3 המלצות WINNER לשבת

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה הרוסית, הליגה השבדית והכדורגל הספרדי

שבת 18 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 42 - טרלבורג - האקן - X (יחס 2.85)

ליגה שבדית. טרלבורג בכושר לא טוב, היא הפסידה בכל שלושת המשחקים האחרונים שלה, בליגה מול סיריאנסקה ומול אורברו ובגביע מול הלסינבורג המוליכה. האקן שתפגוש אותה היום לא נמצאת בכושר טוב יותר כשהיא אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון בהם היא הפסידה פעמיים ומסיימת שלוש פעמים בתיקו, כולל בגביע מול אוסטרס מהליגה השניה, שם היא הפסידה בפנדלים. המפגש האחרון בין השתיים בעונה שעברה נגמר בתוצאה 3-2Ġלטרלבורג, בסיבוב הראשון באותה עונה ניצחה האקן בתוצאה 4-2. רוב המשחקים בין השתיים מאופיינים בלא מעט שערים, ברובם בין 2-3 שערים, יש גם ארבעה בחלק מהם ואפילו חמישה .

משחק מס. 45 - לוקומוטיב מוסקבה - ספרטק מוסקבה - X (יחס 2.70)

ליגה רוסית. לוקומוטיב מדורגת במקום השלישי בטבלה. היא ניצחה במחזור האחרון את  נאלצ'יק בבית 3-1, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו בחוץ מול קאזאן ומול טומסק והפסד ביתי מול אנז'י. ספרטק מהצד השני במקום השמיני בטבלה, היא סיימה בתיקו בשני המשחקים האחרונים שלה מול טומסק ומול קאזאן, זאת אחרי הפסד מול האלופה זניט ושני ניצחונות מול קראסנודאר ומול סובטוב. בעונה שעברה ניצחה ספרטק בשני המפגשים, 2-1 בבית ו-3:2 בחוץ. בסך הכל ניצחה ספרטק בלוקומוטיב פעמיים במהלך תשעה משחקים.

משחק מס. 69 - אלצ'ה - גרנאדה - X̠(יחס 2.75)

פלייאוף כדורגל ספרדי. אל בטיס וואיאקנו, תצטרף היום אחת מהקבוצות האלו, אלצ'ה וגרנאדה שסיימו בתיקו מאופס את המשחק הראשון בין השתיים, מה שאומר שרק ניצחון או תיקו עם שערים יעלה את גרנאדה לליגה הראשונה. ניצחון של אלצ'ה יעלה אותה לליےה הראשונה. כזכור, אלצ'ה הדיחה בחצי הגמר את ויאדוליד, גרנאדה גברה על סלטה ויגו. המשחק הראשון בין השתיים היה משעמם עד דמעות ונגמר בתיקו מאופס. גרנאדה שניצחה ב-15 משחקי בית מתוך 21, לא הצליחה לעשות את זה באחד המשחקים החשובים של העונה. אלצ'ה מהצד השני ניצחה ב-12 משחקים מתוך 21 משחקי בית העונה, הפסידה רק בשלושה משחקים ומסיימת שש פעמים בתיקו. מלבד התיקו שהיה בין השתיים בפליאוף, גם משחקי הליגה הסדירים נסתיימו בתיקו, 0-0 באלצ'ה ו-3:3 בגרנאדה. מה יהיה היום, זה לא פשוט להימור. גרנאדה קבוצה מצויינת ולדעתי היא יכולה להפתיע למרות שהיא שיחקה חלש במשחק הראשון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק