את ויטסה
17:02
17:00 ברנטפורד - שפילד יונייטד : 10 מ-11 הקודמים של האורחת בליגה הסתיימו עם הסימון ''מעל 2.5 שערים'' למשחק
16:15
17:00 ברנלי - ברייטון : המארחת ניצחה רק פעם אחת ב-14 משחקי הליגה הקודמים שלה
15:31
19:30 בורנמות' - מנצ'סטר יונייטד : 11מ-13 הקודמים של האורחת בליגה הסתיימו עם הסימון ''מעל 2.5 שערים'' למשחק
14:46
17:00 מנצ'סטר סיטי - לוטון : פודן בספק למשחק אצל המארחת שלא הפסידה ב-16 הקודמים בליגה
14:46
16:30 בוכום - היידנהיים : בארבעת הקודמים בין הקבוצות בכל המסגרות בוכום לא ספגה
14:00
17:00 נוטינגהאם - וולבס : ארבעת הקודמים בין הקבוצות בכל המסגרות הסתיימו עם הסימון ''מתחת ל-2.5 שערים'' למשחק
13:17
16:30 מנשנגלדבאך - בורוסיה דורטמונד : 8 מ-10 הקודמים בין הקבוצות בכל המסגרות הסתיימו עם הסימון ''מעל 2.5 שערים'' למשחק
12:31
16:30 מיינץ - הופנהיים : כל ששת הקודמים של האורחת בליגה הסתיימו עם הסימון ''מעל 2.5 שערים'' למשחק
11:48
עמרי אלטמן עדיין פצוע ולא ישחק עם הפועל תל אביב מול הפועל פתח תקווה ב-20:00
11:01
16:30 ר.ב לייפציג - וולפסבורג : 7 מ-8 הקודמים בין הקבוצות בכל המסגרות במגרש בלייפציג הסתיימו עם הסימון ''מתחת ל-2.5 שערים'' למשחק
10:02
16:30 באיירן מינכן - פ.צ. קלן : 9 מ-10 הקודמים של המארחת בליגה הסתיימו עם הסימון ''מעל 2.5 שערים'' למשחק
09:04
14:30 ניוקאסל - טוטנהאם : 13 מ-14 הקודמים של האורחת בליגה הסתיימו עם הסימון ''מעל 2.5 שערים'' למשחק
08:05
קווין הארווי וטאג' מקול ישובו לסגל של הפועל חולון על חשבון דרו קרופורד והאנס ואנווין. הקבוצה תפגוש את מכבי תל אביב ב-19:50
07:10
מספר מחזור: 241501
ישראל - ליגת העל - פלייאוף עליון
1 15/04 20:30
הפועל באר שבע
0 : 0
מכבי תל אביב
2 הסתיים
מכבי חיפה
1 : 0
בני סכנין
1
3 14/04 19:45
הפועל חיפה
0 : 0
מכבי בני ריינה
ישראל - ליגת העל - פלייאוף תחתון
4 13/04 20:00
הפועל תל אביב
0 : 0
הפועל פתח תקווה
5 14/04 19:00
הפועל ירושלים
0 : 0
מכבי פתח תקווה
6 14/04 20:00
מ.ס אשדוד
0 : 0
מכבי נתניה
7 הסתיים
בית"ר ירושלים
0 : 1
הפועל חדרה
2
אנגליה - פרמייר ליג
8 הסתיים
נוטינגהאם
2 : 2
וולבס
X
ספרד - לה ליגה
9 הסתיים
ראיו ואייקאנו
0 : 0
חטאפה
X
10 14/04 15:00
לאס פלמאס
0 : 0
סביליה
איטליה - סרייה א'
11 הסתיים
לצ'ה
1 : 0
אמפולי
1
12 45'+
טורינו
0 : 0
יובנטוס
X
גרמניה - בונדסליגה
13 הסתיים
מיינץ
4 : 1
הופנהיים
1
צרפת - ליגה צרפתית
14 14/04 21:45
ליון
0 : 0
ברסט
15 14/04 14:00
לה האבר
0 : 0
נאנט
16 88'
שטרסבורג
2 : 1
ריימס
1