הטריפל היומי של TELESPORT

שלושה משחקים חזקים מרכיבים את הטור היומי שלנו. הפועל רעננה מארחת את הפועל פ"ת. מרוקו פוגשת את קומורוס ודורטמונד משחקת מול פרייבורג

יום שישי 14 ינואר 2022
הפועל רעננה - הפועל פתח תקווה / מחצית - X

משחק מרכז טבלה בין רעננה שבמקום העשירי עם 24 נק', לבין הפועל פתח תקווה שבמקום התשיעי עם 25 נק'. המשחק ישוחק באצטדיון רמת גן. רעננה מגיעה למשחק היום אחרי שלוש תוצאות תיקו בארבעת המשחקים האחרונים שלה, כשהיא ללא הפסד במהלך תשעה משחקים רצופים ושלושה ניצחונות בארבעת משחקיה האחרונים בבית. פתח תקווה מנגד, אחרי ניצחון 2:0 על עפולה החלשה, זאת אחרי שהפסידה בשלושה מארבעה משחקים לפני כן והניצחון על עפולה קטע רצף של חמישה משחקים ללא ניצחון. בסיבוב הראשון, ניצחה פתח תקווה 1:0 קטן בבית, כשהיא גברה עליה בארבעה מחמשת המפגשים האחרונים בינהן. אגב, כל ארבעת המשחקים האחרונים בין השתיים, הסתיימו בתוצאה זהה של 1:0. עם מזג האוויר היום, אני לא צופה שבמשחק הזה דווקא נראה יותר מדי שערים. אמיצים יכולים להמר גם הפעם, על כמות כזו של שערים, כשאני אקח כאן הימור על תוצאת תיקו במחצית, בליין של 1.80.

מרוקו - קומורוס / מחצית - 1

נבחרת מרוקו, אחת הקבוצות החזקות בטורניר אליפות אפריקה, פתחה את הטורניר במשחק קשוח מול נבחרת גאנה וניצחה אותה 1:0 בדקות הסיום. מרוקו תתמודד היום מול קומורוס החלשה, שהפסידה במשחק הפתיחה מול נבחרת גאבון. מרוקו חסרה למשחק היום את ברקוק ואת ממאי הפצועים, כשאנסירי ואל קאבי בספק למשחק. אצל קומורוס, מטויר, צ'אמד ואחאמאדה פצועים ולא ישחקו. שני מפגשים בלבד התקיימו בין השתיים בטורניר המוקדמות שלפני 4 שנים. מרוקו ניצחה אז 1:0 בסיבוב הראשון ותיקו 2:2 בסיבוב השני. נבחרת מרוקו שופעת כוכבים, בינהם נאסירי, ראחימי, בופאל, חאקימי ועוד לא מעט שחקנים שמשחקים בקבוצות גדולות באירופה. אצל קומורוס קשה לציין שחקנים ברמה גבוהה, שכן אלו משחקים בליגות שניות בבלגיה, הולנד, סרביה ועוד. כבר נוכחנו לדעת כמה שהטורניר הזה עשוי עם הגנות חזקות, או התקפות חלשות. עם זאת, הפערים היום בין מרוקו לקומורוס מספיק גדולים, שמרוקו צריכה לנצח את המשחק הזה ובקלות. הימור על מרוקו מובילה במחצית, בליין של 1.55, כשלא הייתי שולל ניסיון של מעל ל-2.5 שערים, בליין של פי 2.00 ! תוצאת 3:0 או 2:1 מפתיעה, בהחלט יכולה להיות כאן.

דורטמונד - פרייבורג / מחצית - 1

דורטמונד מדורגת במקום השני בטבלה, תארח היום את פרייבורג, שבמקום הרביעי. דורטמונד אחרי 3:2 מול פרנקפורט, במשחק משוגע בו היא פיגרה 2-0 וחזרה לניצחון עם שני שערים ב-3 הדקות האחרונות. פרייבורג מנגד, אחרי תיקו 2:2 מול בילפילד, מולה היא איבדה יתרון בין שני שערים, כשהיא הפסידה פעם אחת במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. דורטמונד היום ללא ריינה וזגאדו הפצועים, כשגריירו, וולף ואקנג'י פצועים ובספק למשחק. אצל פרייבורג, שוערה הראשון של הקבוצה, פלקן יעדר בשל קורונה, איתו גם שלוטנברג, בלמה של הקבוצה שחולה אף הוא. בסיבוב הראשון, 2:1 לפרייבורג שניצחה את דורטמונד פעמיים ברציפות, שניהם בבית שלה. במשחקים בין השתיים בדורטמונד, ניצחה המארחת ב-12 מתוך 13 הפעמים האחרונות שהיא אירחה אותה. דורטמונד לא שיכנעה במחזור האחרון, אך חזרה כמו גדולה וניצחה.. במשחקי הבית שלה היא משחקת טוב. פרייבורג תקשה עליה, אך בסופו של דבר, לדעתי דורטמונד תנצח את המשחק הזה. ליין של 1.75 ליתרון של דורטמונד כבר בהפסקה, אני אסמן כאן 1 במחצית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק