1

אורוגוואי וסוארז מגיעים לונצואלה

רגע לפני שאליפות דרום אמריקה יוצאת לדרך, מוקדמות מונדיאל 2022 ביבשת הזאת תופס תאוצה. הפעם ונצואלה תארח את אורוגוואי למשחק מעניין. איך הוא יגמר?

יום שלישי 08 יוני 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין ונצואלה לאורוגוואי במסגרת המחזור ה-6 במוקדמות המונדיאל בדרום אמריקה. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 01:30 בין שלישי לרביעי)

ונצואלה היא אחת ההנבחרת החלשות בדרום אמריקה. היא מדורגת במקום התשיעי והלפני אחרון עם ניצחון בודד וארבעה הפסדים. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שהפסידה בבוליביה 3:1 זאת אחרי שהפתיעה את צ'ילה בחודש נובמבר האחרון. למארחת אין כוכבים גדולים בסגל, יש להם את דניאל מרסאנו, שחקנה של גרנאדה הספרדית ואת סרג'יו לזאמה מארמיניה בילפיד הגרמנית בחוד. בקישור יש להם את אדווארדו הרננדז מטורינו.

יריבתה במשחק הזה תהיה אורוגוואי שבמקום החמישי כרגע כשזו עם שני ניצחונות, תיקו ושני הפסדים. החבורה של אוסקר טבארס פישלה השבוע בבית מול פראגוואי כשנפרדה ממנה בתיקו ללא שערים זאת אחרי שהפסידה לברזיל לפני מספר חודשים. גם למשחק הזה תעלה אורוגוואי בסגל חזק כולל סוארז וואלברדה שאמורים לפתוח.

המפגשים האחרונים בין השתיים היו לפני ארבע שנים במוקדמות מונדיאל 2018 אז ניצחה אורוגוואי 0:3 בבית והשיגה תיקו בונצואלה. אגב, מאז 2013 ביקרה אורוגוואי פעמיים בונצואלה כאשר ניצחה שם פעם אחת וסיימה בתיקו.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק