שתי המלצת בייסבול ל- WINNER

בתחילת החודש התארחה קולורדו באטלנטה והפסידה ארבעה משחקים ברציפות. הלילה היא תפגוש אותה במשחק ביתי ותנסה להחזיר. וגם: ניו יורק מובילה על טמפה ביי בחמישה וחצי משחקים, אבל המומחים טוענים כי טמפה ביי תזכה במשחק הלילה

יום שני 18 יולי 2011
שלמה חסיד

 אטלנטה ניצחה ביום ראשון את וושינגטון, כשהרוקי שלה פרדי פרימן רושם הופעה מצויינת נוספת. הלילה הוא ישחק מול קולורדו, נגדה הצטיין במשחקים בתחילת החודש. 
 
פרימן בן ה-21 אמר: "חבריי איפשרו לי קלליטה מהירה בקבוצה ואני שמח שאני עונה על הציפיות, אבל אני רוצה להמשיך לעבוד קשה ולא להתבשם מההצלחות כי הכול יכול להיקטע מהר".
 
̍ בין ה-4 ל-7 ביולי קולורדו חטפה מאטלנטה ארבעה הפסדים רצופים, כאשר פרימן מצטיין במשחקים מולה. קולורדו שתשחק הלילה בביתה פייבוריטית, על פי ההמומחים, להשיג ניצחון. היא מקבלת מהמומחים 55 אחוז לניצחון מול 45 אחוז לאטלנטה.
 
 ג'ייסן האמל כߕכב קולורדו אמר: "יהיה משחק קשה מאוד, אבל אם נבוא נחושים ונרצה יותר אני מאמין שננצח את המשחק".

משחק מספר 89: קולורדו רוקיס - אטלנטה ברייבס. ההימור: 1

טמפה ביי פייבוריטית מול היאנקיז

&nbͳp;ניו יורק יאנקיז תגיע הלילה למשחק חוץ בטמפה ביי, כאשר המומחים טוענים כי הקבוצה הביתית פייבוריטית לניצחון.

 ניו יורק מרוחקת משחק וחצי מבוסטון המובילה בבית המזרחי, אבל היאנקיז מובילים על טמפה ביי בחמישה וחצי משחקים. ניו יורק ניצחה בשלושה מחמישה משחקים מול טמפה ביי העונה. ג'ו גיראדי, מנג'ר היאנקיז אמר: "המשחקים שניצחנו מולם נותנים לנו מקדמה מוראלית חשובה במשחק מולם".

 טמפה ביי הפסידה בשישה מתשעת משחקיה לאחרונה, כולל הפסד לבסוטון ביום א' בשיעור 0-1, וביום ראשון שעבר הם הפסיߓו ליאנקיז בתוצאה דומה. דייב מרטינז מאמן טמפה ביי אמר: "היאנקיז יודעים שאנחנו יכולים לנצח אותם וזה מלחיץ אותם".

 המומחים טוענים כי טמפה ביי פייבוריטית במשחק ומעניקים לה 55 אחוז לזכות במשחק, מול 45 אחוז ליאנקיז. 

משחק מספר 87: טמפה ביי רייס - ניו יורק יאנקיז. ההימור: 1

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק