אוניון תנצח בחיפה, מכבי תנצח את לאסק

במועצת ההימורים פרסמו את היחסים למשחקים הגדולים של הישראליות באירופה, בהם נראה שהירוקים הם אנדרדוג והצהובים עתידים לנצח. וגם: אצילי ופריצה מועמדים לכבוש ראשונים

יום חמישי 25 נובמבר 2021
מערכת TELESPORT
הערב נזכה להצגות כדורגל מותחות מהקונפרנס ליג כאשר אוניון ברלין תשחק מול מכבי חיפה ומכבי תל אביב תשחק מול לאסק לינץ.

מכבי חיפה תפגוש היום את אוניון ברלין ומומחי ה-Winner מעריכים כי ברלין תצא עם הניצחון מהמשחק וניצחונה מוערך ביחס של פי 2, למול ניצחונה של מכבי חיפה שמוערך ביחס של פי 2.65. תיקו במשחק יניב רווח ביחס של פי 3.35.

את טבלת הפייבוריטים, להבקיע את השער הראשון מהצד של חיפה מוביל עומר אצילי עם יחס של פי 4.5, אחריו גודסווי דוניו עם יחס של פי 5 ודין דוד עם יחס של פי 5.5. את הצד של היריבה, אוניון ברלין והפייבוריטית לניצחון מוביל טאיוו אווניאי עם יחס של פי 5 אחריו, מקס קרוזה המוערך ביחס של פי 5.5 ושלישי, שרלדו בקר עם יחס של פי 6.

במשחק נוסף שישוחק הערב, תפגוש מכבי תל אביב את לאסק לינץ. מומחי ה-Winner מעריכים שמי שתצא עם הניצחון מהמפגש היא מכבי תל אביב כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 2, לעומת ניצחונה של לאסק לינץ שמוערך ביחס של פי 2.7. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 3.25.

את טבלת הפייבוריטים להבקיע את השער הראשון מהצד של מכבי תל אביב, מוביל סטיפה פריצה עם יחס של פי 4.5, אחריו, ברנדלי קוואס, המוערך ביחס של פי 5.5 ומתן חוזז המוערך ביחס של פי 7. את הצד של היריבה, לאסק לינץ, מוביל ממדו קרמוקו עם יחס של פי 5, אחריו, תומאס גוגינגר המוערך ביחס של פי 6 ושלישי, כריסטוף מונשיין עם יחס של פי 7.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק