בדרך לשמינית

אתלטיק בילבאו השיגה מקדמה נפלאה בשבוע שעבר מול הואסקה. כעת היא מגיעה לגומלין עם מאמן זמני על הקווים אחרי עוד הפסד ליגה. האם היא תרשום ניצחון כפול?

יום חמישי 06 דצמבר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 210 בטופס בין הואסקה לאתלטיק בילבאו במסגרת גומלין שלב 32 האחרונות בגביע הספרדי. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון אל אלקורז. (שעת סגירה 19:29).

הואסקה מדורגת במקום האחרון בליגה העליונה בספרד. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שני הפסדים רצופים - 4:0 במשחק הראשון מול בילבאו ו-2:0 בחוץ בליגה לסלטה ויגו. הקבוצה רשמה העונה ניצחון בודד שקרה במחזור הליגה הראשון באמצע אוגוסט. במגרשה הביתי היא עדיין מחפשת ניצחון בכורה כשהיא יודעת שהיא בדרך הבטוחה חזרה לליגת המשנה.

יריבתה במשחק הזה תהיה כאמור אתלטיק בילבאו אשר נמצאת במקום ה-18 בליגה עם ארבע נקודות יותר ממנה. גם הקבוצה הבאסקית נמצאת בעונה איומה ועד שחשבה שהניצחון בגביע בשבוע שעבר יוציא אותה מהמשבר, היא חזרה להפסיד בליגה 3:0 ללבאנטה בחוץ. אותו הפסד הביא לכך שאדוארדו בריצו מאמן הקבוצה סיים את תפקידו בקבוצה לפני יומיים. את מקומו על הקווים ימלא עד להודעה חדשה גאיסקה גאריטאנו, מאמן קבוצת המילואים של בילבאו.

שתי הקבוצות נפגשו גם במסגרת הליגה העונה. אז המשחק בבילבאו הסתיים בתיקו 2:2 כשקודם לכן הן קיימו רק משחק ידידות אחד בקיץ 2016 שהסתיים בתיקו אצל הואסקה.

הפיטורים על הקווים כנראה שיעשו טוב לבילבאו לזמן הקצר ואת המשחק הזה היא תעבור בקלות. גם תיקו או הפסד מינימלי יספיק בשביל להעפיל לשלב הבא אך לדעתנו היא תנצח. הואסקה תשמור כוחות למשחק הליגה מול ריאל מדריד בשבת.

ההימור שלנו 2 ביחס של 2.25.

תגובות

טלספורט בפייסבוק