שון ג'יימס סיכם. פרקינס ימשיך

סנטר בני השרון צפוי לחתום בימים הקרובים על חוזה לשנתיים במכבי ת"א. לצהובים תהיה האופציה להשתחרר מהחוזה. צפוי להשתכר כ-350 אלף דולר לעונה. לדורון פרקינס יוצע להמשיך

יום רביעי 25 מאי 2011
өלמה חסיד

הסנטר של בני השרון בשלוש העונות האחרונות, שון ג'יימס (2.08 מ') סיכם את כל תנאיו במכבי תל-אביב, והוא צפוי לחתום על חוזה לשנתיים הבאות כבר בימים הקרובים ולהיות החיזוק הראשון שמבצעת מכבי ת"א לקראת העונה הבאה, בה תשתתף בשלושה מפעלים - הליגה האדריאטית, היורוליג והליגה הישראלית.

הסנטר כאמור סיכם חוזה לשנתיים הקרובות בת"א, אך לקבוצה תהיה האופציה להשתחרר מחוזהו של השחקן כבר עם סיום עונתו הראשונה במועדון. חוזהו מוערך בכ-350 אלף דולר לעונה. אם יחליטו הצהובים להתיר את חוזהו של הסנטר בסיום העונה, הוא יזכה לפיצוי בסך 50 אלף דולר.

ג'יימס נחשב לאחד הסנטרים הבולטים בישראל ב-3 העונות האחרונות בהן הוא משחק בבני השרון, ובולט בעיקר בצד ההגנתי. בעונת המשחקים האחרונה העמיד ממוצעۙם של 13.2 נקודות, 11.1 כדורים חוזרים, 3.2 חסימות ו-1.5 חטיפות למשחק. ג'יימס אף זכה בתואר מלך הריבאונדים של הליגה, תואר שלא הוענק כיוון שג'יימס לא נכח בטקס הגאלה של מנהלת הליגה בעקבות חזרתו לארה"ב.

גם הפועל ירושלים התעניינה בשירותיו של שון ג'יימס לעונת המשחקים הבאה, אך הסנטר העדיף את הצעת הצהובים ובחר במעבר לתל אביב.

אמריקאי נוסף שצפוי להיות חלק ממכבי ת"א בעונה הבאה הוא דורון פרקינס, שלמרות הפציעה שאמורה להשביתו בחצי השנה הקרובה, במכבי ת"א מתכוונים להציע לשחקן להאריך̠את חוזהו. למרות זאת, פרקינס ייאלץ לקצץ בחוזהו בעקבות הפציעה הקשה, אך ההערכה היא כי הצדדים יגיעו להסכמה והשחקן יישאר לעונה שלישית במכבי תל אביב.

צילום: מנהלת הליגה

תגובות

טלספורט בפייסבוק