אוהדי פת למען מאיר שמיר

קבוצת אוהדים גדולה של הפועל פ"ת, בשיתוף עם גל חצור ניסחו עצומה, שתחולק לבאי המשחק של הקבוצה הערב מול הפועל ר"ג, וקוראת למאיר שמיר לחזור ולעמוד בראש הקבוצה: "קוראים לשמיר לחזור ולהחזיר עטרה ליושנה"

יום ראשון 10 אפריל 2011
אסף בילגורי
 הפועל פ"ת תארח הערב את הפועל ר"ג האחרונה במשחק שניצחון בו ירחיק אותה מאוד מהתחתית ואף עשוי להעלות אותה למקום ה-12 בטבלה. אולם, מאחורי הקלעים בהפועל פ"ת מתעסקים כבר בעונה הבאה כאߩר שמו של מאיר שמיר, שוב נמצא בכותרות.

קבוצת אוהדים גדולה של הקבוצה, בשיתוף עם גל חצור, אחד מבעלי הקבוצה מתכוונת להחתים הערב לפני המשחק מול הפועל ר"ג עצומה הקוראת למאיר שמיר, הבעלים שעזב בטריקת דלת לפני מספר שנים, לחזור למועדון ולעמוד בקידמת הבמה.

"אנו החותמים מטה פונים בקריאה נרגשת למר מאיר שמיר בשם אלפי אוהדי הפועל פתח תקווה, לשוב להנהגת מועדון הכדורגל כאוהד הקבוצה ובמעמד של בעלים, ולהשיב עטרה ליושנה בקבוצה בוגרת ובמחלקת הנוער שהייתה בעבר מקור גאווה". בנוסח זה נפתח۪ העצומה שתחולק היום לאוהדים שיגיעו לעודד את הקבוצה.

בהפועל פ"ת מאמינים שהאיצטדיון החדש שנבנה בפ"ת ישכנע את שמיר לחזור ולתמוך במועדון, אם כי ישנם הרבה מאוד אוהדים ומקורבים לקבוצה, שמתנגדים לחזרתו של שמיר וטוענים ששמיר הוא זה שהביא את המועדון למצב הקשה בו הוא נמצא כיום, ללא משאבים ולמעשה גם ללא מחלקת נוער שמייצרת שחקנים לבוגרים.

במישור המקצועי, יובל נעים הכין את חניכיו למשחק הערב מול הקבוצה אותה הוא אימן שנים רבות. נעים, הזהיר את חניכיו מפרובוקציות אפשריות של ג'ונתן אסוס, הקשר הצרפתי שעזב לא מכבר את הפועל פ"ת בטונים צורמים מאוד.

מי שיחסר להפועל פ"ת במשחק הזה הוא המגן הימני איאד חוטבה המוצהב וכן עידו אקסברד החלוץ הפצוע. גל כהן, שלא התאמן בסוף השבוע בשל פציעה קלה צפוי להיות כשיר. אייל שן עשוי להחליף את ۗוטבא בעמדת המגן הימני.

תגובות

טלספורט בפייסבוק