על הנייר אנו פייבוריטים

מכבי ת"א ערכה את מסיבת העיתונאים לקראת אבלינו ואפי בירנבוים יודע שקבוצתו עדיפה. טל בורשטיין: "הקהל שלנו צריף לעשות את ההבדל"

יום רביעי 29 אוקטובר 2008
שלמה חסיד

מכבי ת"א קיימה היום את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק נגד אבלינו, משחק הבית הראשון של הקבוצה ביורוליג.
המאמן אפי בירנבוים אמר: "אפשר לאמר שמכבי פייבוריטים אבל זה לא מוריד מאיתנו את הלחץ. אנחנו מוכנים למשחק. עם הקהל שלנו מאחורינו אנחנו חייבים לנצח ואני מקווה שנעשה את זה. יש לנו את הכלים ואחנו מוכנים, נקווה שיהיה משחק טוב וננצח".

טל בורשטיין: "אני מקווה ומאמין שהקהל שלנו יעשה את ההבדל. תמיד טוב לשחק עם היכל נוקיה מלא עם האווירה והאדרנלין שהוא נותן והדחיפה קדימה. בטוח שתהיה התלהבות רבה, אווירה טובה וזה ישפיע לטובה על השחקנים החדשים שלנו. ߗשוב לנו לעשות ניצחון שיוסיף למורל וישפר את מצבינו בבית".

דרק שארפ אמר: "כמובן שיש התרגשות לקראת המשחק הראשון בנוקיה. כאן בבית אנחנו אמורים לנצח. התוצאה פחות חושבה, נקווה שניתן משחק טוב שיכול לשחרר את הקבוצה ולהוסיף לה ביטחון ואני מאמין שיהיה משחק טוב".

רודני וויט: "זה פחות משנה אם אני מתלבש או לא העיקר שהקבוצה תצליח. המורל שלי לא נפגע מכך שלא התלבשתי בשני המשחקים האחרונים. רק המאמן הוא זה שמחליט מי מתלבש ואני צריך לכבד את ההחלטߔ. סה"כ אנחנו אמורים לנצח, נקווה שנעשה את זה וזה באמת הדבר היחיד שחשוב".

דאור פישר שהצטיין במשחק הקודם אמר: "כבר שכחנו את ההפסד בזאגרב, אני באופן אישי שכחתי את הנקודות שקלעתי ואת היכולת הטובה שלי. כל משחק הוא לגەפו. אני מקווה לבוא מחר לעשות את העבודה, לנצח וללכת קדימה. באופן תאורטי אנחנו יותר טובים, נצטרך להוכיח את זה במגרש".

צילום ועריכה:קרבצ'יק אביחי

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק