האם בראיינט יצליח בלוס אנג'לס?

ג'ו בראיינט, האבא של קובי, מונה למאמן לוס אנג'לס ספרקס, שאיבדה את הכוכבת קנדיס פרקר והפסידה שישה משחקים ברציפות. סן אנטוניו שתתמודד מולה הלילה הפסידה שני משחקים ברציפות והודחה מהמקום הראשון במערב

יום שלישי 12 יולי 2011
שלמה חסיד

מאז שפגשה את סן אנטוניו בתחילת סבב משחקי החוץ הנוכחי שלה, לוס אנג'לס ספרקס איבדה את הכוכבת שלה, קנדיס פרקר ונכנסה לסדרת ההפסדים הכי גדולה שפקדה אותה בארבע השנים האחרונות - שישה הפסדים רצופים, דבר שלא קרה לה מאז 2007.

הלילה, כשהיא חוזרת לסן אנטוניו, לוס אנג'לס תהיה מאומנת בידי מאמן חדש-ישן - ג'ו בראיינט, שינסה להוציא יותר מהקבוצה השרויה במשבר. פרקר נפצעה במשחק ב-25 ביוני, בו קלעה 26 נק' בהפסד 80-90 לסן אנטוניו בהארכה. רק בעוד חודש היא עשויה לחזור למגרשים, אחרי שבעונה הקודמת גרפה את תואר האם.וי.פי של הליגה.

המאמנת הקודמת, ג'ניפור גילום שפוטרה אחרי ההפסד בשבת 80-98Ƞלסיאטל, אמרה: "נוצר בקבוצה כדר שלג ובמקרים כאלה המאמן משלם את המחיר. אין לי טענות כי זה המקצוע".

הבעיה הגדולה שהמאמן החדש, ג'ו בראיינט (האבא של קובי, מהלייקרס) יצטרך לטפל בה היא ההגנה, שבחמשת המחקים האחרונים ספגה 88.7 נק' בממוצע, כש۔קבוצה קלעה ממול רק 70.6. 

ג'יה פרקינס, כוכבת סן אנטוניו, קלעה 31 נק' מול לוס אנג'לס במפגש הקודם, כאשר בקי האמון קולעת 22 ומעניקה לקבוצתה ניצחון שלישי רצוף מול לוס אנג'לס.

ביום שישי האחרון הפסידה סן אנטוניו 73-76 לליברטי, היתה זו הפעם̠הראשונה שסן אנטוניו מפסידה שני משחקים ברציפות העונה, דבר שעלה לה בהדחה מהמקום הראשון במערב. 

משחק מספר 13: סן אנטוניו-לוס אנג'לס (8+) - ההימור 2 ביחס 1.8

תגובות

טלספורט בפייסבוק