המלצות ווינר

עוד המלצות ווינר
לוהט בתחתית ליגת העל: על פי התחזית של מומחי הווינר, בית״ר ירושלים פייבוריטית בחוץ מול הפועל ת״א בקרב ההישרדות. האדומים מקבלים יחס של 2.9 לניצחון ביתי, בעוד בית"ר זוכה ליחס של 2.2
יום חמישי 25 אפריל 2024
מערכת TELESPORT
אחרי שזכתה בגביע ה-14 שלה, פיינורד יודעת שהעונה שלה בגדול הסתיימה. הפעם היא תתארח אצל גו אהד איגלס שחייבת נקודות. מי תנצח כאן?
יום חמישי 25 אפריל 2024
מערכת TELESPORT
קלמאר פתחה רע את העונה בשבדיה ועדיין לא השיגה נקודה אחרי שלושה משחקים. האם זה יראה אחרת במשחק הבית מול גאיס?
יום חמישי 25 אפריל 2024
מערכת TELESPORT
חגיגת חצי גמר גביע המדינה הערב ב-20:30 בבלומפילד: הדרומיים פייבוריטים מול היהלומים, במשחק שיעלה את המנצחת לגמר גביע המדינה. ב"ש מקבלת יחס של 1.7, נתניה 3.65. וגם: הפייבוריטים לכיבוש
יום רביעי 24 אפריל 2024
מערכת TELESPORT
הקרב בצרפת על שני הכרטיסים לליגת האלופות תופס תאוצה. מונאקו וליל ייפגשו למשחק שיכריע הרבה בנושא. איך הוא יסתיים?
יום רביעי 24 אפריל 2024
מערכת TELESPORT
 

לוח תוצאות ספורט

 
כדורגל
כדורסל
טניס
בייסבול
פוטבול
כדורעף
כדוריד
הוקי
גולל מעלה
אנגליה - פרמייר ליג
22:00
ברייטון
0 : 0
מנצ'סטר סיטי
איטליה - סרייה א'
הופסק
אודינזה
1 : 1
רומא
הולנד - ליגה הולנדית
19:45
הירנביין
0 : 0
פ.ס.וו. איינדהובן
22:00
גו אהד איגלס
0 : 0
פיינורד
בלגיה - ליגה בלגית, פלייאוף אליפות
21:30
אנטוורפן
0 : 0
אוניון סט. ז'ילואז'
ישראל - ליגה ב' - דרום א'
20:15
בית"ר תל אביב
0 : 0
הפועל מחנה יהודה
ישראל - ליגה ב' - דרום ב'
18:30
מ.כ בית"ר יבנה
0 : 0
מכבי עירוני נתיבות
18:30
מ.ס הפועל ירוחם
0 : 0
מ.כ שדרות
19:30
בית"ר עירוני קרית גת
0 : 0
הפועל שגב שלום
ישראל - ליגה ב' - צפון א'
19:30
מ.ס. בני "ממבע" הגולן
0 : 0
הפועל עירוני עראבה
גביע ליברטאדורס - בית 3
הסתיים
הואצ'יפאטו
0 : 0
דה סטרונגסט
גביע ליברטאדורס - בית 4
הסתיים
בוטאפוגו
3 : 1
אוניברסיטריו דה דפורטס
גביע ליברטאדורס - בית 5
הסתיים
בוליבאר לה פאס
2 : 1
פלמנגו
גביע ליברטאדורס - בית 6
הסתיים
אינדפנדיינטה דל ואלה
2 : 3
פלמייראס
גביע ליברטאדורס - בית 8
הסתיים
נאסיונל
2 : 1
טאצ'ירה
הסתיים
ליברטד אסונסיון
1 : 2
ריבר פלייט
איסלנד - גביע איסלנדי
56'
ארבאיר
0 : 1
פראם רייקיאוויק
53'
האוקאר
2 : 3
וסטרי
17:00
הוטור/האגין
0 : 0
פילקיר
61'
איי. בי. וי ווסטמנאייר
1 : 1
גרינדאביק
15'
אפטורלדינג
0 : 1
דלביק/רייניר
18:00
אקרנס
0 : 0
טינדאסטול
13'
גרוטה
0 : 0
ת'ור אקוריירי
18:00
קיי. איי. אקוריירי
0 : 0
רייקאביק
15'
ויקינגור רייקיאוויק
0 : 1
וידיר
19:30
איי. אייץ'
0 : 0
האפניר
22:15
קפלאביק
0 : 0
בריידבליק
אל סלבדור - אל סלבדור - קלאוסרה
הסתיים
פוארטה סן פרנסיסקו
0 : 2
ס.ד פאס
הסתיים
אונסה דפורטיבו
0 : 0
פלאטנסה מוניסיפל
הסתיים
אליאנזה
6 : 1
CD דראגונס
הסתיים
מוניסיפל לימנו
2 : 2
פירפו
הסתיים
איסידרו מטפאן
2 : 0
ג'וקורו
אוסטרליה - אוסטרלית שנייה, צפון, ניו סאות' וויילס
הסתיים
אדאמסטאון רוסבאד
0 : 2
ווסטון וורקרס
אוסטרליה - אוסטרלית שנייה - דרום
הסתיים
ווייט סיטי וודויל
2 : 2
קמפבלטאון סיטי
אקוודור - אקוודורית שנייה
הסתיים
לאונס דל נורטה
0 : 1
סן אנטוניו
איראן - גביע איראני
מחצית
מס ראפסנג'ן
1 : 0
פייקאן
אינדונזיה - ליגה אינדונזית
הסתיים
באריטו פוטרה
1 : 5
באינגקארה
הסתיים
דווה יונייטד
2 : 2
מאדורה יונייטד
הסתיים
פרסיב באנדונג
2 : 1
פוסאמניה בורנאו
הסתיים
ארמה
3 : 2
פי. אס. אם מקאסר
אוגנדה - ליגה אוגנדית
הסתיים
גדאפי
0 : 1
אס. סי. וילה
הסתיים
ברייט סטארס
2 : 2
קמפלה סיטי קאונסיל
ברזיל - ברזילאית שלישית, בית א'
הסתיים
אפארסידנסה
2 : 0
סמפאיו קוראה
גואטמלה - גוואטמלה - קלאוסרה, שלבי ההכרעה
הסתיים
אצ'ואפה חוטיאפה
0 : 2
מיקסקו
הסתיים
קומוניקאסיונס
1 : 0
קובאן אימפריאל
דנמרק - דנית שנייה, פלייאוף עלייה, בית 1
19:00
פרדריקיה
0 : 0
אלבורג
הונדורס - הונדורס - קלאוסורה
הסתיים
אולאנצ'ו
1 : 1
ס.ד. וידה
הסתיים
לובוס
1 : 0
ס.ד אולימפיה
ישראל - ליגת העל לנשים - שלבי ההכרעה - נשים
19:15
הפועל פתח תקווה
0 : 0
אסא תל אביב
20:30
בנות נתניה
0 : 0
הפועל רעננה
20:30
מועדון כדורגל רמת השרון
0 : 0
מכבי כשרונות חדרה
20:40
הפועל בנות קטמון ירושלים
0 : 0
מ.ס קרית גת
ירדן - ליגה ירדנית
18:00
אל-סאלט
0 : 0
מען
20:45
אל ג'אליל
0 : 0
אל סרחאן
מקסיקו - מקסיקו - ליגה פרמייר, סרייה א' אפרטורה, בית 1
הסתיים
קולימה
1 : 0
מקסיקאלי
מקסיקו - מקסיקו, ליגה פרמייר, סרייה ב', שלבי הכרעה
הסתיים
פאצ'וקה ב'
3 : 0
אגואקטרוס
הסתיים
סנטיאגו
3 : 1
סי. די. אם
מקסיקו - מקסיקו - ליגה דה אקספסיון MX קלאוסורה - שלבי הכרעה
הסתיים
סלאיה
4 : 3
טפאטיו
הסתיים
אתלטיקו לה פאז
3 : 1
ונאדוס
נורבגיה - גביע נורבגי
15'
אופסאל
0 : 0
ולרנגה
19:00
הונפוס
0 : 0
סארפסבורג
19:00
טונסברג
0 : 0
פרדריקסטאד
סלובניה - גביע סלובני
21:00
מורה
0 : 0
רוגאסקה
ערב הסעודית - ליגה ערב הסעודית
17'
אל פייהא
0 : 0
אל טעי
21:00
אל ריאד
0 : 0
אל אהלי
21:00
אל וואחדה
0 : 0
אל חאזם
פורטוגל - פורטוגלית שנייה
20:00
לייריה
0 : 0
פאנפייל
פולין - פולנית שנייה
19:00
מוטור לובלין
0 : 0
חרוברי גלוגוב
19:00
טרמאליצה נייצ'שצ'ה
0 : 0
אודרה אופולה
21:30
ג'יי. קיי. אס קטוביצה
0 : 0
גורניק לצ'נה
פרו - פרואנית שנייה, בית ב'
הסתיים
בינסיונאל
2 : 3
איאקוצ'ו אינטי גאס
קוסטה ריקה - קוסטה ריקה - קלאוסרה
הסתיים
מוניסיפל ליבריה
3 : 3
דפורטיבה סן קרלוס
קולומביה - גביע קולומביאני
הסתיים
חגוארס דה קורדובה
5 : 4
יאנרוס
הסתיים
לאונס
4 : 5
דפורטיבו פריירה *
הסתיים
סנטה פה
1 : 0
אינטרנסיונל דה פלמירה
קנדה - קנדית שנייה
הסתיים
פ.צ. טורונטו
5 : 0
סימקו קאונטי רוברס
רוסיה - ליגה רוסית
הסתיים
אוראל יקטרינבורג
0 : 1
רוסטוב
1'
פאקל
0 : 0
קריליה סובטוב סמארה
20:30
צסק"א מוסקבה
0 : 0
ספרטק מוסקבה
20:30
אחמט גרוזני
0 : 0
סוצ'י
רומניה - רומניה - פלייאוף עליון
21:45
סי. אס. יו קראיובה
0 : 0
קלוז'
רומניה - רומניה - פלייאוף תחתון
73'
יו. טי. איי אראד
1 : 0
אוטלול גלאטי
19:00
הרמנשטאדט
0 : 0
פטרולול פלוישטי
רומניה - רומנית שנייה, פלייאוף עלייה
19:00
בוזאו
0 : 0
קורבינול הונדוארה
שבדיה - ליגה שבדית
20:00
דיורגארדן
0 : 0
מאלמו
20:00
נורשופינג
0 : 0
אלפסבורג
20:00
האלמשטד
0 : 0
האמרבי
20:00
קלמאר
0 : 0
גאיס
20:00
ואסטרס קיי.אפ.
0 : 0
מיאלבי
קופה סודאמריקנה, בית ג'
הסתיים
ריאל טומאיאפו
0 : 2
בלגראנו
קופה סודאמריקנה, בית ה'
הסתיים
דאנוביו
0 : 1
אתלטיקו פארננסה
הסתיים
ראיו זוליאנו
0 : 4
ספורטיבו אמליאנו
קופה סודאמריקנה, בית ח'
הסתיים
קוקימבו יונידו
1 : 2
ראסינג קלאב
הסתיים
רדבול ברגנטינו
2 : 1
ספורטיבו לוקואניו
אליפות אסיה עד גיל 23, שלבי הכרעה
17:00
קטאר עד 23
0 : 0
יפן עד 23
20:30
דרום קוריאה עד 23
0 : 0
אינדונזיה עד 23
גביע האלופות קונקקף
הסתיים
קולומבוס קרו
2 : 1
מונטריי
גולל מטה
d

לוח שידורים

יום חמישי 01:00

בוטאפוגו

אוניברסיטריו דה דפורטס

ספורט 3
יום חמישי 01:00

נאסיונל

טאצ'ירה

ספורט 2
יום חמישי 01:00

קוקימבו יונידו

ראסינג קלאב

ספורט 4
יום חמישי 02:00

בוסטון סלטיקס

מיאמי היט

ספורט 5
יום חמישי 02:00

טורונטו מייפל ליפס

בוסטון ברויינס

5 סטארס
יום חמישי 02:40

קנזס סיטי רויאלס

טורונטו בלו ג'ייז

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 03:00

רדבול ברגנטינו

ספורטיבו לוקואניו

ספורט 1
יום חמישי 03:15

קולומבוס קרו

מונטריי

ספורט 1
יום חמישי 03:30

אינדפנדיינטה דל ואלה

פלמייראס

ספורט 2
יום חמישי 03:30

בוליבאר לה פאס

פלמנגו

ספורט 3
יום חמישי 03:30

ליברטד אסונסיון

ריבר פלייט

ספורט 4
יום חמישי 05:00

אדמונטון אוילרס

לוס אנג'לס קינגס

5 סטארס
יום חמישי 09:30

מסע"ת: בית"ר ירושלים לקראת הפועל ת"א

ספורט 5
יום חמישי 10:30

מסע"ת: מכבי חיפה לקראת הדרבי

ספורט 5
יום חמישי 10:55

גביע המדינה - נערים א': מכבי ת"א - הפועל רעננה, חצי גמר

ספורט 5
יום חמישי 11:30

אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב

ספורט 5+
יום חמישי 11:45

מסע"ת: הפועל חיפה לקראת הדרבי

ספורט 5
יום חמישי 12:00

WTA: מדריד

ספורט 1
יום חמישי 12:00

ATP מאסטרס: מדריד

ספורט 4
יום חמישי 12:55

גביע המדינה - נערים א': הפועל ת"א - מכבי פ"ת, חצי גמר

ספורט 5
יום חמישי 13:00

מסע"ת: הפועל ת"א לקראת בית"ר ירושלים

ספורט 5
יום חמישי 15:50

ליגת העל לנוער בכדורסל: פלייאוף

ספורט 5+
יום חמישי 16:00

מכבי תל אביב טדי

הפועל עמק יזרעאל

ספורט 5+
יום חמישי 17:00

עירוני קריית אתא

הפועל עפולה

ספורט 5
יום חמישי 18:00

אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב, גמרים

ספורט 5+
יום חמישי 18:30

הפועל באר שבע/דימונה

הפועל חולון

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 19:45

הירנביין

פ.ס.וו. איינדהובן

ספורט 2
יום חמישי 19:45

וסזפרם

אלבורג

ספורט 3
יום חמישי 20:30

כדורגל נשים: ליגת העל, פלייאוף

ספורט 5+
יום חמישי 20:40

הפועל בנות קטמון ירושלים

מ.ס קרית גת

ספורט 5+
יום חמישי 21:00

אודינזה

רומא

ONE2
יום חמישי 21:15

פנאתינאיקוס

מכבי תל אביב

ספורט 5
יום חמישי 21:30

אנטוורפן

אוניון סט. ז'ילואז'

ספורט 1
יום חמישי 21:45

פאריס

ברצלונה

ספורט 3
יום חמישי 22:00

ריאל מדריד

באסקוניה

ספורט 5+ לייב
יום חמישי 22:00

ברייטון

מנצ'סטר סיטי

ספורט 2
יום שישי 01:00

קוברסל

טאז'רס

ספורט 3
יום שישי 01:00

סרו פורטניו

פלומיננזה

ספורט 4
יום שישי 01:00

מטרופוליטנוס

לאנוס

ספורט 2
יום שישי 02:00

אורלנדו מג'יק

קליבלנד קאבלירס

ספורט 5
יום שישי 02:00

טמפה ביי לייטנינג

פלורידה פנתרס

5 סטארס
יום שישי 02:30

פילדלפיה 76

ניו יורק ניקס

ספורט 5+ לייב
יום שישי 03:00

ברצלונה ספורטינג קלאב

סאו פאולו

ספורט 4
יום שישי 03:00

פורטלזה

בוקה ג'וניורס

ספורט 1
יום שישי 05:00

דלפין

אינטרנסיונאל

ספורט 1
יום שישי 05:00

אינדפנדיינטה מדיין

דפנסה אי חוסטיסיה

ספורט 3
יום שישי 05:00

לוס אנג'לס לייקרס

דנבר נאגטס

ספורט 5
יום שישי 10:00

מוטו GP: ספרד, אימון

ספורט 5+ לייב
יום שישי 11:00

אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב, מוקדמות

ספורט 5+
יום שישי 12:00

ATP מאסטרס: מדריד

ספורט 4
יום שישי 12:00

WTA: מדריד

ספורט 3
יום שישי 13:30

ליגה א': ערוץ הקיבוץ

ספורט 5
יום שישי 13:45

הפועל גליל עליון

הפועל חיפה

ספורט 5+ לייב
יום שישי 15:30

אומנויות לחימה משולבות

ONE2
יום שישי 15:45

ליגה לאומית: ערוץ הקיבוץ

ספורט 5
יום שישי 15:50

ליגת העל בכדוריד

ספורט 5+
יום שישי 16:00

מכבי ראשון לציון

הפועל ראשון לציון

ספורט 5+
יום שישי 16:00

סקציה נס ציונה

איחוד בני שפרעם

ספורט 5
יום שישי 16:00

הפועל כפר סבא

הפועל רמת גן

ספורט 5
יום שישי 16:00

הפועל עפולה

הפועל ראשון לציון

ספורט 5
יום שישי 16:00

הפועל עכו

מ.ס. כפר קאסם

ספורט 5
יום שישי 16:00

הפועל נוף הגליל

מכבי הרצליה

ספורט 5
יום שישי 16:00

הפועל ניר רמת השרון

מכבי יפו

ספורט 5
יום שישי 16:00

הפועל אום אל פאחם

עירוני טבריה

5 סטארס
יום שישי 16:00

בני יהודה תל אביב

הפועל קרית שמונה

ספורט 5+ לייב
יום שישי 18:00

אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב, גמרים

ספורט 5+
יום שישי 19:00

אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים: גברים

ספורט 5
יום שישי 19:00

איברוסטאר טנריפה

פרישטרי

ספורט 5+ לייב
יום שישי 19:30

סט. פאולי

האנזה רוסטוק

ספורט 1
יום שישי 20:00

מונאקו

פנרבחצ'ה

ספורט 5+
יום שישי 20:00

ליגת הכדורסל של אפריקה: אל אהלי (לוב) - אל אהלי (מצרים)

5 סטארס
יום שישי 20:10

דטרויט טייגרס

קנזס סיטי רויאלס

5 סטארס
יום שישי 21:00

מאמלודי סאנדאונס

אספרנסה

ספורט 5
יום שישי 21:30

בוכום

הופנהיים

ספורט 1
יום שישי 21:45

פרוסינונה

סאלרניטנה

ספורט 3
יום שישי 22:00

קווינס פארק ריינג'רס

לידס

ספורט 2
יום שישי 22:00

ריאל סוסיאדד

ריאל מדריד

ONE
יום שישי 22:00

מונפלייה

נאנט

5 סטארס
יום שישי 22:00

אל אהלי

טי פי מזמבה

ספורט 5
יום שישי 22:00

מורסיה

אוניקאחה מלאגה

ספורט 5+
יום שישי 22:00

ברצלונה

אולימפיאקוס

ספורט 5+ לייב
שבת 02:00

וושינגטון קפיטלס

ניו יורק ריינג'רס

5 סטארס
שבת 03:00

דאלאס מאבריקס

לוס אנג'לס קליפרס

ספורט 5
שבת 03:00

SMACKDOWN :WWE

אתר ספורט 5
שבת 05:00

קולורדו אבלאנש

וויניפג ג'טס

5 סטארס
שבת 05:15

סן פרנסיסקו ג'איינטס

פיטסבורג פיראטס

ספורט 5+ לייב
שבת 09:40

מוטו GP: מקצי אימון, ספרד (שידורים לאורך היום)

ספורט 5+ לייב
שבת 11:00

אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב, מוקדמות

ספורט 5+
שבת 11:45

מוטו GP: מקצי דירוג, ספרד (שידורים לאורך היום)

ספורט 5+ לייב
שבת 12:00

WTA: מדריד

ספורט 2
שבת 12:00

ATP מאסטרס: מדריד

ספורט 3
שבת 12:00

ליגת העל לנוער: ערוץ הקיבוץ

ספורט 5
שבת 12:15

מכבי פתח תקווה

הפועל חדרה

ספורט 5
שבת 14:00

בראונשוויג

המבורג

ספורט 2
שבת 14:00

הולסטיין קיל

קייזרסלאוטרן

ספורט 2
שבת 14:00

דיימונד ליג: סין

ספורט 4
שבת 14:10

רוגבי SIX NATIONS - נשים: וויילס - איטליה

ספורט 5+
שבת 14:30

ווסטהאם

ליברפול

ספורט 1
שבת 14:30

דרבי קאונטי

קרלייל

ספורט 3
שבת 15:00

לאס פלמאס

ג'ירונה

ONE
שבת 15:00

פארמה

לצ'ו

ספורט 5
שבת 15:55

מוטו GP: ספרינט, ספרד

ספורט 5+ לייב
שבת 16:00

לצ'ה

מונזה

ONE2
שבת 16:10

רוגבי SIX NATIONS - נשים: אירלנד - סקוטלנד

5 גולד
שבת 16:30

ר.ב לייפציג

בורוסיה דורטמונד

ספורט 2
שבת 16:30

באיירן מינכן

איינטרכט פרנקפורט

ספורט 2
שבת 16:50

חגיגה אנגלית: פרמיירליג, מחזור 35

ספורט 1
שבת 17:00

מנצ'סטר יונייטד

ברנלי

ספורט 1
שבת 17:00

מכבי בני ריינה

מכבי תל אביב

ספורט 4
שבת 17:15

אלמריה

חטאפה

ONE
שבת 17:15

סמפדוריה

קומו

ספורט 5
שבת 17:25

אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים: גברים

5 סטארס
שבת 17:30

הפועל ירושלים

הפועל חדרה

ספורט 5+ לייב
שבת 18:00

מכבי פתח תקווה

מכבי נתניה

ספורט 3
שבת 18:00

אליפות אירופה בג'ודו: זאגרב, גמרים

ספורט 5+
שבת 18:40

SIX NATIONS - נשים: צרפת - אנגליה

5 גולד
שבת 19:00

יובנטוס

מילאן

ONE2
שבת 19:30

אברטון

ברנטפורד

ספורט 1
שבת 19:30

אלאבס

סלטה ויגו

ONE
שבת 19:30

באייר לברקוזן

שטוטגרט

ספורט 2
שבת 19:30

לודוויגסבורג

ניינרס חמניץ

ספורט 5
שבת 20:00

מכבי ראשון לציון

הפועל גלבוע/גליל

ספורט 5
שבת 20:00

מ.ס אשדוד

הפועל פתח תקווה

ספורט 5+ לייב
שבת 20:00

הפועל תל אביב

בית"ר ירושלים

ספורט 4
שבת 21:30

מלסונגן

פוצ'ה ברלין

ספורט 3
שבת 21:45

לאציו

ורונה

ONE2
שבת 22:00

אסטון וילה

צ'לסי

ספורט 1
שבת 22:00

האל

איפסוויץ'

ספורט 2
שבת 22:00

אתלטיקו מדריד

אתלטיק בילבאו

ONE
שבת 22:00

פאריס סן ז'רמן

לה האבר

ספורט 5+ לייב
שבת 22:00

פורשה גרמניה: מירוץ 1

5 סטארס
שבת 22:30

ניו אורלינס פליקנס

אוקלהומה סיטי

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 00:00

טמפה ביי לייטנינג

פלורידה פנתרס

5 סטארס
יום ראשון 01:00

מיאמי היט

בוסטון סלטיקס

ספורט 5
יום ראשון 02:00

UFC: ניקולאו - פרז, UFC FIGHT NIGHT

ספורט 5+ לייב
יום ראשון 03:00

טורונטו מייפל ליפס

בוסטון ברויינס

5 סטארס
יום ראשון 03:30

לוס אנג'לס לייקרס

דנבר נאגטס

ספורט 5
יום ראשון 12:00

ATP מאסטרס: מדריד

ספורט 3
יום ראשון 13:15

ניימיכן

אלקמאר

ספורט 1
יום ראשון 13:30

אינטר

טורינו

ONE2
יום ראשון 13:30

ריאל מדריד

אוברדוירו

ספורט 2
יום ראשון 14:30

גנק

קלאב ברוז'

ספורט 4
יום ראשון 15:00

קאדיס

מאיורקה

ONE
יום ראשון 16:00

בורנמות'

ברייטון

ספורט 2
יום ראשון 16:00

טוטנהאם

ארסנל

ספורט 1
יום ראשון 16:00

בולוניה

אודינזה

ONE2
יום ראשון 16:30

מנשנגלדבאך

אוניון ברלין

ספורט 4
יום ראשון 17:15

גרנאדה

אוסאסונה

ONE
יום ראשון 18:30

נוטינגהאם

מנצ'סטר סיטי

ספורט 1
יום ראשון 18:30

מיינץ

פ.צ. קלן

ספורט 4
יום ראשון 19:00

אטאלנטה

אמפולי

ONE2
יום ראשון 19:00

נאפולי

רומא

ספורט 2
יום ראשון 19:30

ויאריאל

ראיו ואייקאנו

ONE
יום ראשון 20:30

דרמשטאדט

היידנהיים

ספורט 4
יום ראשון 21:00

נסקאר: מירוץ דובר

ספורט 1
יום ראשון 21:30

ארגנטינוס ג'וניורס

ולז סארספילד

ספורט 2
יום ראשון 21:45

פיורנטינה

ססואולו

ספורט 2
יום ראשון 22:00

בטיס

סביליה

ONE
יום ראשון 22:00

אלבסטה

אייבר

ONE2
יום ראשון 22:30

פורטו

ספורטינג ליסבון

ספורט 4
יום שני 12:00

WTA: מדריד

ספורט 3
יום שני 12:00

ATP מאסטרס: מדריד

ספורט 4
יום שני 19:00

דרושאפאקה

אנאדולו אפס

ספורט 2
יום שני 20:00

הפועל באר שבע

בני סכנין

ספורט 1
יום שני 20:30

הפועל חיפה

מכבי חיפה

ספורט 5
יום שני 21:45

גנואה

קליארי

ספורט 3
יום שני 22:00

פרסטון

לסטר

ספורט 2
יום שני 22:00

ברצלונה

ולנסיה

ONE

 

 

יום שלישי 18:15

הפועל באר שבע/דימונה

עירוני קריית אתא

ספורט 5+
יום שלישי 19:00

הפועל נוף הגליל

מכבי פתח תקווה

ספורט 5
יום שלישי 22:00

באיירן מינכן

ריאל מדריד

ספורט 5
יום רביעי 22:00

בורוסיה דורטמונד

פאריס סן ז'רמן

ספורט 5

על המגרש

חדשות ווינר - מה שחובה לדעת

טלספורט בפייסבוק

פורום

לייבגיימז
 
לייבגיימז

telesport אנליסט

20:00 קלמאר - גאיס : המארחת במקום ה-15 ובלי נקודות אחרי שלושה מש'. האורחת במקום ה-9 עם 6 נק'
17:46
20:00 האלמשטד - האמרבי : המארחת במקום ה-10 עם 6 נק'. האורחת במקום ה-7 עם מאזן זהה ושתיהן מגיעות אחרי הפסד
17:03
טורניר מדריד נשים שוויונטק - וונג שוויונטק המדורגת 1 בעולם ניצחה ב 12 מתוך ה 15 משחקים האחרונים על משטח חימר, וונג המדורגת 52 בעולם ניצחה ב 8 מתוך ה 15 משחקים האחרונים על משטח חימר.
17:02
20:00 נורשופינג - אלפסבורג : המארחת במקום ה-14 עם 4 נק'. האורחת במקום ה-11 עם מאזן זהה אך שיחקה משחק אחד פחות
16:00
טורניר מדריד נשים פרננדס - פוטאפובה, פרננדס המדורגת 35 בעולם ניצחה ב 4 מתוך ה 10 משחקים האחרונים, פוטאפובה המדורגת 39 בעולם ניצחה ב 6 מתוך ה 10 משחקים האחרונים.
15:08
20:00 דיורגארדן - מאלמו : המארחת במקום ה-4 עם 7 נק' מתוך 12. האורחת במקום ה-1 עם 12 נק' ויחס שערים 1:12
15:05
טורניר מדריד בלאנץ' - נדאל, בלאנץ' המדורג 1028 בעולם ניצח ב 5 מתוך ה 10 משחקים האחרונים על משטח חימר, נדאל המדורג 512 בעולם ניצח ב 8 מתוך ה 10 משחקים האחרונים על משטח חימר.
15:04
19:45 הירנביין - פ.ס.וו. איינדהובן : המארחת במקום ה-10 עם 36 נק'. האורחת במקום ה-1 עם 81 נק' והפסד בודד העונה בליגה
14:04
18:15 פאקל - קריליה סובטוב סמארה : המארחת במקום ה-11 עם 26 נק' ו-3 הפ' רצופים. האורחת במקום ה-7 עם 36 נק'
13:06
16:00 אוראל יקטרינבורג - רוסטוב : המארחת במקום ה-13 עם 24 נק' והפסד בודד בארבעת הקודמים. האורחת במקום ה-8 עם 34 נק'
12:06
15:00 ארמה - פי. אס. אם מקאסר : המארחת במקום ה-15 עם 34 נק' יתרון נקודה מעל לקו האדום כשנותרו 6 בקופה. האורחת במקום ה-11 עם 41 נק'
11:05
הפועל עפולה ניצחה את הפועל תל אביב במשחקה האחרון, בניצחון שקטע רצף של 5 הפסדים רצופים. ב-17:00 היא בחוץ מול עירוני קריית אתא
10:04
הפועל חולון ניצחה 7 מ-8 המשחקים האחרונים מול הפועל באר שבע/דימונה. את המשחק האחרון אגב ניצחה ב"ש. ב-18:30 הן נפגשות
09:01
15:00 פרסיב באנדונג - פוסאמניה בורנאו : המארחת במקום ה-2 עם 59 נק'. האורחת במקום ה-1 עם 70 נק' וכבר זכתה באליפות לכן יש לה 2 הפ' רצופים
08:01
מספר מחזור: 241701
ישראל - ליגת העל - פלייאוף עליון
1 27/04 17:00
מכבי בני ריינה
0 : 0
מכבי תל אביב
2 29/04 20:00
הפועל באר שבע
0 : 0
בני סכנין
ישראל - ליגת העל - פלייאוף תחתון
3 27/04 17:30
הפועל ירושלים
0 : 0
הפועל חדרה
4 27/04 18:00
מכבי פתח תקווה
0 : 0
מכבי נתניה
5 27/04 20:00
הפועל תל אביב
0 : 0
בית"ר ירושלים
צרפת - ליגה צרפתית
6 28/04 20:00
ליון
0 : 0
מונאקו
אנגליה - פרמייר ליג
7 28/04 16:00
טוטנהאם
0 : 0
ארסנל
8 27/04 17:00
וולבס
0 : 0
לוטון
9 28/04 16:00
בורנמות'
0 : 0
ברייטון
10 27/04 19:30
אברטון
0 : 0
ברנטפורד
11 27/04 22:00
אסטון וילה
0 : 0
צ'לסי
ספרד - לה ליגה
12 27/04 19:30
אלאבס
0 : 0
סלטה ויגו
13 28/04 15:00
קאדיס
0 : 0
מאיורקה
14 28/04 17:15
גרנאדה
0 : 0
אוסאסונה
15 28/04 22:00
בטיס
0 : 0
סביליה
איטליה - סרייה א'
16 27/04 19:00
יובנטוס
0 : 0
מילאן